Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 14.8.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
🎈 Manboxeo slaví 7. narozeniny 🎈  Vytočte si 777 Kč na nákup a další odměny Vyhrává úplně každý ✅  Více zde🎈Slavíme 7. narozeniny 🎈 
👉 Vytočte si až 777 Kč
✅ vyhrává úplně každý ✅ 
více zde

Dárek k narozeninám pro muže

darek-pro-muze


Vybrat dárek

 

A už je to tu zase! Hledáte dárek k výročí pro muže ? Vybrat opravdu originální, působivé, trefné, zajímavé, potěšující a překvapující dárky není snadným úkolem.
 

Proto říkáme “ne“ ohraným dárkům pro muže v podobě ošklivých ponožek, papírových přání a laciných kolínských. Nepoužíváme balicí papír a neděláme stuhy. Nabízíme netradiční dárek k narozeninám pro přítele . Dárky, kterých se nemůžete dočkat, až dorazí, protože víte, že příjemce bude milovat jejich otevření! Dárky, u nichž se shromáždí lidé na oslavě doma nebo v kanceláři, protože půjdou za zvukem praskajícího dřeva. Každý oslavenec si musí svůj dárek vypáčit z dřevěné bedny přiloženým páčidlem! Jsme Manboxeo a dodáváme originální dárky pro muže!

 

 


Vybrat dárek

 
Utekl nějaký čas, rok se s rokem sešel. Nemusí to být vlastně ani celý rok, ale prostě je tu zase ta chvíle, kdy se čím dál tím rychleji blíží příležitost, kdy budeme chtít někoho obdarovat. A jako naschvál tím někým není nic jiného, než mužské stvoření. Ať už je to manžel, syn, otec, strýc, přítel, kamarád, synovec, bratranec, děda, praděda, šéf, kolega nebo milenec, vždy si lámeme hlavu s tím, co tomu chlapovi zase nadělit jako dárek.

Vymyslet dárky pro oslavence může být někdy pěkný oříšek, a to zvlášť v případě, kdy nechcete situaci odbýt jen balíčkem ponožek nebo lahví vína. Jaký je ale ten nejlepší dárek pro muže? A kde hledat inspiraci, jaký dárek pro muže sehnat, abyste opravdu zazářili? Manboxeo nabízí skvělé krabice s překvapením pro muže. Jedná se o opravdu originální dárek, protože muž se musí do bedny sám dostat, aby mohl prozkoumat její obsah. Je to tedy kromě nápaditého kousku také vtipný dárek pro muže.

Vy ovšem sháníte luxusní dárek pro muže a nejste si jisti, že byste byli s obsahem spokojeni? V naší nabídce vždy uvidíte, co box obsahuje, a často se jedná i o potraviny nebo produkty, které se jinak v ČR sehnat nedají a jsou vysoce kvalitní. Vyberte tedy vhodný dárek pro muže právě z našeho sortimentu, a můžete se těšit na nadšenou reakci oslavence.

A co když potřebujete dárek pro staršího muže, najdete tu také něco pro něj? Naše kategorie jsou obsáhlé, a jsou cílené také na záliby. Najdete tedy bednu například pro gurmána, pro pivaře, a tam na věku nezáleží. Jsme si jisti, že když si projdete sortiment, najdete super balíček pro muže, ať už jde o Vašeho bratra, syna nebo třeba kamaráda. Pořiďte ten pravý dárek pro chlapy a buďte pro oslavence hvězdou!

Představte si ten pocit. Oslava. Oslavencem je jeden z výše zmíněných mužů. Všude je spousta lidí, dobrá nálada, příjemná atmosféra. Každý z pozvaných hostů přináší oslavenci nějaký ten dárek. Všichni z těchto dárců, ať už si to připouští nebo ne, jsou v očekávání, co bude oslavenec říkat právě na jejich dárek, ba dokonce jak bude reagovat na konkrétní dar. Každý z nich samozřejmě očekává, že na základě jakési dávky slušnosti příjemce daru nikdy nepohrdne darovanou věcí, ať už je to cokoliv.

Vžijte se ale ještě hlouběji do té před chvílí zmíněné situace a představte si, že to budete zrovna vy, kdo na tuto oslavu přinese opravdu neobvyklý, důvtipný, strhující, jedinečný a zábavný dárek. A v současné době také asi nejoriginálnější dárek k narozeninám pro muže, který je k dostání na našem trhu. Cítíte to napětí? Co asi bude říkat na tuto záležitost obdarovaný? Jak na to budou reagovat všichni pozvaní hosté? Až se nechají strhnout zvukem praskajícího dřeva a atmosférou napětí, co vlastně tajemná dřevěná bedna skrývá.

Ano, tajemná dřevěná bedna, která je zatlučená až na doraz hřebíky a obsahuje ty nejtypičtější mužské produkty. Od labužnických specialit tuzemských výrobců přes ojedinělé sladkosti až po nejzajímavější gadgety a doplňky či alkoholické nápoje nebo luxusní pánské holící a hygienické potřeby. To je bedna pro muže od Manboxeo.cz

Svatba
Další zákazníci.. →

Láska k Manboxeo

 


“……nejoriginálnější dárek v životě“
Tento dárek jsem svému muži darovala k 7.výročí našeho manželství. Jakmile ho otevřel a vybalil všechny ty věci, řekl: “Tohle je pravděpodobně ten nejoriginálnější dárek, co jsem kdy dostal!“
– Renata P.

 
Skvělý dárek, který dá zabrat
Koupila jsem tento dárek k narozeninám svému tatínkovi i svému manželovi. Oba dva byli skvělí, ale je pravdou, že páčení dárku jim dalo hooodně zabrat! Už se těším, až brzy objednám další bedýnku, nejspíš našemu synovi, který bude slavit 14 narozeniny.
– Wernerová J.

Prvotní ostych

I když se mi zdála cena 1799 poměrně vysoká, teď už toho nelituji. Tento dárek splnil přesně ten efekt, který by měl každý dárek splnit. Něco nového, vychytaného a hlavně originálního! Mého muže velice potěšil a příjemně překvapil. Doporučuji a těším se na nové slíbené obsahy.
– Daniela

Dárek pro šéfa, který zvedne ze židle
Velké díky Manboxeo.cz, že jsme konečně mohli našemu šéfovi darovat dárek, který ho doslova zvedl ze židle! Skutečně se při páčení zapotil..
– Lucie

Dárek pro kámoše
Bednu se sexuální tématikou jsme dávali kámošovi na rozlučce se svobodou a musím říct, že samotné otvírání i obsah byla jedna velká pr..el !
– David
 
Nebo Vás spíše zajímá dárek k výročí pro muže?
 

 

Vybrat dárek