Dárky pro muže k narozeninám

Nebaví vás každý rok přemýšlet, jaké další dárky pro muže k narozeninám máte koupit? Už nemusíte. My jsme přemýšleli za vás a našli jsme ty nejlepší dárky, kterými uděláte radost i tomu nejnáročnějšímu muži. Víme, že někdy je těžké vybrat to pravé.

Dárková bedna s páčidlem bude mít zaručeně úspěch. Muž si z ní musí totiž obsah vydobýt ručně vyráběným páčidlem. A čeká ho opravdové páčení, protože je box pro muže pevně zatlučený. Taková bedna pro muže Manboxeo se mu ale bohatě odmění.

1) Dárek pro muže k narozeninám: Bedna pro pivaře

Pro nejlepší muže máme ta nejlepší piva, která si získala oblibu po celém světě. Vy je budete mít všechny v jedné bedně. Díky dárkové bedně Manboxeo může oslavenec ochutnat vyhlášený Thornbridge, Kasteel Rouge nebo Sierra Nevada Pale Ale. Tím to však nekončí. Každý správný pivař potřebuje otvírák. 

Součástí sady je proto také ručně vyráběný dřevěný podtácek s otvírákem na spodní straně. Přibalili jsme také kvalitní nerezový chladící “půllitr” a něco dobrého na zub. Tento dárkový box bude výborný narozeninový dárek pro muže, který má rád pivo.

darek-pro-muze

2) Dárky pro muže k narozeninám: Bedna pro gurmána

Není moc chlapů, kteří by si dokázali odepřít pořádné a kvalitní jídlo. Ani na vyhlášené jedlíky jsme nezapomněli. A protože víme, že chlapi jsou nároční gurmáni, vybrali jsme to nejlepší. Tento narozeninový dárek pro muže obsahuje ty nejchutnější produkty českých výrobců. Oslavenec se může těšit na pečeného králíka s vepřovým bůčkem, prémiové zvěřinové paštiky a další podobné lahůdky, které stojí za to ochutnat. Box s páčidlem obsahuje také něco sladkého – ořechy naložené v českém medu. Jestli už si nevíte rady a hledáte nejlepší originální dárek pro muže k narozeninám, pak vsaďte na jídlo, které potěší snad každého.

3) Dárek pro muže k narozeninám: Bedna pro rybáře

U vody najde člověk klid a pohodu. Jestli hledáte originální dárek pro muže k narozeninám, je rybářská výbava trefou do černého. Pokud je váš manžel, tatínek, děda nebo strejda náruživý rybář, udělá mu rybářská výbava pořádnou radost. Každý správný rybář potřebuje výbavu na lov kaprů. Co takové dárkové balení obsahuje? Kvalitní krmení, návnady a nástrahy od českého výrobce, díky kterým bude lov kaprů snadný. Darujte nějaký netradiční dárek pro muže k narozeninám, rybářská výbava je originál.

4) Dárek pro muže k narozeninám: Bedna s rumem Diplomatico

Muži mají rádi kvalitní pití. Jeho oblíbený rum najde v dárkovém balení Manboxeo. Box pro muže je doplněný také kvalitní čokoládou plněnou rumem Captain Morgan, křupavými americkými preclíky s příchutí slaného karamelu a medové hořčice nebo třeba luxusní hořkou čokoládou speciálně určenou ke konzumaci rumů. Díky tomu si svůj oblíbený nápoj vychutná ještě více, zvlášť až vynaloží síly na to, aby dárkový box Manboxeo otevřel páčidlem. A pokud si rád dopřeje i prémiový doutník, ani to není žádný problém – ve verzi XXL najde hned dva.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde