DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro dědu

Hledáte dárek pro dědu k Vánocům, narozeninám nebo svátku? Máme pro vás řadu tipů, jak vykouzlit úsměv na tváři vašeho dědečka. Věnujte svému dědovi dárek, který mu udělá skutečnou radost, který překvapí, pobaví a má užitnou hodnotu.

 

Vybrat dárek

 

Vybíráme jedinečný a originální dárek pro dědu

Blíží se vám  velké oslavy životního jubilea, a vy musíte vymyslet ten nejlepší dárek pro dědu k 70. narozeninám? Papuče k televizi koupíte možná jen pro legraci, ale jinak se asi shodneme, že byste chtěli věnovat užitečný, pěkný a hodnotný dárek, co potěší. Takový dárek pro dědečka k narozeninám najdete na Manboxeo.cz.

První typ: máme doma velice aktivního seniora

Aktivní děda rád sportuje, rybaří, navštěvuje univerzitu třetího věku, cestuje, chodí za kulturou, chodí na čundry, běhá za ženskými a celkově si užívá života či dokonce nepřestal ve svém pokročilém věku ještě ani pracovat. Ideální dárek pro aktivního dědečka je cokoliv, co bude sedět k jeho zájmům a koníčkům.

Lístek do divadla, návnada na háček, vybavení do tělocvičny, wellness pobyt v lázních s pěšími túrami i lázeňskými procedurami, dobrodružství v přírodě, a mnoho dalšího. To všechno už tu bylo. Zkuste pro jednou něco nového a překvapte dědu originálním dárkem – dřevěnou bednou s páčidlem a překvapením uvnitř. Nebo dárkovým poukazem zalitým v cihle, kterou musí rozbít kladivem.  

Druhý typ: máme doma spíše pasivního seniora

Pasivní děda rád sedí u svého oblíbeného filmu, seriálu nebo sportovního přenosu, čte nebo luští křížovky. Skvělý dárek pro dědečka, pasivního, je cokoliv, co mu okoření, usnadní a zlepší život.

Dobrou volbou jsou například bezdrátová sluchátka připojitelná k televizi s integrovaným rádiem. Děda si poslouchá svůj pořad tak, jak chce nahlas, a i vy si v místnosti nebudete připadat jako na stadionu. Bezvadnou volbou jsou taktéž knihy plné křížovek pro seniory s velkými písmenky i s velkými okénky. Nebo taková lupa s integrovaným světlem, která zajisté také udělá radost.

Co rozhodně vašeho pasivního staříka neurazí a pořádně potěší je originální dárek s překvapením, co ho alespoň na chvilku rozptýlí, vzbudí nadšení a emoce. Skvělý dárek pro milovníky dobrého jídla je třeba bedna pro gurmána, bedna sladkostí, bedna chilli , dárkové balení whisky nebo originální pivní dárek. V jídle, mlsání a konzumaci piva či kvalitní whiskey má přeci zálibu každý pán, ať už je v pokročilém věku nebo ne.

Spojte oba typy: možnost, která vás možná nenapadla

Existuje ještě jedna možnost spojující oba typy seniorů. Nejvíce potěšíte svého dědu tím, že ho více zapojíte do svého života. Dárek pro dědu ve formě zvýšené pozornosti je k nezaplacení. Už jen tím, že se s ním častěji spojíte telefonicky, přes internet, budete k němu jezdit na pravidelné návštěvy, nebo si s ním naplánujete třeba i dovolenou, budete skutečně “vděční” potomci, a to se vám ve vašem životě určitě vrátí.

Tímto způsobem jednoznačně dosáhnete toho, že bude váš dědeček o mnoho šťastnější a možná se z pasivního, neustále si stěžujícího a lamentujícího bručouna stane miláček vaší rodiny.

Nezapomínejme ani na to, že jak se my před svými dětmi chováme k našim seniorům, tak se ony se budou jednou chovat k nám, až budeme v jejich důchodovém věku. Jak chcete, aby se k vám jednou chovaly vaše děti?

Kdo jiný je to má naučit, když ne vy? Buďte jim příkladem. Všichni budete šťastnější.

Podívejte se také na naše dárky z lásky.

Vybrat dárek

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde