dárková bedna TOP SECRET

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek


Pokud máte rádi oslavy, večírky a rádi se bavíte, tak následující řádky jsou určeny právě pro vás. Pozvánkami na narozeninové oslavy se najednou roztrhne pytel a musíte zajistit samozřejmě i dárek pro oslavence, který se jmenuje TOP SECRET. Pokud je to žena, máte vyhráno. Dnešní doba nabízí nepřeberné množství zboží, dárků, šperků a kdoví čeho ještě určené přímo ženám. Radost jí uděláte vždy, i když byste přišli pouze s pugétem. Co se týká mužské populace, tady je to trochu horší. Každý rok je to stejné, přemýšlíte, co by mu udělalo radost. Tatínek je stále ještě dost vitální, ale kolo dostal loni, váš dědeček je domácí kutil, který má svou dílnu již tak dost přeplněnou různým nářadím, bratr má rád tajemno a překvapení, ale už nemáte fantazii…..

 

Vybrat dárek


Nekupujme zajíce v pytli

Ideálním řešením jsou dárkové boxy. Kladete si otázku, co to je? Co si pod tím názvem vlastně máte představit. Zde je vysvětlení. V nabídce firmy Manboxeo.cz jsou dárkové boxy v poněkud netradičním balení. A tajemné to určitě je, neboť oslavenec do poslední chvíle ani netuší, co se za tím vším skrývá. Všem milovníkům dobrého zlatavého moku je připravena bedýnka, která obsahuje výběr těch nejlepších pivních speciálů z nejrůznějších zemí světa, z Belgie, Irska nebo Německa. Pokud muž dává přednost spíše gentlemanské klasice v podobě whisky, je tu připravena ta dvanáctiletá.


Bedýnka od Manboxeo.cz může obsahovat i různé speciality z celého světa od lahodných laskomin až po ty extra pálivé. Ale bohatá nabídka firmy Manboxeo.cz nabízí i skvělé doplňky pro ty, co se cítí na zeleném greenu jako doma. Zvláštností a originalitou dárkových bedýnek je to, že součástí balení je páčidlo, které slouží k tomu, aby si oslavenec mohl svůj dárek vlastně vypáčit. Získává tím na své tajemnosti a netradičnosti.

A to není vše...

Pokud si myslíte, že by to přece jenom chtělo ještě něco o trochu originálnějšího, ještě o trochu tajemnějšího, zkrátka ještě o trochu víc top secret, tak firma Manboxeo.cz doporučuje betonovou cihlu s kladívkem. Cihlička se totiž musí nejdříve rozbít, aby oslavenec zjistil, co má vlastně ve svých útrobách uloženo. Jsou to dárkové poukazy do konkrétního e – shopu a že je z čeho vybírat. Pro vojenského fandu je připraven dárkový poukaz do army e – shopu, kde je na výběr spoustu vojenských, campingových doplňků a vybavení. Sportovního fandu zase potěší dárkový voucher, kde si může vybrat ve specializované prodejně sportovní vybavení nebo třeba modely kopaček slavných fotbalových hráčů jakým je Messi nebo Ronaldo. Cyklistické potřeby, jako jsou dresy, helmy a spoustu dalších doplňků nabízí voucher pro vášnivé cyklisty. Zkrátka dárkové cihličky jsou plné překvapení a tajemství. Navíc jsou zabaleny v luxusním balení a mohou být i s věnováním a ve zlatém provedení, aby ještě víc podtrhly svou originalitu.


Muž je od pradávna hodně zvídavým člověkem a velmi rád objevuje různá tajemství. V případě netradičních dárků od firmy Manboxeo.cz si chlapi přijdou určitě na své. No posuďte sami, kdo by nechtěl vědět, co obsahuje záhadná dřevěná bedýnka s názvem top secret nebo betonová cihlička ve zlatém hávu. O zábavu určitě nebude nouze a radost bude mít nejen obdarovaný muž, ale i vám se objeví úsměv na tváři.


Navíc jsou tyhle skvělé netradiční a originální bedýnky vhodné jako dárek pro obchodní partnery. Ten správně a vhodně zvolený dárek nám může otevřít dveře do velkého světa podnikání.

 Nebo Vás spíše zajímá dárek pro muže?

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!