DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro kamarádku

Už nějakou chvilku hledáte dobrý tip na dárek pro kamarádku, ale stále se vám nedaří nic najít? Potřebujete něco speciálního, aby to odpovídalo jejímu temperamentu a nebyla z dárečku zklamaná? Rádi bychom vám doporučili originální dárek pro kamarádku, protože to je naše parketa! V našem širokém sortimentu najdete dárečky nejrůznějšího druhu, všechny však maximálně originální a s tím nejkvalitnějším obsahem.

Vybrat dárek

Jako dárek k narozeninám pro kamarádku můžeme doporučit skvělé dárkové truhly pro ženy. Ty jsou ručně vyráběné a zamčené malým zámečkem v podobě kabelky. Přiložená je  k nim i pilka. Jedná se zároveň o vtipný dárek pro kamarádku, který je stále vkusný. Dovnitř se musí oslavenkyně dostat pomocí vlastní šikovnosti. Má hned dvě možnosti. Může buď vyluštit hádanku a pomocí indicií se dostat dovnitř truhly přes kód zámečku, anebo využít právě zmíněnou pilku, kterou jednoduše zámeček přeřeže a i tak získá obsah truhly.

Pro milovnice sladkostí i dobrého vína

Jedná se o ideální dárek pro nejlepší kamarádku k narozeninám, svátku či kterékoliv významné události. . Truhly potěší každou věkovou kategorii, protože je s nimi legrace a obsah se vždy využije – ten pro oslavenkyni vyberete sami.  Bude to truhla s vínem  a dobrotami k němu, nebo vsadíte spíš na lahodnou čokoládu a sladkosti? 

Jako dárek pro kamarádku se skvěle hodí také truhla plná kvalitní přírodní kosmetiky nebo třeba truhla plná vůní, kde najde spoustu vonných svíček, osvěžovač i difuzér.. Dejte skvělý dárek kamarádce k narozeninám, k svátku nebo třeba jako odměnu za velký úspěch a udělejte jí tu největší radost. Člověka přeci nepotěší nic víc, než když vidí radost v očích svých blízkých. 

Vyzdobte dárek k dokonalosti

Originální dárek pro nejlepší kamarádku musí vypadat perfektně, a to u nás máte zaručeno. Truhlu Damboxeo se zámečkem můžete totiž navíc ozdobit třeba společnými fotografiemi, 3D čísly nebo motivy. Ke všem dárkovým truhlám také můžete přidat zdarma vzkaz. Navíc budete mít dárek pro kámošku doma během pár dní, s dopravou zdarma a nemusíte běhat nikde po obchodech. Stačí si pohodlně sednout k počítači a vybírat.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde