Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
🔥 Vylepšete váš dárek 🔥 získejte slevový kód 👉 na vylepšení zdarma ✅  více zde🔥Vylepšete váš dárek 🔥 
👉 Získejte slevový kód
✅ na vylepšení zdarma ✅ 
více zde

Originální Dárek pro manžela

darek-pro-muze

Vybrat dárek

 

Dárky pro své blízké jsme my ženy dokázaly vždy zvládnout levou zadní. Ať už to byly vánoce, narozeniny či výročí rodičů. Když ale přijde řada na naše drahé polovičky v podobě svalnatého muže, fantazie jako by nás najednou opustila. Dárek pro manžela se vždy sháněl trochu hůř a inspirace jako by dnes postrádala vkus a šmrnc. Co tedy dělat, když potřebujete dárek a nevíte, jaký by byl ten pravý? Přece jenom chceme udělat manželovi radost a tou starou, otřepanou frází „…jejda, děkuji, to se bude vždycky hodit“, nás moc nepotěší.


Kde hledat inspiraci?

No samozřejmě, že nám s dárkem pro našeho miláčka může poradit kamarádka, ale přece jen to není ono. Obchodní domy nabízejí prakticky to samé jen snad v jiné barvě. A internet? No možná by se něco přece jen našlo.

Pražská firma Manboxeo.cz je poměrně mladou společností, která je zaměřena na originální dárky pro muže. Takže dárek pro manžela by se tu určitě našel.

Představme si dřevěnou bedýnku, ke které dostaneme páčidlo.

Cože? Nějaká dřevěná bedna s páčidlem?....Ano! Jde o originální dárkové balení, které obsahuje přesně to, co si zákazník objedná. A co je na tom všem nejlepší? No přece to, že si ten dárek, tu bedýnku oslavenec musí vypáčit sám, aby se vlastně dozvěděl, co je jejím obsahem.

A zde je v nabídce několik variant, několik možností, co lze v bedýnce nalézt. Bedna pro pivaře obsahuje jen to nejlepší z pivního světa i originální pivní doplňky. Ryze českou dárkovou bedýnkou je bedna pro gurmány. Zde se sešly ty nejlepší delikatesy našich českých výrobců a pošmákne si určitě každý. Jehněčí kýta jemně kořeněná nebo hovězí maso na drceném pepři. V ostatních bedýnkách najdete třeba skvělé rumy či několikaleté kvalitní whisky. No a ten, který si rád zajde to fitcentra zde může najít proteinové tyčinky či nápoje i s originálním šejkrem aj. To je jen malý výčet toho, co můžete v dřevěných dárkových bedýnkách najít.

Vybrat dárek

Ale to není vše!

Dřevěnou bedýnkou to ale nekončí. Pokud přece jen chcete spíše dárek, který potěší nějakého sportovce nebo fandu, je tu ještě jedna možnost. Co by jste řekli originálnímu dárku v podobě betonové cihly. No kdyby někomu chyběla na stavbu zrovna jedna, tak proč ne. Zde jde ale úplně o jinou cihlu.

Betonová cihla firmy Manboxeo.cz je netradičním, ale velmi originálním dárkem pro každého muže. Obsahuje totiž dárkový voucher, který obsahuje částku, jenž může oslavenec utratit v konkrétním e-shopu. Nabídek se nabízí hned několik a tento originální nápad je stejně jako u bedýnky podtrhnut ještě malým kladívkem, kterým si cihlu musí oslavenec rozbít, aby se dozvěděl, co že to vlastně v sobě skrývá. Navíc si můžete objednat cihlu doslova „pozlacenou“. Ta pak vypadá ještě originálněji a ještě lákavěji.

Pokud tedy máme doma vášnivého fotbalistu, motorkáře či gentlemana, s výběrem dárku máme vyhráno. Tyto originální dárky pro bratra, šéfa nebo kolegu s sebou přinášejí chvíle malého napětí. Chlapi se alespoň na pár minut vrátí zpět do dětských let, kdy jako malí prozkoumávali zakázané a otvírali zapečetěné.

My ženy si pak v klidu můžeme říct, že tenhle dárek pro manžela k manžela je opravdu tím nejoriginálnějším. Protože emotivní zážitek z objevování skrytého tajemství dřevěné bedýnky či „zlaté cihly“ nemá jen on, ale vlastně celá rodina.Našli jste co jste hledali? Pokud ano, věřte, že je o zábavu postaráno.

Nebo Vás spíše zajímají dárkové koše?

 

Vybrat dárek