Originální dárkový box

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Chcete svého přítele, manžela nebo třeba i kolegu překvapit něčím neobvyklým, ale stále si lámete hlavu, co by to vlastně mělo být? Je spousta možností, jen vybrat tu správnou, aby se neurazil nebo nebyl zklamaný. Vybírat dárek pro muže je někdy dost těžké, neboť mnohdy ani nevědí, co by vlastně chtěli a práci nám to nikterak neusnadňuje.


Pokud nechceme slyšet to otřepané „ Díky, to je fajn“, měli bychom vymyslet něco zcela jiného. Dárkový box, který může posloužit jako vhodný dárek, může obsahovat prakticky cokoliv. Od klasických ponožek a košil, přes kosmetiku až po hodinky s vodotryskem.


Netradiční dárek ale můžeme nalézt u firmy Manboxeo.cz. Netradičnost těchto dárků si dávno našla své příznivce a jejich obliba stále stoupá. Dárky jsou totiž uloženy v dřevěných bedýnkách, kterou si nejdříve musí majitel otevřít. Součástí dárkového boxu je totiž i páčidlo, které je potřeba právě k otevření dřevěné bedýnky. Obsah je vskutku veliký a na své si přijdou všichni, kdo mají rádi nejen překvapení, ale i dobroty, sport, módu, ale třeba i motorky, kávu a samozřejmě lahůdky z masa.

 

Vybrat dárek


Moment překvapení a lišácký úsměv na tváři muže, který obdrží takovýto dar, se určitě jen tak nezapomene. Muži byli odjakživa dobyvatelé a vždy si rádi hráli na archeologa, který je objevuje neznámé. Pokud chcete obdarovat například svého šéfa, který řídí nejen vaši kancelář, ale rovnou celý koncern, určitě je dobrým tipem dřevěná bedýnka pro diplomata. Dvanáctiletý rum, který rád otevře při výjimečných příležitostech spolu s lahodnou zvěřinovou delikatesní paštikou doplňují tabulky luxusní čokolády a nechybí ani velmi oblíbený a kvalitní doutník.


Nebo hledáte inspiraci pro svého manžela, který je vyznavač kvalitních delikatesních pochoutek z celého světa? Žádný problém! I takový dárkový koš v podobě dřevěné bedýnky s páčidlem najdete v nabídce firmy Manboxeo.cz.


Dárek trochu jinak


Pokud by jste pořád ještě váhali nad tím, jak potěšit své blízké dárkem tak trošku jiným, věřte, že firma Manboxeo.cz má v zásobě ještě jeden trumf. Do dárkového boxu uložila krásnou betonovou cihlu, jehož součástí je kladívko pro rozbití. Cihla?....Ano! Co je na tom, ona totiž není cihla jako cihla. Tato cihlička obsahuje dárkový voucher, který si pak oslavenec může uplatnit v konkrétním e – shopu. Takže pokud je váš muž vášnivý fanoušek fotbalu či hokeje, je pro něj připravena cihlička správného sportovce. A co tahle voucher pro cyklistu? Jistě, i takový voucher najdete v nabídce. I pro vášnivého kuřáka má firma Manboxeo.cz připraven voucher plný kuřáckých potřeb. Stačí si jen vybrat. Cihličky mohou navíc mít i podobu té pravé zlaté.


Pokud dopředu neprozradíte, co se skrývá v útrobách betonových cihliček, můžeme vám slíbit, že o zábavu nebude nouze. Muž si v tu chvíli bude připadat jako malý kluk, který má před sebou záhadu hlavolamu ve Stínadlech.


Takže milé ženy, milé přítelkyně, milé manželky, příští narozeninový dárek máte už teď připravený – dárkový box. Věřte, že neuděláte radost jen svému protějšku, ale i sami sobě, neboť není nic víc potěšujícího, než vidět, jak je oslavenec šťasten a spokojen. Koneckonců výborná hra na nerozbitnou cihličku či vypáčenou dřevěnou bedýnku odláká pozornost od faktu, že je zase o rok starší. A to mu připomínat určitě nemusíme.

 Nebo Vás spíše zajímá dárek pro muže?

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!