Originální Dárky k Výročí

darek-pro-muze

Vybrat dárek

 Jak vybrat ty nejvtipnější či nejromantičtější dárky k výročí

Rozhodování mezi dárky obvyklými a mezi dárky neobvyklými často bývá největším stresem, a tak výročí často končí ne příliš dobře. Mnoho vztahů právě, zcela zákonitě, končí na své výročí či v následujících dnech po něm. Ale takto to vůbec být nemusí. Jak to tedy udělat aby to u vás pokračovalo stejně krásně jako doposud? Máme pro Vás řešení.

Originalita se přeceňuje

Někdy méně je více. Originalita se nemusí setkat s pochopením. Drahá slečno nikdy nevíte, zda-li Vás právě váš milovaný nechce požádat o ruku. Proto výlet horkovzdušným balónem, kde se mu bude dělat z výšky špatně a prstýnek s briliantem (na který si dokonce půjčil) mu vypadne z půl kilometru na zem, není nejlepším darem. Dárky tedy plánujte klidněji, protože rozhodně nevíte, kdy se vám tato rozvaha vyplatí. Milá manželko, Vám sice nehrozí ztráta snubního prstýnku, zato vás může potkat nepochopení, jež se s vámi může táhnout pekelně dlouho.

Proto zapomeňte na létání balónem a zůstaňte pěkně na zemi. Darujte svému milému k výročí například naší Bednu pro whiskaře. I zde samozřejmě záleží na zálibách Vašeho protějšku, ale ty byste zrovna vy měli znát nejlépe. Vždyť jste to vy, kdo s ním žijete. Chodí rád na ryby? Darujte Bednu pro rybáře.

 

Pracuje si rád na svém těle v posilovně? Darujte mu Bednu pro sportovce. Honí ho mlsná a čokoládu zbožňuje? Dejte mu Bedýnku pro mlsouna.

Zlatá romantika

Osobní příprava večeře či objednání stolu ve skvělé či vaší oblíbené restauraci ve městě je pravou volbou vždy. Dárky k výročí by měly ukázat, jak vám na druhém záleží. Jak jste rádi a těšíte se na další kus života spojený právě s tímto člověkem. Proto i rozhovor, který budete vést o výročí nasměrujte na stěžování si či povídání o jiné osobě či osobách, než o vás dvou. Je to váš den. Váš společný! Užijte si jej spolu, v míru a lásce.

Typy na dárky pro muže:

Před svatbou: V prvním roku vztahu je dobré stupňovat osobní dary, od relaxace nejlépe společné přes dárečky typu šperku až po nejlepší dárek, který může žena dostat k výročí (ročním výročí) je stále prstýnek s žádostí o ruku.

Po svatbě: vévodí společný čas, věnovaný pouze jeden druhému. Obzvláště když jsou ve vztahu již děti. O to více je tento čas důležitý.

Typy na dárky pro ženy:

Zde to opět záleží na tom, jak moc dobře svého partnera znáte. Je-li Váš milý gurmánem, máme pro Vás jednoduché a perfektní řešení. Bedýnka pro gurmána je pro takové pány jako stvořená. Sice Vás nebaví jeho strávené hodiny hraním pokeru, ale chápete, že je to jeho vášeň a ve všech jeho aktivitách ho rády podpoříte, tak mu neváhejte dopřát Bednu pro golfistu. Bednou pro muže HYGIENA rozhodně žádného partnera neurazíte. Dárky k výročí by měly být znakem originality, aby i po několika letech, kolik jste spolu již prožily, věděl ten druhý, že ho máte stále čím jedinečným překvapit.Nebo Vás spíše zajímají dárky pro kluky?

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

Doprava zdarma

Vybranou dřevěnou bednu, betonovou cihlu či jakýkoliv dárkový set Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím do 1-2 pracovních dní po celé ČR.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Zábava při páčení bedny.
  • + Rychlé vyřízení objednávky
  • + Obdarovaný si páčení užil
  • + Delikatesy uvnitř byly vynikající
  • + Boxeo pak poslouží i jako dekorativní úložný prostor, zdařilé provedení
5 z 5
Super kvalita, perfektni vyber, krasne fotky na bedne, moznost venovani, precizni zpracovani, naprosta spokojenost, muzu jen doporucit.
5 z 5
Piva z Bedny pro pivaře byly vynikající. Nejvíce máme radost z chladících půllitrů, ve kterých lahodný mok vydrží opravdu dlouho studený.
  • + Trvanlivost piv
  • + Výběr piv
  • + Chladící půllitr
Fotka na bednu


Na jakoukoliv bednu z naší
nabídky, Vám přidáme
jakoukoliv Vaší fotografii! Nahrajete ji v košíku..