Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 22.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro manželku k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Vánoce jsou velmi důležitými svátky, které si užíváme především v rodinném kruhu a snažíme se potěšit své nejbližší i přátele a kolegy. Pokud zrovna hledáte vánoční dárek manželku, určitě to bude chtít něco speciálního. Žádné ponožky, kabelky nebo šperky, to jsou totiž tak běžné dárečky, že byste se možná ani tolik neblýskli. Dárek pro manželku k Vánocům vyberete v našem sortimentu pro ženy, kde jsou stylové dárkové truhly. Manželka dostane truhlu plnou dobrot, které si sami zvolíte, a ta bude zamčená trendy zámečkem v podobě kabelky. Musí se sama dostat dovnitř, pomocí indicií vyluštit hádanku a truhlu otevřít. A co když se nepovede vyřešit hádanku? Potom je zde přiložená pilka, pomocí které může žena zámeček odstranit a i tak se dostat k dobrotám. Vyberete pro ni víno, nebo je spíše milovnicí vonných svíček? Speciální balíčky máme i pro ženy, které milují kávu. Vyberte jí to nejlepší, a když budete chtít, můžete jí dokonce vyzdobit truhlu vlastními fotkami či srdíčky.