DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro přítelkyni

Sháníte momentálně nějaký skvělý dárek pro přítelkyni k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak? Nechcete kupovat nic tradičního a obyčejného jako je kytice a lahev vína? Vybrat skvělý dárek pro partnerku není jen tak, člověk musí být trochu citlivý a vnímavý, aby vybral správně. 

Oblečení, kosmetiku, nové boty nebo kabelku ať si raději vybere sama, ale vy ji můžete překvapit romantickým a osobitým dárkem. Nejlepší dárky pro přítelkyni u nás najdete během chviličky, protože pro ženy máme připravenou speciální kategorii. Dárkové truhly, které jsou vybavené zámečkem v podobě kabelky a pilkou.

Vybrat dárek

Mohou se v nich skrývat úžasné dobroty z nejrůznějších koutů světa. Vše záleží jen na tom, co má vaše přítelkyně ráda, na čem si nejvíce pochutná nebo jak o sebe pečuje. Někdo považuje za nejlepší dárky pro přítelkyni kvalitní pleťovou nebo vlasovou kosmetiku z přírodních ingrediencí, pro jinou ženu je perfektní truhla Damboxeo plná čokolády nebo třeba dárkové balení s lahodným Baileys.

Z čeho můžete vybírat?

Všechny truhly jsou přehledně rozděleny do kategorií. Můžete vybírat truhly plné kvalitního čaje nebo výběrové mleté kávy, dárkové truhly plné sladkostí od oblíbených amerických značek, dárek pro ženy s výtečným likérem či vínem a dobrotami k němu nebo třeba i zdravou dárkovou truhlu se zámečkem pro milovnice bio a raw stravy nebo pro nadšenkyně do fitness stylu života. 

A proč se vlastně jedná o tak originální dárek pro přítelkyni? Protože si s ním zároveň dost vyhraje. Ženy dostávají k truhlám indicii, pomocí které mohou rozluštit číselný kód zámečku a otevřít tak víko. Pokud by se jim to nepovedlo, nebo se jim nechtělo luštit, pak přichází na řadu přiložená pilka. 

Pomocí pilky jednoduše přeřežou zámeček a ke svému dárečku se dostanou i tak. Zkuste vybrat netradiční dárek pro přítelkyni ke každé příležitosti. Buďte těmi, kteří dárkem zazáří a zároveň se postarají o proud zábavy, protože ta u hádání či pilování zámečku určitě bude.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde