DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárek k narození dítěte

Narození dítěte patří mezi ty nejkrásnější okamžiky v našem životě. Určitě hledáte co nejoriginálnější dárek pro novopečeného tatínka a už Vás nebaví se prodírat záplavou nudných předmětů. Každý by chtěl být co nejoriginálnější a čerstvému otci připravit nejlepší dárek k narození dítěte, a proto jsme pro vás připravili skvělý tip.

Narození dítěte přináší do rodiny obrovské množství radosti, spokojenosti, ale i pár nepěkných nástrah, o kterých dobře víme, a proto jsme vytvořili něco úžasného.

Skvělý  dárek novopečenému otci je jistě dobrý alkohol, něco výborného k jídlu a vychytávky, které mu usnadní první chvíle s novým přírůstkem do rodiny.

Naše Bedna s páčidlem pro tatínka k narození dítěte obsahuje vše, co takový otec novorozeněte potřebuje a bez čeho by se rozhodně neobešel.

A co bedna obsahuje?

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou budete v prvních dnech potřebovat, je láhev Hruškovice, Slivovice nebo ginu OMG z palírny Žufánek, která si na nich dala opravdu záležet. Čím jiným potomka „zapít“ než pořádnou pálenkou nebo ginem? Když jsme v Manboxeo.cz připravovali dárek k narození dítěte, mysleli jsme opravdu na vše.

Aby se tatínek před novým potomkem blýsknul, přibalili jsme do Bedny opravdu stylový dudlík s černým nebo hnědým knírkem či šedivým nebo růžovým králíčkem. Takový stylový doplněk a originální dárek si novorozeně určitě oblíbí.

Když už nebude energie a vy budete na pokraji sil, pro tento případ jsme do dárkové bedny pro tatínka k narození dítěte přibalili energy drink Duff. Ano, ten Duff, který je známý zejména ze seriálu Simpsonovi.

Většina chlapů miluje návody a k tomu malému stvoření, co teď má doma, prostě nikde nic nemohou najít. To samé řešil americký doktor Louis Borgenicht, když ho napadlo, že sepíše návod na obsluhu mimina, a ano, povedlo se mu to a tato kniha je také součástí Bedny pro tatínka k narození dítěte.

Jako skvělá svačinka na rychlé doplnění energie poslouží snacky se sušeným masem od tuzemského výrobce Fine Gusto a pro klidný, ničím nerušený a tolik potřebný spánek výborně poslouží špunty do uší 3M.

dárkové bedny

Narození potomka je zkrátka významná událost v životě každého rodiče. Hodí se jej oslavit tím nejvhodnějším darem, který určitě potěší nejen tatínka, ale i pobaví všechny zúčastněné, protože naše dárková Bedna se nedá jen tak otevřít, ale pomocí páčidla se musí vypáčit a to je také jistý test zdatnosti tatínka tohoto dárku k narození dítěte.

Pobaví se tím i všichni přihlížející, protože dárkový box je opravdu kvalitně zatlučený. Dárek k narození dítěte ale nemusí mít podobu jen této jediné bedny. Netradiční dárek pro otce bude třeba i dárkové balení pro whiskaře, box pro muže s pořádnou dávkou kvalitní kávy nebo bedna pro muže s kvalitním rumem Diplomatico.

Bednou k narození dítěte to nekončí!

Nabídka našich dárkových beden je opravdu široká a každý si tu příjde na své. Jen si ji prohlédněte.

Nebo vás spíše zajímá dárek k 50. narozeninám?

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde