Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro muže k 40. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Sehnat nezapomenutelný dárek pro muže ke 40 může být poměrně nelehký úkol. I když znáte jeho záliby a zájmy, často má spoustu věcí nakoupených nebo už je od Vás dostal a dávat mu pokaždé knihy nebo předplatné nějakého časopisu spolu se sadou piva nebo dobrého čaje, to už je příliš ohrané a zvlášť na kulatiny se to nehodí? Chtělo by to tedy najít nějaký perfektní dárek ke 40 pro muže Vašeho srdce a dokázat mu tak, že Vám na něm opravdu hodně záleží. Dejte si s dárkem trochu větší práci a buďte si jisti, že to muž ocení.

Říká si, že v jednoduchosti je krása, a tak se snažíte přemýšlet tímto směrem, avšak onu známou jednoduchost byste chtěli něčím maličko ozvláštnit? Potom bychom rádi nabídli Manboxeo bedny pro chlapy, které by se skvěle hodily jako dárek ke čtyřicetinám pro muže, protože jsou originální a jejich obal je ručně vyráběný, stejně jako přiložené přáníčko. A jak to s bednou vlastně funguje? Vyberete si u nás ten správný box, který si objednáte a přijde Vám domů v uzavřeném stavu i s páčidlem. Celý set předáte jako dárek, a muž se bude muset dostat dovnitř právě pomocí páčidla, čímž si zaručíte legraci na rodinné oslavě nebo na párty s přáteli. Těšte se na jeho natěšený pohled, a na ten moment překvapení, kdy se ke svému dárku konečně propracuje.

A co může být obsahem takového dárkového boxu? Samozřejmě bude záležet na Vás, co přesně vyberete jako dárek k 40 narozeninám pro muže, ale portfolio je opravdu široké. Zaměřujeme se na pivaře i vinaře, ale speciální bedny jsou k dispozici pro milovníky lahodného rumu Diplomatico, Metaxy a také lahodných likérů. K pití je vždy v bedně také nějaká dobrá pochutina, k vínům často výborné olivy nebo sýrové sušenky, k pivu zase křupavé preclíky. Další velmi oblíbené bedny jsou například pro gurmány, masožravce nebo pro ty, kteří rádi jídlo ostré – bedna a v ní chilli dobroty.

 

 

Vybrat dárek