DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO MANŽELKU K VÁNOCŮM

Vánoce jsou velmi důležitými svátky, které si užíváme především v rodinném kruhu a snažíme se potěšit své nejbližší, své přátele a kolegy. Pokud zrovna hledáte vánoční dárek manželku, určitě to bude chtít něco speciálního. Žádné ponožky, kabelky nebo šperky, to jsou totiž tak běžné dárečky, že se manželce už určitě hromadí ve skříních a na policích. Parfémy a boty si zase musí vybrat raději sama. Chce to tedy vymyslet jedinečný a originální dárek, co v sobě bude spojovat zážitek, překvapení a spoustu radosti.

Zkuste dárkovou truhlu

 . Dárek pro manželku k Vánocům vyberete v našem sortimentu pro ženy, kde najdetestylové, precizně zpracované dárkové truhly. Ty plní funkci klasických dárkových košů, ale zároveň je obsah v nich mnohem výjimečnější a i samotné balení rozhodně vzbudí více pozornosti. Manželka dostane truhlu plnou dobrot, které si sami zvolíte, a ta bude zamčená trendy zámečkem v podobě kabelky. Musí se sama dostat dovnitř, pomocí indicií vyluštit hádanku a truhlu otevřít. A co když se nepovede vyřešit hádanku? Potom je zde přiložená pilka, pomocí které může žena zámeček odstranit a i tak se dostat k dobrotám. 

Miluje vaše žena kvalitní víno? Pak jí určitě uděláte radost dárkovou truhlou s Rulandským modrým vínem, sýrovými vaflemi, vinným koláčem a hroznovým želé s portským vínem. Nebo si neumí představit ráno bez pořádné dávky kofeinu? V tom případě pro ní bude nejlepší vánoční dárek dárková truhla pro kafařku plná Arabiky a Robusty v té nejvyšší kvalitě. Doplněná je kávovými zrny v čokoládě, marmeládou s kolumbijskou kávou nebo hořkou kávovou čokoládou.

Pokud si vaše manželka potrpí na voňavý a útulný domov, zvolte truhlu Damboxeo se zámečkem a pilkou plnou luxusních vonných svíček, difuzérů a osvěžovačů, které provoní celý domov nádhernou květinovou vůní. Na své si přijdou i milovnice kosmetiky, protože mezi našimi dárkovými balíčky najdete třeba i luxusní přírodní kosmetiku na celé tělo i vlasy. A pokud chcete své manželce dopřát opravdový relax, zkuste skvělou wellness truhlu, se kterou si doma vykouzlí luxusní lázně. Najde v ní láhev svěžího prosecca, šumivé bomby do koupele, tělový peeling s vůní slaného karamelu i relaxační bylinkovou koupelovou sůl.

A jestli chcete manželce dopřát opravdu nepřekonatelný a originální dárek k Vánocům, vylepšete truhlu fotografiemi, které jí budou připomínat společně strávené chvíle. Na dárkové truhly můžete přidávat i různé motivy, 3D čísla nebo je nechat orazítkovat srdíčky. Ke každé truhle navíc zdarma můžete přidat osobní vzkaz, takže váš vánoční dárek bude zcela unikátní a originální. Doprava je rovněž zdarma, takže vánoční dárky vyřešíte z pohodlí domova a bez starostí. Jistě potěší i výběr z více než 200 prémiových obsahů.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde