originální dárková sada

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Každý muž je originál. A jako takový si zaslouží i originální dárek. Vybrat takový dárek ale není zrovna jednoduché. Muži jsou vybíraví, mnohdy nespokojení a nám nezbývá než zapnout mozkové závity a přemýšlet, čím oslavence obdarujeme. Dárková sada pro muže v podobě všední kosmetiky nebo jiných „obyčejných“ věcí už není v kurzu, a proto je nutné vymyslet něco nového, něco nevšedního, něco, co by mužům nejen udělalo radost. Ovšem netradiční dárek znamená pro každého něco jiného. Jeden je vyznavač sportu v jakékoliv podobě a dárek v podobě seskoku padákem mu určitě úsměv na tváři vykouzlí. Takový gentleman – kravaťák jistě uvítá dárkovou sadu nejen manžetových knoflíčků, ale rád si udělá volný den ve wellness studiu. Ovšem existuje samozřejmě i skupina jedinců, kterým prostě obyčejný dárek stačí a to nezávisle na věku.


Dobré rady našich kamarádek na zaručený dárek pro svého manžela nás moc nepotěšily a ani nenadchly a tak se můžeme inspirovat třeba na internetu. Některé webové stránky jsou zaměřeny přímo na dárky speciálně a výhradně pro muže.

 

Vybrat dárek


Dárek originální a netradiční


Pořád ještě hledáte? Stále to ale není ono? No ano, seskok padákem by asi pro dědečka znamenal spíš invalidní důchod. Skvělý tip má připravený firma Manboxeo.cz, která nabízí dárky pro muže v podobě originálních dárkových bedýnek, které obsahují luxusní delikatesy. Ty jsou sestaveny přesně podle toho, co má každý rád. A nemusí to být zrovna jen o jídle. Vhodným dárkem je například dárková sada pro milovníky golfu. Na výběr je široký sortiment kvalitního zboží a různé vychytávky stvořené přímo pro dravého golfistu.


Ten, kdo má rád pikantní až extra pálivé si určitě přijde na své. Speciální pálivý dárkový box s luxusními specialitami je připraven právě pro chlapy s vybranými chuťovými pohárky. Jiný dárkový box obsahuje ty nejlepší pochutiny z celého světa, včetně dvanáctileté whisky.


A teď si jistě kladete otázku, co je na těch dárkových sadách tak netradičního. Dřevěné bedýnky jsou totiž vybaveny páčidlem, které slouží k tomu, aby si oslavenec svůj dárek vlastně vypáčil. Objevuje tak tajemství dřevěné bedýnky a vytrhnete ho ze stereotypu.

Není dárková sada jako dárková sada


Pokud ale ještě pořád nejste přesvědčeni o netradičnosti dárku, jakým je dárková bedýnka, zkuste třeba betonovou cihlu. Firma Manboxeo.cz nabízí ještě také tento originální dárek. Může mít i podobu pravé zlaté cihly, čímž získá na své originalitě. Uvnitř každé cihly je dárkový voucher, který může oslavenec použít v konkrétním e – shopu. Balení cihly obsahuje vše potřebné. Stejně jako dárkové boxy mají ke svému otevření přiložené páčidlo, k betonové cihle je přiloženo malé kladívko. To slouží k rozbití cihly, aby se oslavenec vlastně dozvěděl, co že to v sobě ukrývá.


Motorkář, který rád brázdí cesty na svém motocyklu bude nadšen z dárkového poukazu na nákup kvalitního zboží ve specializovaném e – shopu. Zde si může vybrat nejen skvělé oblečení, ale i doplňky i pro svůj motocykl. Dárky zde nalezneme i pro ty, kdo milují přírodu a rádi chodí na toulky lesem nebo kempovat. Skvělé chvíle si pak užije každý naplno.


Dárek v podobě betonové cihličky je připraven také pro vášnivé kuřáky. Je zde na výběr spoustu doplňků a potřeb pro kuřáky od kvalitních doutníků přes dýmky a tabákové potřeby.


Výběr je tedy široký a o zábavu a legrační chvíle určitě nebude nouze. Chlap v sobě probudí nejen zvědavost, ale i hravého ducha. A spokojený bude nejen on, ale i my, protože nám dělá radost, že je oslavenec spokojený a nadšený. Takže pro letošní rok máme výběr vhodného dárku za sebou – je to tato dárková sada. A na ten rok příští se nápad jistě dostaví.Nebo Vás spíše zajímá dárek pro muže?

 

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!