DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro manžela k Vánocům

Překvapte letos manžela něčím výjimečným. Dárek pro manžela k Vánocům díky těmto tipům vyřešíte snadno a rychle. Manžel bude překvapený, nadšený a ještě dlouho na dárek vzpomínat. Takže jak na to?

 

Vybrat dárek

Má rád dobré jídlo

Snad každý muž si rád pochutnává. Můžete zarezervovat stůl v luxusní restauraci a zajít si s ním na něco dobrého k jídlu. Pokud nechcete vymýšlet termín a místo, můžete to ale také zkusit s dárkovou bednou Manboxeo pro gurmána. Muž si musí pevným páčidlem vypáčit obsah bytelné dřevěné bedny, aby se dostal k lahůdkám jako srnčí paštika, pečený králík, českokrumlovský karamel nebo trapistická hořčice. Případně můžete zvolit třeba i dárkový box plný specialit, kde na něj čekají výtečné vyuzené pršuty, prémiové trhané maso, luxusní čokoládový koláč a spoustu dalších dobrot.

Má rád dobré pití

Jestli si rád vychutnává sklenku alkoholu, můžete ho poslat na degustaci vína či jiného pití. Skvělý vánoční dárek pro manžela může být také třeba luxusní Manboxeo bar. Dárkový kanystr je ručně vyráběný, pečlivě propracovaný do posledního detailu a zdobí ho ruční malba. Vybírat můžete z nejširší nabídky kvalitních designů. 

Následně si můžete zvolit, zda chcete raději otevírání do boku či tzv. “padací most”, zda uvnitř chcete kvalitní whisky či rum a zda budete chtít přikoupit třeba konzoli k zavěšení na zeď. K vámi vybrané lahvi dostane manžel ještě stylové doplňky na pití a kvalitní dobroty. Tento netradiční dárek si zamiluje na první pohled.

dárkové bedny

Vybrat dárek

Je v duši stále tak trochu malý kluk

I dospělí lidé si občas rádi hrají, a u mužů to platí dvojnásob. Nepřekonatelný vánoční  dárek pro manžela proto může být úchvatná dřevěná stavebnice, kterou nabízí e-shop Manboxeo. Jedná se o unikátní dřevěné modely, které jsou po sestavení funkční a pohyblivé. Ve valné většině ke skládání nepotřebujete ani lepidlo, protože jednotlivé dílky, které si manžel bude muset vyjmout z dřevěné překližky, do sebe pevně zapadají. A rozhodně to nejsou žádné stavebnice pro malé děti – naopak dají zabrat i starším ročníkům. 

Pokud byste ale přeci jen chtěli přidat i nějaké to dárkové balení, vybírejte mezi stavebnicemi v bednách s páčidlem Manboxeo. Páčením totiž zábava nekončí, ale začíná. Kromě detailní stavebnice obsahuje box s páčidlem také výtečné dobroty a energetický drink. Třeba taková dárková bedna s kinetickým globusem, bedna s páčidlem s modelem štěněte. bedna pro muže s modelem proslulého tanku T-34 nebo box pro muže s funkčním modelem katapultu.

Originální dárek pro manžela k Vánocům vám doručíme zdarma na jakoukoliv adresu.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde