Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 30.9.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 29.9.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro tátu k Vánocům

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Na Vánocích si dáváte vždy hodně záležet a rádi byste koupili také perfektní dárek pro tátu k vánocům? Váš vánoční dárek pro tatínka by měl vyjádřit, jak moc ho máte rádi a také by ho měl pobavit? Je to poměrně složité, protože aby se v jedné věci snoubily obě podmínky, musíte opravdu dobře hledat. Rádi bychom Vám poradili, co byste mohli koupit jako nejlepší dárek k vánocům pro tátu? Dárkové truhly by mohly být tím nejlepším, protože jsou skvělé, nápadité a hlavně plné dobrot, které si sami vyberete! Dřevěné bedny jsou ručně vyráběné, takže už samotný obal je unikát, a navíc je k nim přiložené páčidlo. Právě pomocí toho se musí dostat oslavenec nebo obdarovaný dovnitř bedny, aby objevil svůj super dárek. A co vyberete konkrétně za dárek pro tatínka k vánocům? Bedny máme pro gurmány, pro milovníky chilli dobrot, ovšem na své si přijdou také rybáři, milovníci fitness a zdravé či raw stravy. Rozhodně nemusíte vybrat žádný obyčejný vánoční dárek pro tátu, volte to nejlepší z našeho sortimentu a udělejte svým nejbližším radost.

A co dělat, když si dárek pro taťku k vánocům představujete trochu jinak? Potom bychom mohli nabídnout ještě stejně originální dárkové cihly. Ty jsou totiž betonové a je do nich zalitý poukaz, který může obdarovaný využít přesně podle vlastních potřeb a chuti. A pro koho jsou poukazy, nebo jak jsou rozděleny? Cihly máme například pro motorkáře, pro kutily, gentlemany, ale je tu například také fashion street cihla, ve které se schovává dárková karta to templestore.cz. Zkuste vybrat tento super dárek pro otce k vánocům, protože se s ním zaručeně také pobaví. Musí totiž betonovou cihlu rozbít kladivem, které patří do balení. Pokud budete chtít, můžete mít i zlatou cihlu, která vypadá opravdu luxusně. Nasaďte tatínkovi ochranné brýle a hlavně neprozrazujte, co přesně ho čeká, aby si vychutnal skvělý pocit z celého procesu rozbalování.

 

 

Vybrat dárek