Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro hasiče

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Často byste chtěli říct dárkem „díky“, ale málokdy přijdete na takový nápad, který by odpovídal Vašim představám? Dárky nemusí být rozhodně pouze k příležitostem jako jsou narozeniny, svátky, výročí nebo Vánoce. Někdy chceme udělat člověku, příteli nebo rodině radost jen proto, že je máme rádi. Ať už potřebujete dárek pro maminku, sestru, kamaráda nebo třeba dárek pro hasiče, který je své práci plně oddaný, vybírejte z řady Manboxeo. Máme tu dárkové bedny pro pořádné chlapy, ke kterým patří páčidlo. Právě pomocí něj se dostanou dovnitř, aby objevili, co se v bedně vlastně skrývá. Obsah můžete volit podle zálib nebo třeba podle chutí. V boxech se může skrývat lahodné pití, alkohol nebo také regionální potraviny, které ovšem neseženete úplně běžně. Proč nepotěšit dobrou šunkou, skvělou paštikou a třeba lahodnými olivami? Vybírejte podle chuti a užijte si nadšený pohled obdarovaného.

 

 

Vybrat dárek