Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální Dárky pro Kluky

darek-pro-muze

Vybrat dárek

Tři pravidla: Jak na dárky pro kluky

Pravidla jak a kde shánět nebo neshánět dárky jsou v dnešní, téměř výhradně, online éře, k nezaplacení. A my vám je tu přinášíme na zlatém podnose. Máte-li doma velkého nebo malého kluka, či dokonce oba, určitě rádi oceníte tyto pravidla a vyhnete se tím nedorozumění a jiným smutným chybám.

První pravidlo: Rozhodně nikdy nedarujte měkké dárky

Zdá se vám ta kachnička, která je vyobrazena na srdíčkových boxerkách, k pomilování? Vašemu klukovi, ať velkému či malému, se se stoprocentní jistotou líbit nebude. Ponožkám i bačkůrkám se zvířátky již také dávno odzvonil jejich čas. Věřte mi, že byste jen přitopili pod bublající kotel, který by jednoho krásného dne vybuchl, a všechny tyto vaše dobře myšlené dárky by vám možná hodili i do tváře. Aby dárek již na první omak nebyl měkký, Vám zaručí pouze naše bedýnky Manboxeo.

 

Druhé pravidlo: Směšné není zdaleka totéž co vtipné

Myslíte si snad, že židle jen s pouhýma dvěma nohama, místo čtyř klasických, se bude zdát vašim klukům také vtipná? Již v živých barvách vidíte, jak se na ni posadí k prostřenému stolu na oslavě svých narozenin a sletí jako hruška dolů? To bude legrace! Ano, pro Vás určitě ano. Nebo v živých barvách vidíte, jak bude pít z hrnečku, který je ve tvaru penisu a pije se skrz otvor na jeho konci? Dostanete záchvat smíchu? Ale on rozhodně ne. Tyto dárky pro kluky opravdu nejsou vhodné.

Nejsou vtipné, ale směšné, zesměšňují obdarovaného a o takový dárek nikdo nestojí. Dejte mu skutečně vtipný dárek. Každá za našich beden totiž vystihuje typicky klučičí povahu i z té vtipné stránky věci. Ať už se jedná o Bednu pro pivaře, Bednu pro rybáře, Bednu s autokosmetikou, Bednu pro vinaře či Bednu pro gurmána, vždy najdete v každé z těchto krabic nějaký opravdu humorný prvek.

Třetí pravidlo: Technické dárky nechte na nich

Technické dárky od Merkura přes roboty až po ten nejnadupanější herní notebook na trhu nekupujte, nepořizujte a ani na ně raději nemyslete. Ptáte se nás proč? Protože to jsou dárky, se kterými si vaši kluci rádi dělají radost. Ale jejich radost nespočívá v tom danou věc vlastnit, ale hlavně z

jejího hledání, zkoumání a posuzování. Je to dobrodružná cesta najít to nejlepší. Zdaleka při jejich výběru nejde o cenu, ale o to vzrušení při hledání právě toho pravého kousku. Dárky pro kuky by měly otestovat i jejich dobyvatelskou vlastnost, kterou by každý kluk měl mít od narození v sobě. Tudíž neváhejte a dejte svému malému nebo velkému klukovi přesně takový dárek, který tuto jeho přirozenou vlastnost zaručeně otestuje. Ono dostat se pouhým páčidlem do tak důkladně zabité bedny, kterou Manboxeo je, chce skutečně notnou dávku zručnosti, šikovnosti a touhy dobít. Tento skvělý otvírací rituál v kombinaci trefných obsahů jednotlivých beden je zárukou perfektního dárku pro kluka jakéhokoliv věku. Mladší kluci uvítají nejspíše Bednu pro mlsouna, ti starší pak pro změnu Bednu pro pivaře nebo Bednu pro whiskaře. Bedna pro sportovce je vhodná jak pro malé tak velké kluky, protože cvičit se chodí celý život a v jakémkoliv věku. Prostě Manboxeo je ideálním řešením na dárky pro kluky.Hledáte perfektní dárek pro kluka k 20. narozeninám, který by si opravdu užil a měl by z něj radost? Sehnat vtipný, ovšem i později využitelný dárek pro 20letého kluka, nemusí být tím nejjednodušším úkolem. Mnoho věcí si dnes lidé koupí sami, když je potřebují nebo chtějí, a vymýšlet dárky je pak o to těžší. Ale u nás na Manboxeo.cz je určitě nejlepší dárek pro kluka dřevěný box, který sám oslavenec musí vypáčit, aby se dostal k jeho obsahu. Chvilka napětí a touha zjistit, co se uvnitř skrývá, je nezaměnitelná. Vybrat lze podle zájmů dotyčného, nebo podle jeho oblíbených chutí, aby měl opravdu radost. Tuto bednu samozřejmě můžete využít i jako dárek k jiným příležitostem, například jako dárek k promoci pro kluka nebo jako dárek k 18. narozeninám pro kluka, ve kterém se může skrývat například whisky, kterou nechá uzrát a pak si ji vychutná se vzpomínkou na vstup do dospělosti.

Nebo Vás spíše zajímá dárek pro přítele?

 

Vybrat dárek