Originální dárek pro sestru k narozeninám a svátku

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Vaše sestra bude mít brzy narozeniny či svátek, a potřebovali byste pro ni sehnat opravdu originální dárek? Sama pro Vás každý rok vymyslí nějakou super věc, se kterou se pobavíte a ještě ji později využijete, a přáli byste si najít něco podobného i pro ni? Máme pro Vás tip na perfektní dárek pro sestru k narozeninám, svátku či jiné slavnostní příležitosti.

Na Manboxeo.cz totiž zdaleka nenajdete dárky pouze pro chlapy. Pro ženy a dívky jsou zde připraveny super dárkové truhly s pilkou, které jsou ručně vyráběné ze dřeva, a věřte, že lepší dárek pro ségru jen tak nenajdete.

Originální provedení je jen jedna věc, to navíc můžete ještě vylepšit a dát na truhlu vlastní fotografii, 3D čísla nebo srdíčka. Navíc dostanete přáníčko zdarma, kde můžete oslavenkyni napsat nějaké hezké přání či vtipnou poznámku. Další věcí je forma dárku, protože když ho chce oslavenkyně rozbalit, musí si dát trochu více práce než běžně a zapojit i mozkové závity. Aby se do truhly dostala, musí totiž rozluštit šifru a otevřít pomocí číselného kódu růžový zámeček v podobě kabelky, nebo pak použije pilku a zámeček upiluje. Rozhodně si užijete nějakou tu legraci, a jedná se o vkusnou zábavu, která se hodí i na slavnostnější příležitost, protože se oslavenkyně nijak neumaže.

Ať už potřebujete dárek pro sestru k 30 nebo dárek pro sestru k 20, určitě si v nabídce najdete skvělé sestavy produktů. Všechny jsou maximálně kvalitní, ať už se jedná o potraviny, alkohol, čaje nebo například vlasovou a pleťovou kosmetiku. Mnoho produktů z našich truhel se jinak v rámci ČR těžko shání.

Udělejte si krásnou oslavu s rodinou a blízkými přáteli, kde předáte maximálně originální dárek a potěšíte tak oslavenkyni. Není nad to sledovat zaujetí v očích, natěšenost a radost v okamžiku, kdy se už konečně propracuje až k samotnému dárečku.