Originální dárek pro šéfa

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 


Jistě nám dáte za pravdu, že dárek pro muže se nevybírá zrovna snadno. Když k tomu přidáme ještě dárek pro šéfa, je to o to těžší. Můžeme být v první řadě praktičtí a zvolit dárek vhodný do kanceláře. To se ale zase zdá trochu neosobní a přitom šéf je tak vnímavý a hodný….

Nejdůležitější na dárku pro bose je, jaký bude první dojem. Zda – li si ho rozbalí hned před svými věrnými zaměstnanci nebo si ho nechá na pozdější dobu nebo ho prostě odloží na stranu s prohozením „Děkuji, rozbalím si to po poradě“. Každý dárek je originální a dárek pro nadřízeného by měl těch originalit mít mnohem víc. Proto si na výběru vhodného dárku dáme určitě záležet.


Originalita a netradičnost


Obal dělá dárek dárkem, to je všeobecně známo. Firma Manboxeo.cz se vynasnažila udělat díky svým originálním obalům dárky s velkým D. Dřevěné dárkové bedýnky, které mají jako součást balení také páčidlo a podrobný popis, jsou skvělým tipem na dárek pro šéfa. Bedýnky jsou typické tím, že každá je vybavena určitým obsahem, který odpovídá zájmům oslavence. Pokud je váš šéf vášnivý milovník kávy, je pro něj určena dřevěná dárková bedýnka pro kafaře, která obsahuje mimo jiné vybrané druhy kávy, pocházejí z kávových plantáží nalézajících se v oblastech typických pro pěstování arabského kávovníku. Tento horký černý nápoj si pak může váš šéf vychutnat spolu s delikátní hořkou čokoládou.


Pokud je ovšem váš šéf ve svém volném čase rád na zeleném greenu, není lepší volba, než dárkový box pro golfistu. Praktické vybavení s výbornými vychytávkami potěší golfisty všech úrovní.
Firma Mamboxeo.cz myslí ale i na dárky pro šéfy, kteří jsou spíše gurmáni nebo mají rádi dobré pití. Tady se nabízí možnost dárkového boxu, který je určen přímo pro tzv.“ masožravce“ nebo milovníky piva či kvalitního dvanáctiletého rumu. Možností je spousta.


Při představě, že se váš šéf doslova lopotí s páčidlem, aby zjistil, co že to vlastně dřevěná bedýnka ukrývá, si můžete být jisti, že o zábavu určitě nouze nebude.

 

Vybrat dárek

Bedny jsou jen začátek...

Pokud ještě pořád váháte a nejste přesvědčeni, že dřevěná bedna je to pravé, firma Manboxeo.cz má ve svém portfoliu ještě jednu originalitu. A to jsou betonové cihličky s kladívkem.
Cihličky jsou zabaleny v luxusním balení spolu s návodem a obsahují dárkový poukaz na nákup do konkrétního e-shopu. Pokud je třeba váš šéf tak trochu zblázněný do motorek a všeho kolem, najde v útrobách cihly voucher do e-shopu s motorkářským vybavením a příslušenstvím.


Pokud raději vyjede za krásného slunného dne na 15 kilometrovou trasu na kole a jeho vášní je právě kolo, není nic jednoduššího, než mu darovat třeba i zlatou cihličku s poukazem na nákup jakéhokoliv vybavení pro cyklisty.


Dárkových cihliček v luxusní krabičce je v nabídce firmy Manboxeo.cz mnoho, záleží na konkrétním přání. Dárek pro šéfa zde určitě najdete. Budete mít originální, luxusní a zábavný dárek, který ho určitě potěší a vy si s kolegy budete mít ještě dlouho o čem povídat.
Navíc se můžete šéfovi zmínit i o tom, že takový originální dárek se náramně hodí i o obdarování jeho obchodních partnerů. A vy budete mít navíc jedno malé, leč asi bezvýznamné plus.

Nebo Vás spíše zajímá dárek pro manžela?

Vybrat dárek

 

 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!