Originální Dárky pro Kluky

darek-pro-muze

Vybrat dárek

Tři pravidla: Jak na dárky pro kluky

Pravidla jak a kde shánět nebo neshánět dárky jsou v dnešní, téměř výhradně, online éře, k nezaplacení. A my vám je tu přinášíme na zlatém podnose. Máte-li doma velkého nebo malého kluka, či dokonce oba, určitě rádi oceníte tyto pravidla a vyhnete se tím nedorozumění a jiným smutným chybám.

První pravidlo: Rozhodně nikdy nedarujte měkké dárky

Zdá se vám ta kachnička, která je vyobrazena na srdíčkových boxerkách, k pomilování? Vašemu klukovi, ať velkému či malému, se se stoprocentní jistotou líbit nebude. Ponožkám i bačkůrkám se zvířátky již také dávno odzvonil jejich čas. Věřte mi, že byste jen přitopili pod bublající kotel, který by jednoho krásného dne vybuchl, a všechny tyto vaše dobře myšlené dárky by vám možná hodili i do tváře. Aby dárek již na první omak nebyl měkký, Vám zaručí pouze naše bedýnky Manboxeo.

 

Druhé pravidlo: Směšné není zdaleka totéž co vtipné

Myslíte si snad, že židle jen s pouhýma dvěma nohama, místo čtyř klasických, se bude zdát vašim klukům také vtipná? Již v živých barvách vidíte, jak se na ni posadí k prostřenému stolu na oslavě svých narozenin a sletí jako hruška dolů? To bude legrace! Ano, pro Vás určitě ano. Nebo v živých barvách vidíte, jak bude pít z hrnečku, který je ve tvaru penisu a pije se skrz otvor na jeho konci? Dostanete záchvat smíchu? Ale on rozhodně ne. Tyto dárky pro kluky opravdu nejsou vhodné.

Nejsou vtipné, ale směšné, zesměšňují obdarovaného a o takový dárek nikdo nestojí. Dejte mu skutečně vtipný dárek. Každá za našich beden totiž vystihuje typicky klučičí povahu i z té vtipné stránky věci. Ať už se jedná o Bednu pro pivaře, Bednu pro rybáře, Bednu s autokosmetikou, Bednu pro vinaře či Bednu pro gurmána, vždy najdete v každé z těchto krabic nějaký opravdu humorný prvek.

Třetí pravidlo: Technické dárky nechte na nich

Technické dárky od Merkura přes roboty až po ten nejnadupanější herní notebook na trhu nekupujte, nepořizujte a ani na ně raději nemyslete. Ptáte se nás proč? Protože to jsou dárky, se kterými si vaši kluci rádi dělají radost. Ale jejich radost nespočívá v tom danou věc vlastnit, ale hlavně z

jejího hledání, zkoumání a posuzování. Je to dobrodružná cesta najít to nejlepší. Zdaleka při jejich výběru nejde o cenu, ale o to vzrušení při hledání právě toho pravého kousku. Dárky pro kuky by měly otestovat i jejich dobyvatelskou vlastnost, kterou by každý kluk měl mít od narození v sobě. Tudíž neváhejte a dejte svému malému nebo velkému klukovi přesně takový dárek, který tuto jeho přirozenou vlastnost zaručeně otestuje. Ono dostat se pouhým páčidlem do tak důkladně zabité bedny, kterou Manboxeo je, chce skutečně notnou dávku zručnosti, šikovnosti a touhy dobít. Tento skvělý otvírací rituál v kombinaci trefných obsahů jednotlivých beden je zárukou perfektního dárku pro kluka jakéhokoliv věku. Mladší kluci uvítají nejspíše Bednu pro mlsouna, ti starší pak pro změnu Bednu pro pivaře nebo Bednu pro whiskaře. Bedna pro sportovce je vhodná jak pro malé tak velké kluky, protože cvičit se chodí celý život a v jakémkoliv věku. Prostě Manboxeo je ideálním řešením na dárky pro kluky.Nebo Vás spíše zajímá dárek pro přítele?

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!