AKCE DNE 🔥 Sleva 20 % na prémiové boxy Beerboxeo 🍺 a Loveboxeo💝. Pivo, lásku a lásku k pivu najdete 👉 ZDE

Toolboxeo pro gurmána

Koho by nepotěšil dárkový box plný těch nejvybranějších lahůdek od masových dobrot až po unikátní ochucený popcorn? To vše najdete v elegantním a plně funkčním kufříku na nářadí Toolbxeo, který si oslavenec nejdříve musí otevřít pomocí šperháku. Proč... zobrazit celý popis
2 899 Kč
- +
Předpokládané doručení: Pátek 24.3.
Co Toolboxeo obsahuje?
17 prémiových produktů
Toolboxeo pro gurmána obsahuje 17 položek:
Transparentní zámek
Sada šperháků
Klíč
Ragú z hovězího masa po Boloňsku 300 g – Mr.HomeMade
DMT 01/2025
Trhané kachní maso konfitované na tymiánu 170 g – Mr.HomeMade
DMT 01/2025
Rillette z jeleního masa s divokým kořením 170 g – Mr.HomeMade
DMT 02/2025
Jemné krůtí maso na citronu a česneku 300 g – Mr.HomeMade
DMT 01/2025
Luxusní kořeněný popcorn s Madras kari, limetkou a cibulí 32 g
DMT 07/2023
Luxusní popcorn Joe & Seph's s karamelizovanou solí a pepřem 32 g
DMT 09/2023
Poctivý salám Parmeo s parmazánem 200 g
DMT 07/2023
Jemně ostré cibulové čatní 190 g
DMT 08/2024
Exkluzivní čokoláda Rio Hiumbi Ecuador 50 g
DMT 06/2024
Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s cheddarem a cibulí 40 g
DMT 10/2023
Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s rozmarýnem a mořskou solí 40 g
DMT 09/2023
Sýrové vaflové sušenky s příchutí goudy a česneku 100 g
DMT 05/2024
Hovězí sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g
DMT 03/2024
Truhla plechová Toolboxeo
Doručíme: Pátek 24.3.
Rozměry a váha
Informace k doručení
Toolboxeo pro gurmána
Proč Toolboxeo pro gurmána?

Koho by nepotěšil dárkový box plný těch nejvybranějších lahůdek od masových dobrot až po unikátní ochucený popcorn? To vše najdete v elegantním a plně funkčním kufříku na nářadí Toolbxeo, který si oslavenec nejdříve musí otevřít pomocí šperháku.

Proč darovat Toolboxeo?

Jedinečný zážitek při otevírání

Žádná stuha nebo balicí papír. Oslavenec dostane do ruky sadu šperháků a musí si svůj dárek osvobodit pomocí vlastní šikovnosti. Kdyby byl ale na průhledný zámek krátký, nevadí, můžete mu rovnou předat i klíč.

Dárkový box a praktický pomocník 2v1

Toolboxeo není žádná hračka nebo dárková krabice, kterou po otevření oslavenec zahodí. Jedná se o plnohodnotný rozkládací kufr na nářadí, do kterého se bez problémů vejde kutilská výbava. A navíc je Toolboxeo uzamykatelné.

Elegantní design

Černá letí, a to i pro kufry na nářadí. V kombinaci s unikátním průhledným zámkem, na kterém lze dokonale vidět celý zamykací mechanismus, představuje celé Toolboxeo opravdu designový kousek.

Prémiový obsah

Do každého Toolboxea pečlivě vybíráme kvalitní výrobky z celosvětové nabídky, které před zařazením sami důkladně testujeme.

Co se v Toolboxeo pro gurmány skrývá?

Speciality od Mr.HomeMade

Nejkvalitnější, pečlivě vybrané maso z Německa, populární a prověřené německé receptury, výrazná a bohatá chuť. Značka Mr.HomeMade zaručuje tu nejvyšší kvalitu, jakou si můžete dopřát. Do těchto gurmánských masových specialit jsme použili jen čisté přírodní ingredience. Nenajdete v nich žádná éčka ani dochucovadla, konzervujeme je pouze solí. Jedině tak totiž zcela vynikne přirozená chuť masa v harmonickém spojení s důkladně vybranou směsí koření.

A protože věříme, že na každém detailu zálěží, balíme delikatesy Mr.HomeMade do stylových a slušivých obalů, aby lahodily nejen chuťovým buňkám, ale i oku.

Ragú z hovězího masa po boloňsku – Mr.HomeMade 300 g – tradiční pokrm z dušeného masa je připravený na boloňský způsob s hustou a skvěle chuťově vyváženou omáčkou. Chuť šťavnatého hovězího masa spolu s rajčaty a mrkví popdtrhuje trocha černého pepře a jedlé soli. Stačí jen smíchat těstoviny al dente s touto jedinečnou omáčkou a vynikající oběd pro dva je hotový.

Trhané kachní maso konfitované na tymiánu – Mr.HomeMade 170 g – jen prvotřídní, pomalu vařené kachní maso, jemný kachní tuk, jedlá sůl a trocha tymiánu. To je vše, co stačí k vytvoření delikatesy, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Trhané maso si nejlépe vychutnáte jen na kousku křupavého pečiva.

Rillette z jeleního masa s divokým kořením 170 g – Mr.HomeMade – tato masová pomazánka patří k opravdovým specialitám. Jelení maso se konfituje ve vepřovém sádle tak dlouho, než se úplně rozpadne. Výsledkem je neobyčejně jemná a bohatá chuť podpořená směsí jalovce a bobkového listu. Nejlépe vám bude chutnat namazaná na čerstvém křupavém krajíci chleba nebo bylinkové bagetě.