👕👕 2 trička za cenu jednoho! Vytvořte si vlastní design nebo vybírejte ze stovek vtipných motivů. 📌 POUZE DO 8.10. 📌 Více ZDE.

Dřevěná vonící kytice fialová – 33 květin

Nic nevyjádří náklonnost, lásku, přátelství či obdiv k ženě lépe než květina. Naše květiny ale nejsou jen tak ledajaké. Nikdy totiž neuvadnou a budou přinášet krásu a radost po dlouhá léta, a přitom vás omámí nádhernou vůní. Jsou totiž ručně... zobrazit celý popis
Vyberte obsah
Barva stuhy
*

Akce: Krásné dárkové balení v hodnotě 199 Kč ZDARMA

1 899 Kč
- +
Předpokládané doručení: ZÍTRA 6.10.
Rychlé odeslání
Dřevěná vonící kytice fialová – 33 květin obsahuje 37 položek
Elegantní dárková krabice
Hedvábný balicí papír na květiny
Fialová jiřina
Bílá kopretina s fialovým středem
Fialový narcis jednobarevný
Bílý narcis s fialovým středem
Bílý narcis jednobarevný
Bílá růže
Fialová růže
Osobní VZKAZ
Ozdobná růžová stuha nebo Ozdobná modrá stuha
Důležité informace
  • Z přepravních a bezpečnostních důvodů zasíláme kytici staženou více k sobě. Rozměru z fotografie dosáhnete tím, že květy kytice snadno roztáhnete více od sebe.
  • Kytici zasíláme už připravenou v ozdobném dárkovém balení se stuhou. Před předáním ji, prosíme, nevybalujte, ale ponechte v dárkové krabici jako překvapení.
Doručíme: ZÍTRA 6.10.
Rozměry a váha
Informace k doručení
Velká kytice fialová – 33 ks
Proč Dřevěná vonící kytice fialová – 33 květin?

ŘEKNĚTE TO KVĚTINOU

Nic nevyjádří náklonnost, lásku, přátelství či obdiv k ženě lépe než květina. Naše květiny ale nejsou jen tak ledajaké. Nikdy totiž neuvadnou a budou přinášet krásu a radost po dlouhá léta, a přitom vás omámí nádhernou vůní. Jsou totiž ručně vyráběné ze dřeva a navoněné 100% přírodními silicemi čajové růže, orchideje a mimózy.

UNIKÁTNÍ VÝROBEK ZE DŘEVA

K výrobě všech květin byly použity výhradně přírodní materiály a každá z nich je výsledkem precizní ruční práce českých řemeslníků. Poté, co se vybere to správné dřevo na lístky, musí být s řemeslnou zručností opracováno a nabarveno. Střed některých kytiček dokonce tvoří usušená, nabarvená květní lůžka a pestíky opravdových květin. Poté, co jsou všechny komponenty dokonale připravené, jsou ručně lepeny dohromady a nasazovány na drátěný stonek, aby dohromady vytvořily nádhernou dekoraci do každého interiéru.

NESMRTELNÁ VOŇAVÁ DEKORACE

Okouzlete ji naprosto výjimečnou kyticí a překvapte ji k svátku, narozeninám, výročí nebo jen tak. Na první pohled ji nerozeznáte od živých květů, na rozdíl od trhaných květin se s ní ale nebudete muset po několika dnech loučit. I tak ale potěší vaše smysly nádhernou vůní. Kytice je důkladně naaranžovaná z těchto květů: 

  • 14 jarních narcisů
  • 7 okrasných jiřin
  • 6 něžných růží
  • 6 půvabných kopretin
Co říkají naši zákazníci
28.9.2021
Nakoupila jsem zde již celkem 3x a vždy jsem byla velmi spokojená.
+ originální dárky
+ rychlé vyřízení
+ možnost personalizace
+ krásné balení
22.9.2021
Objednala jsem dřevěnou vonící kytici pro mamku ke 40. výročí svatby. Byla naprosto nadšená. Hlavně oceňuji kvalitu zabalení kytice. Vůbec nic se jí nestalo. Je nádherná a doopravdy voní. Bylo to rovnou zabalené jako dárek s mašlí a uvnitř byl pouze vzkaz pro příjemce dárku. Faktura se poslala na mail. Moc děkuji celému týmu Manboxeo :-)
+ Rychlost dodání, vstřícný přístup, kvalita produktů
15.5.2021
Krásné a kvalitní zpracování, originální nápady, které udělají velikou radost, rychlé dodání a perfektně zabalené, aby se zboží nepoškodilo, mohu jedině doporučit :-)
26.2.2021
Velmi originální a netradiční nápad na dárek k jakékoliv příležitosti. Perfektní provedení a rychlá, bezpečná doprava.
21.2.2021
Kytičku jsme koupili jako dárek pro kamarádku k narození miminka, aby měla krásnou a originální vzpomínku. A udělala radost.
+ Vše v pořádku
15.2.2021
Nakupoval jsem poprvé a jsem spokojený, je to dobrý nápad na dárek.