Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro manžela k Vánocům

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Vánoce jsou snad pro každého těmi nejhezčími svátky v roce, a vždy se je snažíme udělat těmi nejkrásnějšími i pro své blízké. Tentokrát jste zvládli sehnat dárky pro děti s relativní časovou rezervou, ovšem vánoční dárek pro manžela stále nemáte? Můžeme Vám poradit, protože v našem sortimentu objevíte naprosto skvělé kousky. Například dřevěné dárkové bedny, které jsou ručně vyráběné a naplněné dobrotami. Dodávají se s páčidlem, protože součástí dárku je i trocha vtipu – manžel se bude muset dovnitř dostat sám právě pomocí páčidla. Užijte si jeho překvapený pohled, až se mu podaří odklopit víko. Můžete mu vybrat bednu pro pivaře, bednu s vínem, čokoládou, masovými dobrotami, ale v kurzu jsou také luxusní potřeby na holení nebo pánská kosmetika. Zvolte perfektní dárek pro manžela k vánocům a udělejte tak radost jemu i sobě, protože zábavu si s dárkem užije celá rodina.

 

 

Vybrat dárek