DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Udělej mu radost a prověř na Valentýna jeho mužnost!

Bedna na valentýna

Máš opravdu ráda svého manžela či přítele?  Chceš mu vykouzlit nefalšovanou radost ve tváři? Zároveň bys ráda prověřila jeho mužnost? S Manboxeo bednami máš jedinečnou šanci dosáhnout výše zmíněného.

Je naprosto zbytečné představovat hlouběji svátek, pro některé “komerční svátek“, sv.Valentýna. Všeobecně totiž platí, že když má člověk někoho rád, tak je naprosto jedno, co mu daruje z lásky. Jenomže v případě našich Manboxeo beden nejde jen o pouhý dárek. Jde vlastně také o docela důležitý test!

Každá žena chce mít po svém boku opravdového muže – chlapa. Člověka, který se nezalekne žádné překážky a se vším si poradí. V dobách minulých byla takovým testem “mužnosti“ povinná vojenská služba. Ta se sice zrušila, ale test mužnosti je zpátky.

Novodobou prověrkou muže je totiž páčení Manboxeo bedny. Tahle záležitost není pro žádné padavky! Dřevěná bedna, která je nekompromisně zatlučená hřebíky a k jejímu otevření má muž k dispozici jen páčidlo. Každý chlap, který bednu dostane, má tedy jedinečnou možnost dokázat, že pojem “MUŽ“ není jen údajem v jeho občance. Až toto zvládne, čeká na něj v bedně odměna, která je přesně podle jeho gusta.

Zapomeň na všelijaké růžové cukrovinky, pohlednice ve tvaru srdce a plyšové labutě. Dej mu Manbxoeo bednu, do které můžeš vložit jakýkoliv vzkaz, a kterou Ti na přání orazítkujeme srdíčky, aby nevybočila z Valentýnského motivu.

Dárečky nejsou rozhodně jen pro ženy, i muži jsou šťastní, když je žena překvapí. Vy byste ovšem ráda vybrala speciální kousek, se kterým bude i trochu legrace a nebude z něj jen sršet romantika? Zvolte ten nejlepší dárek na valentýna pro kluka. Naprosto ideální bude jako valentýnský dárek pro muže box, do kterého se musí dostat pomocí vlastní síly! Vypáčit bednu se může zdát snadné, ale když je dobře zatlučená, musí muž prokázat notnou dávku zručnosti a probudit v sobě opravdového chlapa. Dárek pro muže k valentýnu může mít mnoho podob, a stačí jen vybrat tu pravou, která bude korespondovat s jeho osobností. Ať už je box pro manžela nebo sháníte dárek pro přítele k valentýnu, v našem širokém sortimentu jistě najdete přesně to téma, které ho baví nebo zajímá. Originalitou vždy zabodujete, tak vybírejte dárek na valentýna pro kluka právě u nás na Manboxeo, protože se rozhodně blýsknete a jeho nadšení bude tím nejlepším dárkem pro Vás.

Manboxeo valentýnský dárek – opravdový dárek na Valentýna pro muže!

 
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde