DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro sestru

Vaše sestra bude mít brzy narozeniny či svátek, a potřebovali byste pro ni sehnat opravdu originální dárek? Sama pro vás každý rok vymyslí nějakou výjimečnou věc, se kterou se pobavíte a ještě ji později využijete, a přáli byste si najít něco podobného i pro ni? Máme pro vás tip na perfektní dárek pro sestru k narozeninám, svátku či jiné slavnostní příležitosti.

Vybrat dárek

Na Manboxeo.cz najdete originální dárky pro každého. Pro ženy a dívky jsou zde připraveny super dárkové truhly se zámečekem, které jsou ručně vyráběné ze dřeva, a věřte, že lepší dárek pro ségru jen tak nenajdete. S takovouto dárkovou truhlou navíc můžete potěšit starší i mladší sestru, stačí jen vybrat ten správný obsah.

Věnujte osobitý dárek

Originálně zpracovanou truhlu navíc můžete ještě vylepšit přidáním vlastní fotografie, 3D čísel, motivů nebo srdíček. Navíc ke každému dárku můžete zdarma přiložit osobní vzkaz, do kterého můžete sestře napsat nějaké hezké přání či vtipnou poznámku. 

Další netradiční věcí je forma dárku, protože když ho chce oslavenkyně rozbalit, musí si dát trochu více práce než běžně a zapojit i mozkové závity. Aby se do truhly dostala, musí totiž rozluštit šifru, díky které zjistí číselný kód fialového zámečku ve tvaru kabelky, a truhlu tak otevřít. 

Dva způsoby otevírání – který si vybere?

Pokud zvolíte dárek pro sestru, která je starší, má na výběr ještě jednu možnost otevírání – k truhle bude přiložená pilka, kterou může zámek přeřezat. Sestra i všichni přítomní si užijí spoustu zábavy. Dárek se hodí i na oslavy a slavnostnější příležitosti, protože se oslavenkyně nijak neumaže.

A jaké dárky pro sestru zvolit? Vyberte obsah podle toho, co má nejraději.  Všechny prémiové obsahy jsou maximálně kvalitní, ať už se jedná o zdravé potraviny, luxusní německou čokoládu, alkohol, čaje nebo například vlasovou a pleťovou kosmetiku. Těmito dárky pro sestru si vždy šplhnete. 

Pokud sháníte dárek pro mladší sestru do 15 let, pak vybírejte z truhel Kidboxeo. Ať už sestra miluje třpytivé panenky L.O.L., Harryho Pottera, jednorožce, Minnie Mouse, Ledové království či různé hry a hlavolamy, najdete zde pro ni to pravé. Mnoho produktů z našich truhel se navíc v rámci ČR těžko shání.

Udělejte si krásnou oslavu s rodinou a blízkými přáteli, kde předáte maximálně originální dárek a potěšíte tak oslavenkyni. Není nad to sledovat zaujetí v očích, natěšenost a radost v okamžiku, kdy se už konečně propracuje až k samotnému dárečku.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde