Netradiční dárek pro vašeho muže

V dnešní době již tradiční dárky nefrčí. Řekněte samy, udělá Vám snad radost, když dostanete něco, co si samy můžete koupit v supermarketu? Dnes se snaží být každý originální a to ne jen jako osoba sama, ale i při výběru oblečení, auta, ale samozřejmě také dárku. Lidé chtějí, aby se o nich mluvilo, a darují-li svému známému originální dárek, jistě si to tím zaručí. Tradiční dárky v podobě ponožek, čokolád a kytek již nefrčí. Samozřejmě že se obdarovaný usměje a poděkuje a vy pak máte pocit, že jste svoji povinnost splnili. Ale chcete-li udělat oslavenci opravdovou radost, kterou nebude muset předstírat, chce to vymyslet něco netradičního.

Co říkáte na takový bungee jumping, skydiving, seskok padákem či krmení lvů? To je teprve ten pravý netradiční dárek! V dnešní době máme tolik možností, tak proč se trochu nerozmazlit v podobě netradičních dárků? Zážitek Vám nikdy nikdo nevezme, není to věc, která se Vám po pár použití zničí, či Vás přestane bavit. Život je dost krátký na to, abychom přidávali nepřiměřenou hodnotu hmotným věcem. Život máme jen jeden a je vždy lepší v něm zažít co nejvíce nevšedních zážitků, o kterých pak můžeme na stará kolena vyprávět.

Netradiční dárek

Netradiční dárek

Co je ale mnohem těžší, je vymyslet takový netradiční dárek pro muže. A hlavně pak pro muže s vyhraněným vkusem. Pokud je to ale muž, který má rád adrenalin a sport, nebude to zas tak těžké, protože nabídek na takové dárky má dnes mnoho firem a agentur. Je-li to velký dobrodruh a cestovatel a máte hodně peněz, tak ani zde nebude problém mu vymyslet nějaký dárek v podobě cesty za poznáním. Těžší to ale bude, je-li muž spíše pohodlnější povahy a neláká ho jak sportovní tak dobrodružné akce. V takovém případě bude asi nejsnazší sáhnout po nějaké netradiční pochutině, která bude originálně zabalena.

Vždy ale pamatujte, že by měl být dárek vhodný, neboť namísto toho, že dotyčnému uděláte radost, by ho mohl spíše urazit a to rozhodně nechceme. Dejte si proto s výběrem dárku opravdu záležet a neberte to jen jako nepříjemnou povinnost. Užívejte si jak samotný výběr a nákup dárku, ale hlavně potom ten pocit, když dotyčný dárek rozbaluje a vykouzlí mu úsměv na tváři. Také se bohužel často stává, že ten kdo daruje dárek, vybírá předměty podle toho, jak se mu samotnému líbí a jakou radost by dělali jemu. To je ale často kámen úrazu, neboť při výběru netradičního dárku bychom vždy měli myslet na tu druhou osob, kterou chceme obdarovat. Musíme se vcítit do dotyčného a na chvíli se jím i stát. Položte si otázky typu: Kam by asi šel nakupovat? Jaké obchody by navštívil? Jaké předměty by se mu nejvíce líbili? A až potom teprve začněte vybírat. Vždyť samotný dárek není o Vás, ale o té druhé osobě, která bude dárek rozbalovat!

 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Dárek udělal velkou radost, i když chvíli trvalo, než se do něho se vší pomocí můj táta dostal. Opravdu nápadité! Rozhodně to nebyl můj poslední nákup.
  • + Skvělý dárek pro chlapa
  • + Super výběr
  • + Možnost vybrat si datum doručení
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže