DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální Dárky z Lásky

Jak na dárky z lásky bez zbytečného utrácení? Nedělejte si z toho vrásky

Nejprve si musíme uvědomit jednu podstatnou věc: Chcete-li muže překvapit a potěšit jej, to můžete dokázat i se svou šetrností. Tj. že za dárky neutratíte zbytečně moc peněz. Jak na to? Jednoduše a dokonce i s radostí. Jaké jsou tedy originální dárky z lásky bez nerozvážného utrácení? Rozhodně darované s potěšením, a to s potěšením darujícího i obdarovaného.

Darujte mu své mistrovské dílo

Jak známo, láska prochází žaludkem, takže úžasnými dárky z lásky jsou poukazy na vámi osobně připravené večeře. Obzvláště nejste-li žádným kulinářským expertem, tuto snahu váš milovaný více než ocení. Vyberte si nějaký jednoduchý recept, který se podaří opravdu každému amatérskému kuchaři. Vzhledem k tomu, že většina mužů miluje maso, stane se taková hovězí pečeně s opečenými brambory a kapustičkami nebo grilovanými fazolkami pro něj mistrovským dílem a vy obdivovanou a uctívanou bohyní.

Ale pro případ, že vás nebolí utratit pro svého milého nějakou tu korunu a dopřát mu pak skutečně jedinečný a zároveň originálně vtipný dárek z lásky, jsme připraveni zaslat vám vámi zvolenou bednu Manboxeo, kterou zatlučeme se vší hrdostí. Jako náhražka za domácí večeři poslouží naše dárková Bedna pro gurmána a místo domácí večeře bude po jedinečném zážitku z otvírání dřevěné bedny i pořádný piknik.

…svou výsostnou pozornost

Zdá se vám to divné, že? Ale vaší pozornosti o jeho osobu si muž bude cenit, téměř bez výjimky, nejvíce. Když se budete zajímat o to, co celý den dělal či jak se měl v práci, nebo mu večer zapnete fotbal a připravíte mu k tomu jeho oblíbené pochoutky, bude určitě z takového dárku z lásky nadšený.  A když to doplní dárkový box pro pivaře nebo Bedna s páčidlem pro whiskaře, bude váš milý zcela unešený.

darek-pro-muze

… chvíli péče o sebe samého 

I muži o sebe občas rádi pečují. Můžete mu udělat třeba romantickou masáž šíje nebo mu po náročném dni připravit relaxační koupel. Zaslouží si ale i kvalitní kosmetické přípravky, navíc vám pak bude odměnou jeho voňavá, hladce oholená tvář či mužný a upravený plnovous. Pokud si s přípravky nevíte rady, nebo mu chcete rovnou darovat celé dárkové balení, vyzkoušejte Bednu s luxusním holením nebo Bednu pro vousáče, kde najdete luxusní a kvalitní přípravky, které jsou u mužů velmi oblíbené. 

Darujte mu originalitu zabalenou v Manboxeo

Zde už sice nějakou tu korunku obětovat musíte, ale v kontrastu s tím, jaký zážitek, radost, překvapení a zábavu tento dárek přinese, jde o částku minimální. Dokažte lásku některou z dřevěných beden: Bedna pro muže HYGIENA plná mužských hygienických přípravků prémiové značky Scottish Fine Soaps, dárková Bedna pro vinaře s moravským vínem té nejvyšší kvality a spoustou dobrot, dárkový box plný sladkostí s originálními západními preclíky, tyčinkami, bonbony a čokoládovými pomazánkami. 

Radost uděláte i bednami: Bedna pro muže s rumem s lahví jeho oblíbeného alkoholu, rumovou čokoládou a americkými preclíky, Bedna s páčidlem pro rybáře se spoustou nástrah, návnad a krmení českého výrobec nebo box s páčidlem pro fitkaře plný proteinových tyčinek, BCAA, nakopávačů a doplněná stylovým shakerem ve tvaru granátu. Jedná se o skutečné netradiční dárek z lásky.

Nebo vás spíše zajímají dárky k výročí?

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde