Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 22.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro kamarádku k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Vánoční dárek pro kamarádku nemusí být jen v podobě sady sprchových gelů, korálkových náramků nebo diáře na další rok. U nás seženete naprosto perfektní dárek pro kamarádku k Vánocům, protože máme velmi široký sortiment. Víte, na co si Vaše kamarádka potrpí, co má ráda nebo jaké má koníčky? Chtěli byste jí potěšit, takže budete volit dle jejích chutí? Naše dárkové truhly jsou připraveny pro nejrůznější typy osobností, od milovníků vína, šampaňského, přes ženy, které milují kosmetiku až po největší gurmánky. A v čem tkví originalita truhly? Kromě toho, že je ručně vyráběná, si ji můžete upravit také podle sebe – nechat dát na truhlu třeba společnou fotku s kamarádkou, takže bude balení zcela originální. Obsah v truhle bude uzamčen, a kamarádka se k němu vlastní šikovností musí dostat. Užijte si tedy společně legraci a Vy si vychutnejte nadšený pohled kamarádky, až se jí povede truhlu otevřít.