Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro přítelkyni k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Milujete, když můžete na Vánoce potěšit své blízké a rozzářit jim oči radostí? Jednou se Vám to povede krásným svetrem, podruhé knihou, ale letos byste si přáli také něco speciálního, co se jen tak nevidí? Ještě nemáte dárek pro přítelkyni k Vánocům, a tak byste potřebovali něco vhodného přímo pro ženu? Nemusíte mít obavy, vánoční dárek pro přítelkyni s námi vyřešíte během chviličky. V našem sortimentu jsou totiž připraveny speciální dárkové truhly s pilkou. Truhly jsou dřevěné, ručně vyráběné a opravdu se perfektně hodí jako dárek na Vánoce pro přítelkyni, ale samozřejmě i pro sestru, kamarádku či maminku.

Sami si vybíráte, z jaké oblasti by měl být obsah truhly, aby byla obdarovaná žena maximálně spokojená. Jsou tu například výborné čaje, kdy v truhle objevíte lahodné malinové, jasmínové či relaxační čaje a do setu patří také lahodná čokoláda s příměsí čaje, nebo křupavé sušenky s mandlemi. Na své si ale přijdou i milovnice kávy, pro které je připravena lahodná prémiová káva Arabica i Robusta, a v sadě je i výjimečná kávová čokoláda, originální marmeláda z jablek s kolumbijskou kávou.

Originalita celého dárku nespočívá pouze v ručně vyráběné truhle, ale také v tom, že pro oslavenkyni či obdarovanou bude truhla zamčená malým zámečkem s číselným kódem. Spolu s truhlou dostane hádanku, podle které bude moci rozluštit kód a bednu otevřít. Pokud se jí to nepodaří, pak přijde na řadu přiložená pilka, která poslouží k upilování zámečku, aby osvobodila dobroty schované uvnitř. Vyřešte tedy dárek k Vánocům pro přítelkyni jednoduše a buďte hvězdou slavnostního večera. Nemusíte se bát ani dopravy, protože si zakládáme na rychlé expedici a jsme schopni zpracovat Vaši objednávku rychle – vždy budete vědět, kdy Vám ji budeme doručovat. Nakupujte dárečky z pohodlí domova.