DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárek pro maminku k Vánocům

Vybrat dárek


V dřevěných dárkových truhlách se totiž ukrývá přesně to, co má vaše maminka ráda. Vyberete jako dárek pro mámu k Vánocům třebatruhlu plnou čajů, kde najde spoustu druhů ručně sbíraných čajů, poctivou čokoládu s příměsí černého čaje a neodolatelné italské křupavé sušenky s mandlemi? Nebo si maminka potrpí na útulný domov a největší radost bude mít z vonných svíček, difuzérů a svěžích voňavých sprejů? I pro ni máme ten správný vánoční dárek. Pokud jí chcete dopřát trochu relaxu, určitě jí uděláte radost dárkovou Wellness Truhlou, kde najde vše potřebné pro tu nejdokonalejší koupel. Pečovat o sebe ale může i díky Truhle s kosmetikou, a je jen na vás, jestli zvolíte variantu s péčí o vlasy, pleť či celé tělo. Na výběr je samozřejmě i dárkové balení, ve kterém najdete od všeho něco.

Originální dárek pro každého

Pokud Vaše maminka neocení zrovna tyto oblasti, pak můžete volit něco ostřejšího, například chilli dobroty, kde se snoubí sladké a pálivé chutě v podobě pěkně ostré čokolády s chilli papričkami Habanero či medových bonbonů s Morugou, ale i slané chilli arašídy nebo pálivé omáčky. 

Milovnice dobrých, poctivých a tradičních specialit od regionálních výrobců zase nejvíc ocení dárkovou truhlu pro gurmánku a samozřejmě pro milovnicedobrých likérů nebo třeba vodky jsou připraveny unikátní sety kvalitního alkoholu. Ty jsou vždy doplněné něčím dobrým na zub – třeba křupavými kousky amerických preclíků, nakládanými okurkami, sušeným masem nebo skvělým džemem. Namíchat si může třeba i světově proslulý koktejl Gin Tonic, stačí když jí pořídíte dárkovou truhlu, kde kromě prémiového ginu najde také několik lahví výběrového tonicu, olivy a jemnou čokoládu. 

A pokud si raději dopřeje trochu jemnější pití, je tu pro ni připravená dárková Truhla Damboxeo se zámečkem a pilkou s kávovým likérem Baileys, který jsme doplnili originálními houpacími sklenicemi, plněnými čokoládovými lanýži a kávovými zrny v čokoládě. Neopakovatelným zážitkem bude i francouzský likér Grand Marnier. Jedná se o delikátní směs jemných koňaků a esence z tropických pomerančů. Kromě toho si k němu maminka může vychutnat čokoládu plněnou smetanovým likérem Amarula, výtečnou kachní terinu nebo pomerančovou marmeládu s koňakem Hennessy.

Celý originální dárek bude zábavný už jen proto, že se do truhly musí maminka dostat sama. Buď vyluští indicii a tím i kód zámku, kterým je truhla zamčená, a nebo bude muset vzít do ruky přiloženou pilku a zámek přepilovat. Zábava i překvapení v jednom, to je ten nejlepší vánoční dárek

Truhlu Damboxeo se zámečkem a pilkou můžete navíc ještě ozdobit třeba fotografiemi, které mamince připomenou společně strávené chvíle. Připsat můžete také osobní vzkaz, aby maminka věděla, že tenhle netradiční dárek je opravdu od srdce. Tak jako tak si truhlu určitě ráda vystaví a bude s láskou vzpomínat na vydařené Vánoce.

E-shop Manboxeo.cz nabízí více než 200 prémiových obsahů, mezi kterými nechybí ani dárkové bedny s páčidlem pro muže. Navíc vám dárky dopravíme rychle a zdarma.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde