Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro maminku k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Dárek pro mamku k Vánocům je jedním z nejdůležitějších, které musíme sehnat. Také by měl být opravdu speciální, protože maminka pro Vás dělá tolik? Vyberte tedy dárek k Vánocům pro maminku u nás na Manboxeo.cz. Máme zde totiž skvělé dárkové truhly pro ženy, které mohou být plné dobrot dle Vašeho výběru. Vyberete jako dárek pro mámu k Vánocům spíše truhlu plnou čajů, vonných svíček nebo třeba opravdu kvalitní kosmetiky? Pokud Vaše maminka neocení zrovna tyto oblasti, pak můžete volit něco ostřejšího, například chilli dobroty, truhlu pro gurmánku a samozřejmě pro milovníky dobrých likérů nebo třeba whisky jsou připraveny unikátní sety kvalitního alkoholu. Celý dárek bude zábavný už jen proto, že se do truhly musí maminka dostat sama. Buď rozklíčováním hádanky, nebo je zde jako záchranná varianta pilka, pomocí které lze během chvíle truhličku otevřít. Zábava i překvapení v jednom, to je ten nejlepší vánoční dárek.