Vyberte si do bedny svou oblíbenou whisky!

Na základě častých přání našich zákazníků o přidání láhve whisky do Bedny pro whiskaře jsme se rozhodli dát tuto variantu do naší stálé nabídky jakožto Bedna pro whiskaře XXL. Vybírat můžete mezi proslule známými whiskami a  sice  Jameson Irish Whiskey, Jack Daniel´s Tennessee Whiskey a Tullamore Dew Irish Whiskey.

Jameson je irská whiskey, kterou ocení každý znalec a milovník whisky. Tento lahodný nápoj vznikl již v roce 1780, kdy John Jameson vytvořil svou třikrát destilovanou, jemnou a dokonale vyváženou irskou whiskey. Dnes pokračují výrobci v jeho tradici tím, že se starají, aby byla whiskey Jameson stále stejně dokonalá jako v den, kdy John Jameson vyexpedoval první sud. Dávno předtím, než palírny svou whiskey začaly samy stáčet do lahví, trval John Jameson na tom, aby stáčírny používaly zvláštní štítky, na nichž byl jeho podpis. Tak se podpis Johna Jamesona stal synonymem chuti a kvality. Výrobek Jameson Signature Reserve na tuto skvělou tradici navazuje tímto jedinečným blendem, který zraje v sudech z amerického dubu a nejlepších sudech po sherry. V každém doušku se skrývá sladkost medu z vřesovišť a jemná kořenitost, která ve Vás zanechá pocit tepla a spokojenosti, ať jste právě kdekoli. Aroma má nádech po sladkých, lehkých květinových tónech následuje za nimi skrytá kořenitost. Trocha ořechů, jablek a sušeného ovoce. Prvním dojmem v chuti je sladkost medu z vřesovišť po celých ústech. Hned za ní následují jemně kořeněné tóny. Další komplexnost přidávají tóny cedrového dřeva a vanilky z amerického dubu. Je zde i nádech citrusu a labužnického sušeného ovoce. Whisky má dlouhý, teplý, sladký závěr.

Jack Daniel’s Tenessee whisky je 19. nejprodávanější americkou whisky na světě a vyrábí ji destilérka Jack Daniel v Lynchburgu ve státě Tenessee, která je od roku 1956 vlastněna společností Brown-Forman. Lynchburg je malé městečko se zhruba 360 obyvateli. Je to jediné místo, kde se Jack Daniel´s Tennessee Whiskey vyrábí a zároveň jediné místo, kde paradoxně stále trvá prohibice od roku 1909. Platí tu zákaz konzumace alkoholu ve veřejných prostorách a alkohol nepořídíte ani v obchodě. Jedině za branou lihovaru Jacka Daniela tento tzv. suchý zákon neplatí. Možná i tato skutečnost dodává nápoji jedinečnou chuť plnou svobody a pravé whisky. Výroba tohoto nápoje je specifická tím, že whiskey několik dnů, kapku po kapce, protéká přes deset stop vysokou vrstvu dřevěného uhlí z Javoru cukrového. Díky tomuto procesu je chuť whisky velmi měkká. Jack Daniel´s Old No. 7 zraje také v ručně vyráběných sudech z amerického bílého dubu. Doba zrání není přesně daná, whiskey se stáčí, až ji ochutnávači uznají zralou.

Tullamore Dew Irish Whiskey je původní irská blended whiskey, která na světě proslula svou jemností a vyváženou komplexností. Tato whiskey nejprve projde trojitou destilací a pak trpělivě zraje v sudech po bourbonu a sherry, kde získává svou pověstnou jemnost. Následné míchání tří druhů whiskey dodává Tullamore D.E.W. její komplexní chuť. Díky sladové a pot still whiskey vstupují do její chuti citrusové a kořenité podtóny. Brzká květinová chuť přecházející až v chuť sušenek pochází z obilné whiskey, zatímco lehké kořenité podtóny vznikají jejím mícháním s pot still whiskey. Citrusové chuti potom vděčíme třetímu blendu, a to sladové whiskey. Na závěr ucítíme ořechovou až marcipánovou chuť a příchuť vanilky, jež naší whiskey dodává zrání v sudech po sherry a bourbonu.

Výberte si svou oblíbenou whisky

Výberte si svou oblíbenou whisky

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Dárek udělal velkou radost, i když chvíli trvalo, než se do něho se vší pomocí můj táta dostal. Opravdu nápadité! Rozhodně to nebyl můj poslední nákup.
  • + Skvělý dárek pro chlapa
  • + Super výběr
  • + Možnost vybrat si datum doručení
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže