Dárkový box pro muže

Dárkové boxy pro muže mohou představovat různé bedýnky od různých výrobců. Dárkový box pro muže od firmy Manboxeo je originálním provedením dárkových košů, které může muž dostat jako dárek. Ovšem barevnou mašli nebo celofán tady nenajdete. Tyto boxy s překvapením jsou zhotoveny z ručně vyrobených dřevěných bedýnek, které mají ve svých útrobách delikátní laskominy a pochutiny z celého světa a od domácích farmářů. Jsou to netradiční dárky, které ovšem udělají každému oslavenci radost, protože si v takovém případě musí pomocí malého páčidla box pro muže vypáčit, aby se dozvěděl, co se skrývá uvnitř.

 

 

Box s páčidlem

Možná to zní trochu zvláštně, ale dřevěné bedýnky se staly velmi oblíbeným dárkem nejen pro muže. Firma Manboxeo nabízí široký výběr pro každého. Je oslavenec milovník dobré kávy? Pak je pro něj vhodná Bedna pro kafaře, která obsahuje různé druhy kávy ze světových plantáží, které jste jistě ještě neochutnali. Má oslavenec spíše rád klid a rád se věnuje rybaření? Dárek pro rybáře je jednoduše k mání. Tyto dárkové boxy ale nemusí nutně obsahovat je něco na zub. mohou to být i bedny, které mají ve svých útrobách kvalitní autokosmetiku nebo jemnou kosmetiku na tělo. Jako novinky zde člověk najde například i originální a unikátní mechanický 3D model sluneční soustavy, nebo třeba dřevěný 3D model supertěžkého tanku Löwe.

Manboxeo není jen firma na dárky

Manboxeo nabízí netradiční dárkové boxy, které  jsou dokonalým dárkem pro všechny, kdo mají rádi překvapení. Ale máme také širokou základnu fanoušků díky recyklovatelnosti dřevěné bedýnky. V budoucnu máme v plánu rozšířit náš blog o rubriku s názvem 101 věcí, které se dají dělat s prázdnou bednou Manboxeo“. Proto máte-li nějaký skvělý nápad nebo využíváte bednu Manboxeo nějakým zajímavým způsobem, prosíme, zašlete nám e-mailem fotografii a my Váš nápad zveřejníme v připravované rubrice.

Jako další iniciativu z naší strany berte na vědomí, že budeme každý měsíc rozdávat zdarma jednu přepravku Manboxeo tomu, kdo přijde s nejlepším nápadem měsíce pro využití prázdné bedny. Takže zapněte své mozkové závity a vzhůru do vymýšlení!

Zde je uvedeno pro inspiraci několik věcí, pro které můžete třeba box pro chlapy Manboxeo použít:

Ochrana proti čtenářům myšlenek – stačí jen olemovat vnitřek alobalem, vyřezat pár děr pro oči a jste připraveni. Okamžitá ochrana proti mimozemským čtenářům myšlenek, manželce a kartářkám.

Past na hada – skvělý způsob, jak chytit například užovku. Pro ty z vás, kteří radši nechodí na lov kvůli rámusu z pušek. Stačí jen otočit krabici vzhůru nohama, podepřít jednu stranu klackem, na ten uvázat provaz a až se pod bednou bude plazit užovka (svědčí to o tom, že také slyšela o Manboxeo) zatáhněte za provaz!

Piknikový box – je vlastně box s jídlem a stačí přidělat pant na horní víko a připevnit ho k bedně a hurá! Máte stylový přenosný box na jídlo. Můžete počítat s “dej mi pět“ od kolegů v kanceláři, na stavbě nebo na poli.

Že vám to připadá nesmyslné? Možná ano, ale jde přece o to, užít si alespoň trochu legrace. Takže pokud ještě stále hledáte dokonalý dárek pro tátu nebo originální dárek pro šéfa, může být box s kosmetikou nebo třeba i pivní box originálním řešením. Navštivte naše webové stránky a vyberte si dárek podle toho, co má oslavenec nejraději. může to být dřevěná bedna plná delikates z celého světa, může to být bedna, která bude mít ve svých útrobách třeba venezuelský tmavě zlatý rum vynikající kvality, který je perfektně vyvážený, lahodný a přitom neskutečně jemný nápoj pro silné chlapy. Pokud ovšem je muž příznivcem fitness, jistě se mu bude líbit Bedna pro fitkaře, která obsahuje mimo jiné i syrovátkový proteinový koncentrát CFM, proteinové kaše a také sušené maso. Originální na těchto bedýnkách je její otevírání. Každá totiž má jako součást balení malé páčidlo, kterým si musí bednu vypáčit, aby se dozvěděl, co je ukryto uvnitř.