DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárek k výročí pro muže

Rozhodování mezi dárky obvyklými a mezi dárky neobvyklými často bývá největším stresem, a tak oslava výročí často končí nepříliš šťastně.. Mnoho vztahů právě, zcela zákonitě, končí na své výročí či v následujících dnech. Ovšem nemusí tomu tak být v případě, že má člověk nápad a hlavně, že si na výročí vzpomene. Ještě stále hledáte vhodný dárek k výročí pro muže? Datum výročí se blíží a vy pořád ještě přemýšlíte, jaký originální dárek k výročí bude ten nejlepší?

 

 

Senzační dárek k výročí najdete v našem širokém sortimentu firmy Manboxeo.  Pro muže nabízíme dřevěné  a netradiční, ale za to originální bedýnky plné delikates pro všechny mlsné jazýčky. Milovník vína, gurmán či znalec opravdového chlapského pití si v takovém případě jistě přijde na své. I dárek pro přítele k výročí tak může mít podobu ručně zpracované dřevěné bedýnky, kterou nenajdete v žádném supermarketu.

Originalita se přeceňuje

Někdy méně znamená více. Originalita se nemusí setkat s pochopením, a tak pokud některá z dam miluje adrenalin, zatímco její milovaný protějšek je spíše typ intelektuála, který rozbaluje dárky hmatatelné, nebude mít moc velkou radost z výletu balónem nebo jízdy v obrněném voze. Jeho dárky mají většinou podobu praktických darů a jistě nepohrdne i lahvinkou něčeho ostřejšího. Chlapské pití k mužům zkrátka patří, a tak zapomeňte na létání balónem a zůstaňte pěkně nohama na zemi. Darujte svému milému jako dárek k výročí třeba Bednu pro whiskaře. Nebo spíš chodí rád na ryby? Darujte mu Bednu pro rybáře. Pracuje rád na svém těle v posilovně? Darujte mu Bednu pro sportovce. Honí ho mlsná a čokoládu přímo zbožňuje? Dejte mu Bednu plnou sladkostí.

Zlatá romantika

Osobní příprava večeře či objednání stolu ve skvělé či vaší oblíbené restauraci ve městě je pravou volbou vždy. Potěší nejen každou ženu, ale i muže. Romantické dárky k výročí by měly ukázat, jak vám na druhém záleží. Jak jste rádi a těšíte se na další kus života spojený právě s tímto člověkem. Obdarovat svého partnera nebo partnerku dárkem k výročí je jistě vhodné a ten druhý má alespoň pocit, že jste na něj nezapomněli.

Tipy na dárky pro muže:

Před svatbou: V prvním roku vztahu je dobré stupňovat osobní dary, od relaxace nejlépe společné přes dárky typu šperku až po nejlepší dárek, který může žena dostat k výročí –  prstýnek s žádostí o ruku.

Po svatbě: vévodí především společný čas věnovaný pouze jeden druhému. Obzvláště když jsou ve vztahu již děti. O to více je tento čas důležitý.

Ale i takový dárek k výročí pro něj může mít podobu dokonalé, skvělé a originální dřevěné bedýnky, která obsahuje vše, co má partner rád. Světové delikatesy, skvělé grilovací omáčky, pivní speciály, vynikající moravské víno nebo hanáckou slivovici či jiné chlapské pití.

Firma Manboxeo má ve svém portfoliu širokou nabídku takovýchto originálních dárků pro muže, které splní všechna očekávání, a to nejen u samotného muže.

Dárek k výročí vztahu 

Dárky k výročí by měly být znakem originality, aby i po několika letech věděl ten druhý, že ho máte stále čím překvapit. Každý má rád něco jiného, ale ve finále jsou všichni muži dokonale překvapeni. Originální na bedýnkách firmy Manboxeo je to, že si každý muž, který tuto speciální dřevěnou bednu dostane, musí sám bedýnku otevřít, aby vlastně zjistil, cože je ukryto uvnitř. Součástí balení každé takové bedny je malé páčidlo, kterým se dají bedny lehce otevřít. Dalším překvapením jsou originální vzkazy nebo fotografie natisknuté po stranách bedny. A věřte, že o zábavu a vtipné chvíle jistě nebude nouze, neboť i muži jsou v jádru stále malí chlapci, kteří odjakživa rádi dobývají a chtějí mít o všem přehled. Dřevěné bedny jim tak dávají příležitost znovu ukázat, že jsou po právu nazýváni pány tvorstva a jemný úžas či překvapení po otevření bedýnky je toho důkazem.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde