Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 30.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Udělejte radost nejen svým blízkým, ale i naší planetě

K přírodě se snažíme být co nejvíc ohleduplní. I tak je ale nezbytné jí aktivně pomáhat. Zapojit se můžete i vy, a to přímo z pohodlí svého domova – každý měsíc díky vašim objednávkám nakupujeme vouchery na vysázení stromů od společnosti Vitalvibe. Po nashromáždění dostatečného množství voucherů společnost stromy hromadně vysází v předem určené oblasti.

 

Společnost Vitalvibe má o výsadbě stromů potvrzený certifikát Lesů města Brna. Stromy sází na jaře nebo na podzim, kdy je to z vegetativního hlediska nejvhodnější. Jednou za rok také organizuje společné sázení, kterého se může zúčastnit kdokoliv.

Stromy nám poskytují nejen obnovitelný zdroj, ale přispívají také k produkci kyslíku v ovzduší a jsou domovem tisíců zvířat. Díky každé zakoupené bedně, truhle nebo cihle vás bude hřát dobrý pocit z toho, že právě vy se podílíte na jejich opětovné výsadbě na místech, kde byla jejich existence narušena. Každým dárkem uděláte dvojnásobnou radost a dvojnásobný dobrý skutek.

Chci přispět