Dárky pro páry

Obdarovat muže nebo ženu s sebou vždy přináší malé dilema. Proto se snažíme najít i speciální dárky pro páry. Samozřejmě máme jistě předem alespoň malinkatý plán, jakým dárkem oslavence překvapit. Ženy všeobecně mají daleko větší smysl pro dokonalost a tak vybrané dárky od ženy jsou ve většině případů trefou do černého. Muži bývají v tomto směru tak trochu pozadu a mnohdy shánějí dárky na poslední chvíli a to pro kohokoliv.  Jak to ale udělat v případě, když máme vymyslet dárek pro pár. Mohou to být manželé, kteří spolu nyní slaví 30 let společného života, ale mohou to být také mladí novomanželé, kteří si teprve na život ve dvou začínají zvykat. Vhodným dárkem právě pro pár může být například jeden z velice oblíbených zážitkových dárků, které mají zelenou. Určitě se bude také zamlouvat dobře zorganizovaná rodinná oslava, například pro starší manžele. Ovšem novomanželům se asi bude hodit spíše dárek v podobě finanční hotovosti. Není to nikterak originální ani překvapující, ale v poslední době se tato forma dárku stala celkem oblíbenou. Dokonce se bankovky dají upravit tak, aby nebyly tak obyčejné. Lze je naaranžovat do kytice tak, že bychom mnohdy nerozeznaly, že by šlo o peníze.

Ale samozřejmě, že jsou také lidé, kteří ocení veškeré pomocníky do domácnosti a to zejména ty, které si třeba nemohou dovolit. Vyberte dárky pro páry, které ocení oba. Například, pokud se manželé při společných chvílích rozmazlují šálkem aromatické kávy, pak budou oba spokojeni s kompaktním kávovarem. Kromě toho můžete k tomu zakoupit několik balíčků speciální kávy, která jim udělá určitě radost dvojnásobnou. A vychutnat si například světově známou kolumbijskou kávu nebo pravou etiopskou kávu z plantáží v provincii Sidamo.

Pro ty, kteří mají rádi romantické večery, může být sada výborných vín dobrým dárkem. Takové dárkové balení může obsahovat i malý stojan na láhve, originální sklenice a vývrtku. Jako stylový bude působit obal, do kterého je tohle všechno zabaleno. Ten se dá sehnat jako speciální truhla nebo velmi originální dřevěná bedýnka, která mimo jiné může obsahovat i nejrůznější delikatesy z celého světa. Je to v podstatě takový dárkový koš, který se ale vyznačuje svou originalitou a nápadem.

Obdarovat své nejbližší dárky pro páry, který jim bude připomínat jejich velký den mnohdy, ale představuje spíše obavu z toho, že dárek nijak nezaujme nebo si naopak nevíme vůbec rady, co by to mělo být. Dárek pro páry tedy musí být pro oba. Pokud tedy chceme něco opravdu speciálního a nechceme darovat jen papírové bankovky v obálce, podívejme se na zážitkové dárky, které mnohým přinese nejen skvělý zážitek plný emocí, ale především překvapení a můžete také splnit někomu jeho dlouholetý sen. Zážitkové dárky jsou již delší dobu velmi oblíbené a nabídka firem, které se těmito dárky zabývají, je velmi různorodá. Ovšem jistě si mezi těmi nabídkami vyberete tu, která je nejvhodnější. Můžete věnovat například skvělý eurovíkend v některém z evropských metropolí, kdy se jistě dostane i na památky města, které přece jenom nevídáme každý den. Velmi oblíbené jsou také adrenalinové zážitky ve formě bungee jumpingu, vyhlídkového letu nejen balónem, ale i malým letounem, který oslavencům ukáže krásy naší vlasti z výšky.

Připravte tedy pro své blízké dárek, kterým se budou chlubit i svým dětem nebo vnoučatům. Připravte pro ně zážitek plný překvapení a nadšení.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!