DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro přítele

Darujte netradiční dárek pro přítele ve formě dřevěné bedny s páčidlem. Bedýnky mají různý obsah – vyberte třeba dárkové balení piva, alkoholu, kávy nebo chilli. S dřevěnou bednou Manboxeo budete mít jistotu, že věnujete skutečně originální dárek pro vašeho chlapa. Každého muže, co preferuje hladce oholené tváře, určitě potěší bedýnka kosmetiky nebo holení.

 

Vybrat dárek

 

Vybíráte dárek pro přítele k narozeninám, k Vánocům nebo jen tak, z lásky? Milujete ho, je pro Vás velmi důležitý a chcete jej mile překvapit? Zapomeňte na plyšáky, trenky s humornými nápisy a obrázky, ponožky nebo vodu po holení – to byste asi nedostala titul „Přítelkyně roku“. S největší pravděpodobností má už přítel takových dárků od Vás plnou skříň.

Tipy na dárky pro přítele

Myslíte, že jsou Vaše nápady na dárek pro přítele vyčerpány? Určitě ne! Podívejte se na naše rady a zkuste tentokrát vymyslet něco nápaditého, originálního a neobvyklého. Uvidíte, že Váš přítel bude velmi potěšen a Vy si užijete radost z obdarovávání své lásky.

Plánujete hezké překvapení pro přítele, kterému byste chtěli dát nejlepší dárek, jaký Vás kdy napadl? Vymyslet originální dárek pro přítele z lásky by mělo být snadné, ale všichni známe, že to tak jednoduché v praxi není. Máme pro Vás skvělý tip na dárek pro partnera. Naše dřevěné bedny s páčidlem, jejichž obsah vybíráte sami z širokého sortimentu, třeba podle zájmů oslavence – jsou tu například bedny pro masožravce, dárky pro sportovce atp. Nejlepší dárek pro přítele k 18. narozeninám může být bedna s whisky, dárkové balení rumu, pivní bedny nebo domácí pivovar, aby svůj věk náležitě oslavil.

darek-pro-muze

Nebo ho můžete překvapit dárkovým poukazem ukrytým v cihle, kterou rozbije kladivem. Taková cihlička může být super jako dárek k 20. narozeninám pro přítele. Dárkový poukaz do cihly můžete zvolit podle zájmů, koníčků vaší drahé polovičky – může to být dárek pro motorkáře, kutila, gentlemana, nadšeného hráče nebo fanouška hokeje a fotbalu. Můžete tak skvěle oslavit třeba výročí, svátek nebo narozeniny.

Netradiční dárek pro radost – podle zálib a koníčků

Jaký dárek vykouzlí úsměv na tváři, překvapí, pobaví, bude osobní a neskončí v koutě u nepotřebných věcí? V první řadě se zaměřte na to, co má partner rád.

Pokud je Váš přítel nadšený sportovec, zkuste mu vybrat nějaké vhodné doplňky k jeho oblíbenému sportu. Například funkční oblečení, cyklistické, lyžařské či plavecké brýle, novou raketu na tenis či squash, hodinky se stopkami, tachometr, cyklomapu. Nebo jej překvapte netradiční dřevěnou bednou s páčidlem.

Možností je skutečně mnoho. Pokud patří naopak mezi vášnivé rybáře, kupte mu třeba rybářský nůž, svítilnu, stojan na prut, pohodlnou rybářskou židličku nebo neokoukanou bednu pro rybáře.

Pokud Váš přítel rád fotí, určitě nepohrdne pouzdrem na fotoaparát, novým objektivem, sluneční clonou či zajímavou knížkou o fotografování.

A pokud patří mezi vášnivé motoristy, obdarujte jej doplňkem do jeho vozu, jako např. novými potahy na sedačky, GPS navigací, handsfree sadou či levnější variantou – kvalitní dlouhotrvající vůní do auta, zajímavým přívěskem na zrcátko atd. O různých doplňcích do automobilů se můžete informovat v autosalonu nebo na internetu. Pro motorkáře tu pak máme překvapení (dárkový poukaz) ukryté v betonové cihličce. K poukázce se musí probojovat kladivem a ukázat tak svou mužnost. Svému příteli dáte snadnou možnost vyniknout, jak to muži mají rádi.

Jiným vhodným dárkem pro přítele by mohla být nějaká věc se sexuálním nábojem, například společenská hra s erotickým tématem, spodní prádlo, kamasutra pro muže, masážní olej, erotická pomůcka. Fantazii se meze nekladou. Věřte, že Váš přítel bude v sedmém nebi a na takový dárek dlouho nezapomene.

Dalším tipem na dárek pro přítele je cokoliv z elektroniky. Žádný muž takovým dárkům neodolá. Kupte mu například nový doplněk k počítači či mobilu, stylovou podsvícenou klávesnici, moderní bezdrátovou myš, sluchátka, originální ochranné pouzdro na mobil, USB paměťovou kartu či webkameru.

Zážitek především

Naprosto originální budete, pokud svému milému zakoupíte tzv. zážitkový dárek. Pořiďte mu voucher na nějaký skvělý a nezapomenutelný zážitek, např. let balónem nebo stíhačkou, akrobatický či vyhlídkový let letadlem, paragliding, bungee jumping, tandemový seskok padákem, jízdu tankem apod. Mezi nejžhavější novinky této kategorie dárků patří tzv. flybording – létání nad i pod vodou pomocí připevněných trysek na nohou. Pokud Váš přítel miluje adrenalinové zážitky, věřte, že z takového dárku bude naprosto nadšen. Takový menší domácí adrenalin je i otevírání dárkové dřevěné bedny páčidlem.

A pokud není až tak velký hazardér a nemá rád pouštění se do příliš velkého rizika, vezměte jej na koncert jeho oblíbené skupiny či diskotéku, kde spolu protančíte celou noc. Nebo zakupte dárkový poukaz na degustaci kvalitních vín a ochutnávku luxusních sýrů. Radost mu uděláte, i tím, že doma jako překvapení vytvoříte romantickou atmosféru společně s výbornou večeří a skleničkou jeho oblíbeného alkoholu.

Překvapit a darovat dárek můžete opravdu jakýmkoliv způsobem. Jen vy nejlépe víte, po čem Váš milovaný skutečně touží, co mu udělá největší radost a čím jej skutečně okouzlíte.

 

Vybrat dárek

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde