Originální Dárek pro Dědu

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Vybíráme jedinečný a originální dárek pro dědu

Dárek pro vašeho dědečka se rozhodně, podobně jako u dárku pro kohokoliv jiného, nevybírá snadno. Dnes již zdaleka neznáme a nemáme pouze pasivní a nic nedělající seniory. Dříve byli senioři buď intelektuálové či dělníci, což také vyplývalo z jejich bývalého zaměstnání. Nyní však lze seniory rozdělit na dva zásadní existující typy starších lidí.

První typ: máme doma velice aktivního seniora

Aktivní děda rád sportuje, rybaří, navštěvuje univerzitu třetího věku, cestuje, chodí za kulturou, chodí na čundry, běhá za ženskými a celkově si užívá života či dokonce nepřestal ve svém pokročilém věku ještě ani pracovat. Ideální dárek, aktivního typu, je cokoliv podporujícího jeho vybrané zájmy či koníčky. Lístek do divadla, návnada na háček, vybavení do tělocvičny, wellness

pobyt v lázních s pěšími túrami i lázeňskými procedurami, dobrodružství v přírodě, a mnoho dalšího. Pro aktivního dědu je možné u nás naleznout a vybrat dárek opravdu snadno, volit můžete ihned z několika zajímavých variant dárkových bedýnek, kterými jsou bedny pro rybáře, pro golfistu či pro fitkaře.

 

 

Vybrat dárek

 

Druhý typ: máme doma spíše pasivního seniora

Pasivní děda rád sedí u jeho oblíbeného filmu, seriálu či sportovního přenosu, čte, luští křížovky a snaží se nějak v klidu dožít svůj zbytek života. Skvělý dárek pro dědu, pasivního, je cokoliv co mu okoření, usnadní a zlepší život. Dobrou volbou jsou například bezdrátová sluchátka připojitelná k televizi s integrovaným rádiem. Děda si poslouchá svůj pořad tak, jak chce nahlas a i vy si v místnosti nebudete připadat jako na stadionu. Ba naopak budete spokojeni všichni. Bezvadnou volbou jsou taktéž knihy plné křížovek pro seniory s velkými písmenky i s velkými okénky. Nebo taková lupa s integrovaným světlem, která zajisté také udělá radost. Co rozhodně Vašeho pasivního staříka neurazí a pořádně potěší je některá z beden obsahující různé konzumní předměty. Ať už se jedná o Bednu pro gurmána, což je skvělý dárek pro každého jedlíka, tak další z nabídky bedýnek ke konzumaci Bedna pro mlsouna, Bedna s chilli, Bedna pro whiskaře nebo Bedna pro pivaře. V jídle, mlsání a konzumaci piva či kvalitní whiskey má přeci zálibu každý pán, ať už je v pokročilém věku nebo ne.

Spojte oba typy: možnost, která vás možná nenapadla

Existuje ještě jedna možnost spojující oba typy seniorů. Nejvíce potěšíte svého dědu tím, že ho více zapojíte do svého života. Dárek pro dědu ve formě zvýšené pozornosti je k nezaplacení. Už jen tím, že se s ním častěji spojíte telefonicky, přes internet, budete k němu jezdit na pravidelné návštěvy, nebo si s ním naplánujete třeba i dovolenou, budete skutečně “vděční” potomci, a to se vám ve vašem zbývajícím životě určitě vrátí. Tímto způsobem jednoznačně dosáhnete toho, že bude váš dědeček o

mnoho šťastnější a možná se z pasivního, neustále si stěžujícího a lamentujícího bručouna stane miláček vaší rodiny.Nezapomínejme ani na to, že jak se my před svými dětmi chováme k našim seniorům, tak

ony se budou jednou chovat k nám, až budeme v jejich důchodovém věku. Jak chcete, aby se k vám jednou chovaly vaše děti?

Kdo jiný je to má naučit, když ne vy? Buďte jim příkladem. Všichni budete šťastnější.

Nebo Vás spíše zajímají dárky z lásky?

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!