Dárky pro rodiče

Rodiče jsou ti nejbližší členové rodiny, kteří nám dali život, a na které se můžeme ve všem spolehnout. Dárky pro rodiče jsou proto to nejdůležitější, co bychom měli řešit. Měli bychom proto k nim vzhlížet s úctou a láskou a za jejich péči se jim náležitě odměnit. Ovšem v mnohém směru to není zrovna jednoduchý úkol, protože pokud chceme své rodiče obdarovat společným dárkem, musíme vymyslet něco, co bude přijatelné pro oba. Konec konců, generace jsou jiné, a bez ohledu na to, jak dlouho spolu s nimi žijeme pod stejnou střechou, rovněž neexistuje žádné univerzální řešení.

Začněme tím, že můžeme rodiče připravit na výročí. To je velké datum, a proto by měl být dar velmi zvláštní - nebo přinejmenším velmi působivý. Nezapomeňme, že neuvádíme, zda se jedná o výročí jejich manželství, nebo o osobní výročí jednoho z nich - výročí budeme vnímat jednoduše jako velké a významné datum.

Jaké máme možnosti?

Například, vášniví zahradníci budou jistě potřebovat skládací židle, zahradní vybavení pro volný čas a letní grilování nebo také piknikový set. Praktické věci pro domov mohou být rovněž dobrým a vhodným společným dárkem. Naši milí starouškové, jak jim v duchu mile říkáme, budou mít určitě radost z nějaké domácího pomocníka, který jim ulehčí práci a přitom bude vše dokonalé a chvíle zábavné. Rodiče jsou často docela konzervativní, a i když si to mohou dovolit, nevymění své staré domácí spotřebiče za něco, co je nepochybně nejlepší, ale pro ně moc moderní. Ale proč se nepokusit změnit jejich konzervatismus právě v období jejich výročí? Moderní vybavení, spotřebiče i elektronika nahánějí našim rodičům mnohdy strach, zejména pokud jsou starší, a nechápou, jak si takové moderní zařízení vlastně vybrat.

Někteří rodiče jsou ovšem stále ještě vitální, plní síly a energie a život si užívají plnými doušky. Zde se nabízí hned několik možností, jak jim udělat radost. Mnoho lidí po padesátce se ještě stále vrhá do dobrodružství. Výlety, cestování a poznávání světa je jejich vášní a tak jistě jako dárek bude vyhovovat právě takový skvělý výlet do Tater nebo dovolená v nespoutané krásné Skandinávii je jistě potěší.

Pokud ovšem jde spíše o rodiče, kteří se drží svých zajetých pravidel, a cestování jim nic moc neříká, k moderní technologii mají spíše negativní názor, tak je tu ještě jedna možnost. Skvělé originální dárky pro rodiče nabízí i firma Manboxeo.cz, která dělá radost všem, kdo má rád dobroty z celého světa, výbornou kávu, venezuelský rum nebo delikátní francouzské teriny. O čem je řeč? Dárkové dřevěné bedýnky, ve kterých se ukrývá poklad v podobě právě takových laskomin, které mohou být nejrůznějších chutí, mohou obsahovat i výborné moravské víno nebo pravou slivovici, ke které si jistě každý pořádný mužský jistě dá něco masitého. I pro pravé masožravce je určen tento originální boxík. Nabídka je opravdu široká a je možná samozřejmě i pro ženskou část populace, takže se nemusíme vát, že by maminka doslova utřela nos. Originalitu těmto bedýnkám dávají skvělé osobní vzkazy natištěné na bedýnce a způsob otvírání. U mužského boxu je k tomu přibaleno speciální páčidlo, kdy si musí člověk obsah doslova vypáčit a u dámské verze jde o malou ruční pilku, takže tady si maminka musí zámek přepilovat. O humorné chvíle jistě v tomto případě nebude nouze a tak je více než jasné, že překvapit rodiče se určitě povede. Tak co, už víte, jak nakoupit dárky pro rodiče?

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!