Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální Dárky z Lásky

darek-pro-muze


Vybrat dárek

 

Jak na dárky z lásky bez zbytečného utrácení? Nedělejte si z toho vrásky.

Nejprve si musíme uvědomit jednu podstatnou věc: Chceme-li muže překvapit a potěšit jej, to můžete dokázat i svou šetrností. Tj. že za dárky neutratíte zbytečně moc peněz. Jak na to? Jednoduše a dokonce i s radostí. Jaké jsou tedy dárky bez nerozvážného utrácení? Rozhodně darované s potěšením, a to s potěšením darujícího i obdarovaného.

Darujte mu…

… své mistrovské dílo

Jak známo láska prochází žaludkem, tak úžasnými dárky jsou poukazy na vámi osobně připravené večeře. Ačkoliv, nebo spíše obzvláště, nejste-li žádným kulinářským expertem, tuto snahu váš milovaný více než ocení. Vyberte si nějaký jednoduchý recept, který se podaří opravdu každému amatérskému kuchaři. Vzhledem k tomu, že většina mužů miluje maso, stane se taková hovězí pečeně s opečenými brambory a grilovanými fazolkami, pro něj mistrovským dílem a vy obdivovanou a uctívanou bohyní.

Ale pro případ, že vás nebolí utratit pro svého milého nějakou tu korunu a dopřát mu pak skutečně jedinečný a zároveň originálně vtipný dárek z lásky, jsme pro Vás připraveni zaslat Vám Vámi zvolenou bednu Manboxeo, kterou zatlučeme se vší hrdostí. Jako náhražka za domácí večeři poslouží naše Bedna pro gurmána a místo domácí večeře bude po jedinečném zážitku z otvírání krabice i pořádný piknik.

 

 

… svou výsostnou pozornost

Zdá se vám to divné, že? Ale vaší pozornosti o jeho osobu si muž bude cenit, téměř bez výjimky, nejvíce. Dárky z lásky ve formě pozornosti, např. 10 poukazů na vaši zvýšenou pozornost, na detailní zájem o jeho osobu ve formě: Miláčku, co jsi dělal celý den? Pojď se natáhnout a zapni si fotbálek, mám tu pro tebe pivo a oblíbené brambůrky; aj. Vás v jeho očích vynesou do nebes. A když to doplníte Bednou pro pivaře nebo Bednou pro whiskaře, bude Váš milý zcela unešený.

… rozviňte jeho i svou sexuální fantazii

Tak tady si říkáte: No, tak to jste se asi zbláznili! Tak to tedy stop! A nebo: Co když bude po mě chtít něco, co já nechci, či se mu já se svým přáním či uvolněností budu zdát úchylná? Nebojte se! Vztah je o komunikaci a Váš partner nejvíce ocení komunikaci v této oblasti. Víte, že někteří muži, se raději doma svých přítelkyň a manželek nezeptají, nesvěří se jim, že by se jim líbilo to či ono a pak si své fantazie hledají někde jinde? V náručí jiné ženy či dokonce žen? Dárky ve formě zvýšené komunikace v sexu, je dle mého názoru tím největším darem. Jak na to?

Jednoduše, zeptejte se ho přímo na to, co ho v sexu láká a když to zamluví či se jinak vymluví, navrhněte mu sama nějaké alternativy (stačí jen několik), kam vy jste ochotná zajít, nebo co vás osobně láká. POZOR: Sex ve třech rozhodně není to pravé, věřte mi! To mu radši dejte jako dárek Bednu pro vinaře.… darujte mu originalitu zabalenou v Manboxeo

Zde už sice nějakou tu korunku obětovat musíte, ale v kontrastu s tím, jaký zážitek, radost, překvapení a zábavu tento dárek přinese, jde o částku minimální. Dokažte lásku některou z bedýnek: Bedna pro muže HYGIENA, Bedna pro vinaře, Bedna pro mlsouna, Bedna s rumem, Bedna pro rybáře nebo Bedna pro fitkaře. Jedná se o skutečné dárky pro lásku.

Nebo Vás spíše zajímají dárky k výročí?

 

Vybrat dárek