DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárek pro muže

Rok se s rokem sešel a najednou člověk stojí před kalendářem a kouká, že tátovy narozeniny se kvapem blíží. Překvapit ho nějakým skvělým dárkem, stejně jako přítele, bratra nebo dokonce šéfa je jistě výborný nápad, ale háček je v tom, že si mnohdy člověk láme hlavu nad tím, jaký by to vlastně měl dárek být. Působivý, originální, zvláštní, tak nějak si představujeme dárek pro tátu, dárek pro přítele, dárek pro dědu, zkrátka dárek pro muže.

 

 

Udělat někomu radost skvělým dárkem je ale mnohdy poněkud obtížný úkol. Zvlášť, když se jedná o muže. Spoléhat se jen na výběr ohraných košil, laciných kolínských nebo sportovního vybavení, které nakonec ani oslavenec nevyužije, není zrovna ideální řešení. Zkusme to letos jinak!

Na celofán a mašle prostě zapomeňte!

Dárek pro muže nebo dárek pro šéfa by mnozí mohli vyřešit také klasickým dárkovým košem. Ano, takový dárek je sice vhodný, ale příliš obyčejný. Co takhle darovat netradiční dárek v podobě dřevěné bedýnky, která je v podstatě nově narozenou příbuznou právě již zmiňovaného dárkového koše, který je charakteristický celofánovým obalem? Taková bedna pro muže, byť to zní trochu drsně, je dokonalým a především originálním dárkem pro všechny tatínky, dědečky, šéfy, milence, zkrátka dárek pro muže.

Dárková bedna?

Ano, proč ne? Firma Manboxeo udělala z obyčejných a nudných dárkových košů něco zcela nového a originálního. Mnozí mohou namítat, že taková bedna je jen obyčejný dřevěný box plný hřebíků. Ovšem je třeba zmínit i to, že dřevo má své kouzlo, má nádhernou strukturu a nádherně voní.

darek-pro-muze

Překvapení, radost a zvědavost, tak by se nyní dal popsat originální dárek v podobě bedny pro muže. Dřevěná bedýnka má dokonalý tvar, může být dokonce potištěna milým vzkazem, fotografií nebo přáním a ve svých útrobách schovává nejedno překvapení. Různé delikatesy od českých farmářů, ale i laskominy z celého světa přinášejí všem milovníkům dobré kuchyně smyslnost pro své chuťové pohárky a těm, kdo si rádi dají skleničku tradičního chlapského pití, tedy rumu, otevře bránu do světa rumových specialit. Takový box pro muže jistě upoutá pozornost všech, nejen obdarovaného muže.

Originalita a netradiční dárek

Dárek pro tátu, dárek pro přítele, dárek pro dědu, zkrátka dárek pro muže se nevybírá zrovna snadno, ale s takovou dřevěnou bedýnkou může člověk udělat radost opravdu každému. Originální dárek v podobě bedny pro muže je totiž netradiční také v tom, že je opatřen malým páčidlem, kterým si oslavenec musí bedýnku otevřít sám. Jen tak zjistí, co se skrývá na dně bedýnky. Venezuelský rum, brazilská káva, vynikající francouzská kachní paštika, pravá švýcarská čokoláda, delikatesní pečený králík od českých farmářů nebo třeba skvělé víno z moravských vinic. To a ještě mnohem víc člověk najde v těchto dárkových bedýkách, které uchvátí svou pozornost už jen svým originálním balením a netradičním způsobem otevření. Malé páčidlo je součástí každého balení a věřte, že o zábavu nebude nouze.

Dárková bedna pro muže tak splňuje všechny předpoklady pro netradiční dárek. Mužská část populace se tak v takové chvíli bude jistě cítit jako dobyvatel a v jeho očích člověk uvidí zvídavost malého dítka při rozbalování nejtajnějšího narozeninového přání.

Luxus nemusí nutně mít značku Mercedes

Dárková bedna pro muže tak může splnit očekávání originality a překvapení nejen pro samotného oslavence. Muži jsou všeobecně mnohdy zvědavější než ženy, a tak bedna s páčidlem v každém z nich vyvolává touhu otevřít box a nahlédnout dovnitř. Dvacetistupňový belgický Tripel nebo jiný pivní speciál může potěšit muže - pivaře stejně jako guatemalský rum Zacapa, který pochází ze síně slávy všech světových rumů.

Zajímavým a potěšujícím dárkem může být dárek pro milovníka kávy, který si rád vychutná šálek tohoto vynikajícího černého moku, známého po celém světě.  India Kappi Royale je 100% robusta, která se řadí mezi nejlepší kávy vůbec a společně s etiopskou odrůdou Sidamo mohou potěšit všechny milovníky kávy. Dárková bedna pro muže firmy Manboxeo znamená světový luxus, který nemusí mít nutně značku Mercedes.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde