👕👕 2 trička za cenu jednoho! Vytvořte si vlastní design nebo vybírejte ze stovek vtipných motivů. 📌 POUZE DO 8.10. 📌 Více ZDE.

Nezapomenutelné dárky pro firmy, zaměstnance a obchodní partnery

Originální personalizované dárky, které udělají dojem

Připravte pro své zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery jedinečné firemní dárky, které na dlouho zanechají dojem a nezůstanou jen tak ležet v šuplíku. Už 9 let se specializujeme na dárky, které mezi ostatními vynikají svou originalitou a kvalitou bez kompromisů.

Budeme se vám věnovat s veškerou péčí bez ohledu na to, jestli potřebujete jednotky nebo stovky dárků. Naší individuální péči ocenily už statisíce zákazníků. I proto jsme vyhráli cenu popularity Heureka Shop Roku 2021. 

V naší nabídce najdete širokou škálu designových dárkových boxů, Beden, Truhel a dalších dárkový balení. Díky moderním technologiím v naší Továrně na originální dárky dostaneme vaše logo, jména nebo motivy na téměř jakýkoliv materiál. Od potisku textilu nebo hrnečků po gravírování laserem na kov, kámen, dřevo, kůži nebo sklo.

Stačí si jen vybrat a vyplnit nezávazný poptávkový formulář (ozveme se vám obratem, nejpozději však následující pracovní den). Případně nám neváhejte zavolat na +420 777 556 931.

REPREZENTATIVNÍ DÁRKY
Dbáme na kvalitu a precizní zpracování
VŠE MUSÍ BÝT ŤIP ŤOP
Individuální péči věnujeme každé zakázce
PERSONALIZOVANÉ DÁRKY
Logo, jméno, nebo motiv na jakýkoliv dárek
ZAJISTÍME ROZESÍLKU
Dárky doručíme příjemcům nebo dodáme na paletě
 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jaká jsou specifika vaší poptávky?

*

Jaké jsou vaše kontaktní údaje?

Kam budeme dárky doručovat?

*
* povinné údaje

VYROBILI JSME PRO VÁS

Samsung.jpg
Excelent.jpg
VS elektro komplet.jpg
42 Financial Sevices.jpg