Originální Dárek pro Přítele

darek-pro-muze

Vybrat dárek

Vybíráte dárek pro přítele? Milujete ho, je pro Vás velmi důležitý a chcete jej mile překvapit? Zapomeňte tedy na plyšáky, trenky s humornými nápisy a obrázky, ponožky nebo vodu po holení – to byste asi nedostala titul „Přítelkyně roku“. S největší pravděpodobností má už přítel takových dárků od Vás plnou skříň.

Myslíte, že jsou Vaše nápady na dárek pro přítele vyčerpány? Určitě ne! Podívejte se na naše rady a zkuste tentokrát vymyslet něco nápaditého, originálního a neobvyklého. Uvidíte, že Váš přítel bude velmi potěšen a Vy si užijete radost z obdarovávání svého milého.

Plánujete hezké překvapení pro přítele, kterému byste chtěli dát nejlepší dárek, jaký Vás, kdy napadl? Vymyslet originální dárek pro přítele z lásky by mělo být snadné, ale všichni známe, že to tak jednoduché v praxi není. Máme pro Vás skvělý tip na dárek pro partnera. Naše dřevěné bedny s páčidlem, jejichž obsah vybíráte sami z širokého sortimentu, třeba podle zájmů oslavence – jsou tu například bedny pro masožravce, pro sportovce atp. Nejlepší dárek pro přítele k 18 narozeninám může být bedna s whisky, aby svůj věk náležitě oslavil. Nebo je tu i cihla, kterou rozbije kladivem a probojuje se tak k dárkovému poukazu, která může být super jako dárek k 20 narozeninám pro přítele.

Záliby a koníčky

V první řadě se zaměřte na jeho záliby a koníčky. Pokud je Váš přítel nadšený sportovec, zkuste mu vybrat nějaké vhodné doplňky k jeho oblíbenému sportu. Například funkční oblečení, cyklistické, lyžařské či plavecké brýle, novou raketu na tenis či squash, hodinky se stopkami, tachometr, cyklomapu nebo originální Bednu pro rybáře.

Možností je skutečně mnoho. Pokud patří naopak mezi vášnivé rybáře, kupte mu třeba rybářský nůž, svítilnu, stojan na prut, pohodlnou rybářskou židličku nebo neokoukanou Bednu pro rybáře.

 

 

Vybrat dárek

 

Pokud Váš přítel rád fotí, určitě nepohrdne pouzdrem na fotoaparát, novým objektivem, sluneční clonou či zajímavou knížkou o fotografování. A pokud patří mezi vášnivé motoristy, obdarujte jej doplňkem do jeho vozu, jako např. novými potahy na sedačky, GPS navigací, handsfree sadou či levnější variantou – kvalitní dlouhotrvající vůní do auta, zajímavým přívěskem na zrcátko atd. O různých doplňcích do automobilů se můžete informovat v autosalonu nebo na internetu.

Jiným vhodným dárkem pro přítele by mohla být nějaká věc se sexuálním nábojem, například společenská hra s erotickým tématem, spodní prádlo, kamasutra pro muže, masážní olej, erotická pomůcka nebo Bednu pro fitkaře. Fantazii se meze nekladou. Věřte, že Váš přítel bude v sedmém nebi a na takový dárek dlouho nezapomene.

Dalším tipem na dárek pro přítele je cokoliv z elektroniky. Žádný muž takovým dárkům neodolá. Kupte mu například nový doplněk k počítači či mobilu, stylovou podsvícenou klávesnici, moderní bezdrátovou myš, sluchátka, originální ochranné pouzdro na mobil, USB paměťovou kartu či webkameru.

Zážitek především

Naprosto originální budete, pokud svému milému zakoupíte tzv. zážitkový dárek. Pořiďte mu voucher na nějaký skvělý a nezapomenutelný zážitek, např. let balónem nebo stíhačkou, akrobatický či vyhlídkový let letadlem, paragliding, bungee jumping, tandemový seskok padákem, jízdu tankem apod. Mezi nejžhavější novinky této kategorie dárků patří tzv. flybording – létání nad i pod vodou pomocí připevněných trysek na nohou. Pokud Váš přítel miluje adrenalinové zážitky, věřte, že z takového dárku bude naprosto nadšen.

A pokud není až tak velký hazardér a nemá rád pouštění se do příliš velkého rizika, vezměte jej na koncert jeho oblíbené skupiny či diskotéku, kde spolu protančíte celou noc. Nebo zakupte poukaz na degustaci kvalitních vín a ochutnávku luxusních sýrů. Radost mu uděláte, i tím, že doma jako překvapení vytvoříte romantickou atmosféru společně s výbornou večeří a skleničkou jeho oblíbeného alkoholu.Překvapit a darovat dárek můžete opravdu jakýmkoliv způsobem. Jen vy nejlépe víte, po čem Váš milovaný skutečně touží, co mu udělá největší radost a čím jej skutečně okouzlíte.

Nebo Vás spíše zajímá dárek pro muže?

 

Vybrat dárek