DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ. PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DO 6.12.2021

Dárkové boxy pro muže

Pod pojmem dárkové boxy pro muže si můžete představit ledacos. Je ale jen jeden box pro muže, který je originální, zprostředkuje obdarovanému nezapomenutelný zážitek a ještě ho spolehlivě od srdce potěší. Dárkový box pro muže od firmy Manboxeo není žádná dárkový koš,. Žádnou barevnou mašli ani celofán tady totiž nenajdete. To, co vás čeká, je nadupaná dřevěná bedna pro chlapy, která ve svých útrobách ukrývá delikátní laskominy a pochutiny z celého světa a od domácích farmářů. 

 

 

Box s páčidlem

Je oslavenec milovník dobré kávy? Pak je pro něj vhodná Bedna pro kafaře, která obsahuje různé druhy kávy ze světových plantáží, které jste jistě ještě neochutnali. Má oslavenec spíše rád klid a rád se věnuje rybaření? Dárek pro rybáře je jednoduše k mání. Netradiční dárkové boxy pro muže ale nemusí nutně obsahovat je něco na zub. mohou to být i bedny, které mají ve svých útrobách kvalitní autokosmetiku nebo jemnou kosmetiku na tělo. Pokud muž rád skládá stavebnice, může uvnitř najítunikátní mechanický 3D model sluneční soustavy nebo třeba dřevěný 3D model supertěžkého tanku Löwe.

Speciální způsob otevírání

A čím je tenhle “mystery box pro muže” ještě originální kromě unikátního dřevěného balení? Způsobem otevírání. Každá bedna je totiž důkladně zatlučená hřebíky. Jestli se tedy obdarovaný bude chtít dostat dovnitř, bude muset vzít do ruky páčidlo a prokázat, že na to má. Kvalitní páčidlo je samozřejmě součástí balení a po vypáčení se určitě stane nedílnou součástí kufříku s nářadím.

Manboxeo není jen firma na dárky

Manboxeo nabízí netradiční dárkové boxy s překvapením, které rozproudí zábavu na každé oslavě. Dřevěná bedna se dá ale navíc, na rozdíl od zmačkaného celofánu nebo pomuchlané krabice, využívat znovu a znovu. Je kvalitně zhotovená, takže se z ní může stát skvělý úložný box na dokumenty, nářadí nebo upomínkové předměty. A aby byl ten box pro chlapy ještě výjimečnější, můžete na něj nechat přidat třeba 3D čísla, znamení zvěrokruhu, 3D dřevěný vzkaz, jeden ze spousty nabízených motivů nebo fotografii. Tím vytvoříte unikátní a osobitý dárek, který si muž jistě rád vystaví. 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde