Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.12.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro šéfa

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 


Jistě nám dáte za pravdu, že dárek pro muže se nevybírá zrovna snadno. Když k tomu přidáme ještě dárek pro šéfa, je to o to těžší. Můžeme být v první řadě praktičtí a zvolit dárek vhodný do kanceláře. To se ale zase zdá trochu neosobní a přitom šéf je tak vnímavý a hodný….

Nejdůležitější na dárku pro bose je, jaký bude první dojem. Zda – li si ho rozbalí hned před svými věrnými zaměstnanci nebo si ho nechá na pozdější dobu nebo ho prostě odloží na stranu s prohozením „Děkuji, rozbalím si to po poradě“. Každý dárek je originální a dárek pro nadřízeného by měl těch originalit mít mnohem víc. Proto si na výběru vhodného dárku dáme určitě záležet.

Existuje několik příležitostí, kdy je vhodné dát dárek svému nadřízenému. Ať už sháníte dárek pro šéfa k narozeninám nebo potřebujete dárek pro vedoucího, kterému se právě zadařilo v kariéře, můžeme Vám nabídnout skvělé tipy. Naše cihly s ukrytým poukazem jsou totiž skvělou možností, jak překvapit. Navíc se dotyčný musí k poukazu probojovat pomocí přiloženého kladiva, takže prokáže i své „ničitelské“ schopnosti, než zjistí, co jste pro něj připravili. Pokud ovšem potřebujete nějaký luxusní dárek pro šéfa na rozloučenou, bude se hodit spíš bedna plná překvapení, kterou vyberete podle jeho zájmů či chutí.


Originalita a netradičnost


Obal dělá dárek dárkem, to je všeobecně známo. Firma Manboxeo.cz se vynasnažila udělat díky svým originálním obalům dárky s velkým D. Dřevěné dárkové bedýnky, které mají jako součást balení také páčidlo a podrobný popis, jsou skvělým tipem na dárek pro šéfa. Bedýnky jsou typické tím, že každá je vybavena určitým obsahem, který odpovídá zájmům oslavence. Pokud je váš šéf vášnivý milovník kávy, je pro něj určena dřevěná dárková bedýnka pro kafaře, která obsahuje mimo jiné vybrané druhy kávy, pocházejí z kávových plantáží nalézajících se v oblastech typických pro pěstování arabského kávovníku. Tento horký černý nápoj si pak může váš šéf vychutnat spolu s delikátní hořkou čokoládou.


Pokud je ovšem váš šéf ve svém volném čase rád na zeleném greenu, není lepší volba, než dárkový box pro golfistu. Praktické vybavení s výbornými vychytávkami potěší golfisty všech úrovní.
Firma Mamboxeo.cz myslí ale i na dárky pro šéfy, kteří jsou spíše gurmáni nebo mají rádi dobré pití. Tady se nabízí možnost dárkového boxu, který je určen přímo pro tzv.“ masožravce“ nebo milovníky piva či kvalitního dvanáctiletého rumu. Možností je spousta.


Při představě, že se váš šéf doslova lopotí s páčidlem, aby zjistil, co že to vlastně dřevěná bedýnka ukrývá, si můžete být jisti, že o zábavu určitě nouze nebude.

 

Vybrat dárek

Bedny jsou jen začátek...

Pokud ještě pořád váháte a nejste přesvědčeni, že dřevěná bedna je to pravé, firma Manboxeo.cz má ve svém portfoliu ještě jednu originalitu. A to jsou betonové cihličky s kladívkem.
Cihličky jsou zabaleny v luxusním balení spolu s návodem a obsahují dárkový poukaz na nákup do konkrétního e-shopu. Pokud je třeba váš šéf tak trochu zblázněný do motorek a všeho kolem, najde v útrobách cihly voucher do e-shopu s motorkářským vybavením a příslušenstvím.


Pokud raději vyjede za krásného slunného dne na 15 kilometrovou trasu na kole a jeho vášní je právě kolo, není nic jednoduššího, než mu darovat třeba i zlatou cihličku s poukazem na nákup jakéhokoliv vybavení pro cyklisty.


Dárkových cihliček v luxusní krabičce je v nabídce firmy Manboxeo.cz mnoho, záleží na konkrétním přání. Dárek pro šéfa zde určitě najdete. Budete mít originální, luxusní a zábavný dárek, který ho určitě potěší a vy si s kolegy budete mít ještě dlouho o čem povídat.
Navíc se můžete šéfovi zmínit i o tom, že takový originální dárek se náramně hodí i o obdarování jeho obchodních partnerů. A vy budete mít navíc jedno malé, leč asi bezvýznamné plus.

Nebo Vás spíše zajímá dárek pro manžela?

Vybrat dárek