👕👕 2 trička za cenu jednoho! Vytvořte si vlastní design nebo vybírejte ze stovek vtipných motivů. 📌 POUZE DO 8.10. 📌 Více ZDE.

Toolboxeo pro rybáře + Multitool

Prvotřídní návnady a nástrahy, které potěší každého správného rybáře a zajistí mu kapitální úlovky. To vše najdete v elegantním a plně funkčním kufříku na nářadí Toolboxeo, který si oslavenec nejdříve musí otevřít pomocí šperháku. Proč darovat Toolbo... zobrazit celý popis
2 999 Kč
- +
Předpokládané doručení: ZÍTRA 6.10.
Doprava zdarma
Toolboxeo pro rybáře + Multitool obsahuje 21 položek
Transparentní zámek
Sada šperháků
Klíč
Účinná krmítková směs s příchutí jahody a ryby 1 kg
DMT 12/2024 složení
Nástraha s masovou vůní Rohlíkové boilie 30 g
DMT 12/2025 složení
Sladká nástraha extruda s vůní jahody 40 g
DMT 12/2025 složení
Nástraha Feeder pelety příchuť anýz 120 g
DMT 12/2025 složení
Nástraha Pelety Black Halibut z rybích specialit 250 g
DMT 12/2025 složení
Oblíbená nástraha kukuřičné pufiny s příchutí banánu
DMT 12/2025 složení
Rýžové pufiny s příchutí anýzu 20g
DMT 12/2025 složení
Měkká nástraha pšeničké pufiny žížala 20 g
DMT 12/2025 složení
Kapr na cibulce a pivě 210 g
DMT 02/2025 složení
Trhané vepřové maso na pivu s černým pepřem 300 g
DMT 08/2025 složení
Tradiční polický uherák 200 g
DMT 02/2024 složení
Hovězí sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g
DMT 09/2024 složení
Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s mořskou solí a octem 40 g
DMT 04/2024 složení
Nahrazeno: Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s rozmarýnem a mořskou solí 40 g
DMT 04/2024
Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s krevetami a limetkou 40 g
DMT 04/2024 složení
Luxusní pivní popcorn Joe & Seph's s příchutí německého pšeničného speciálu 32 g
DMT 02/2024 složení
Luxusní popcorn Joe & Seph's s karamelizovanou solí a pepřem 32 g
DMT 02/2024 složení
Multifunkční nástroj - Multitool v krabičce
Truhla plechová Toolboxeo
Doručíme: ZÍTRA 6.10.
Rozměry a váha
Informace k doručení
Toolboxeo pro rybáře XXL
Proč Toolboxeo pro rybáře + Multitool?

Prvotřídní návnady a nástrahy, které potěší každého správného rybáře a zajistí mu kapitální úlovky. To vše najdete v elegantním a plně funkčním kufříku na nářadí Toolboxeo, který si oslavenec nejdříve musí otevřít pomocí šperháku.

Proč darovat Toolboxeo?

Jedinečný zážitek při otevírání

Žádná stuha nebo balící papír. Oslavenec dostane do ruky sadu šperháků a musí si svůj dárek osvobodit pomocí vlastní šikovnosti. Kdyby byl ale na průhledný zámek krátký, nevadí, můžete mu rovnou předat i klíč.

Dárkový box a praktický pomocník 2v1

Toolboxeo není žádná hračka nebo dárková krabice, kterou po otevření oslavenec zahodí. Jedná se o plnohodnotný rozkládací kufr na nářadí, do kterého se bez problémů vleze kutilská výbava. A navíc je Toolboxeo uzamykatelné.

Elegantní design

Černá letí, a to i pro kufry na nářadí. V kombinaci s unikátním průhledným zámkem, na kterém lze dokonale vidět celý zamykací mechanismus, představuje celé Toolboxeo opravdu designový kousek.

Prémiový obsah

Do každého Toolboxeo pečlivě vybíráme kvalitní výrobky z celosvětové nabídky, které před zařazením sami důkladně testujeme.

Co se v Toolboxeo pro rybáře skrývá?

Návnady a nástrahy, na které určitě zaberou

Krmítková směs – tato krmítková směs je kombinací sladké jahody a masové ryby. Je to jedna z nejúčinějších směsí do jarní studené vody, kombinující sladkou vůni jahody s masovou rybinou.

Rohlíkové boilie – rohlíkové boilies s příchutí Nekonečná oliheň je čisté masové vůně. Jistotu úlovku zaručí v teplých letních vodách, nicméně umí překvapit v chladnějších obdobích. Při lovení rohlíkovým boilies doporučujeme používat háčky, které mají široký oblouček

Extruda – kombinace sladké jahody a masové ryby je zárukou zvýšeného zájmu všech vodních živočichů. Extrudu doporučujeme napichovat na háček tím způsobem, že bude jeho špička mírně vykukovat.

Feeder pelety – s touto nástrahou lze dosáhnout maximálně rychlého efektu při lovu kaprovitých ryb. Anýzová zálivka, ve které jsou tyto pelety naloženy, je pro kapry zpestřením běžného "denního menu".

Halibut pelety – pelety, které jsou výjimečné nejen díky svému složení. Jsou vyrobeny z masa mořských ryb, rybího tuku a dalších rybích specialit. Pro snadné nasazení na háček mají uprostřed díru.

Kukuřičné pufiny – kukuřičné extrudy upřednostňují ryby hlavně k snídani. Takže je tato nástraha vhodná hlavně pro ty, kteří chodí lovit ryby po ránu...

Rýžové pufiny – nástraha z rýže, kterou ryby vyhledávají hlavně v době obědů.

Pšeničné pufiny – vysoký obsah lepku, který na háček přilepí i toho největšího kapra

Dobroty, které zpestří čekání na rybky

Kapr cibulář na pivu – dopřejte si řádně nakořeněné porce kapra na cibulce, zalité pivním mokem a vše zvolna pečené, až se pivo téměř vyvaří. Svalových kostí, tzv. vidliček, se bát nemusíte, jsou změklé a rozpadají se podobně jako u sardinek v oleji. Bez lepku.

Trhané vepřové maso na pivu s černým pepřem 300 g – opravdu poctivá specialita, kterou si dle své vlastní receptury necháváme vyrábět u prvotřídních regionálních výrobců. V této lahůdce nenajdete žádné chemické konzervanty ani náhražky. Všechny použité suroviny jsou v té nejvyšší kvalitě a nakombinované k dokonalosti.

Tradiční polický uherák 200 g – oblíbený tradiční salám, který je svou aromatickou chutí téměř nerozeznatelný od původního maďarského uherského salámu. Výrobek z produkce tuzemského výrobce z Police, jenž je zárukou použití kvalitních surovin a delikátní chuti.

Hovězí sušené maso Jerkyboxeo - Original 25 g – nezaměnitelná slaná chuť tohoto hovězího jerky patří k nejoblíbenějším a oceníte ji jako rychlou a chutnou energetickou svačinku.

Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s mořskou solí a octem 40 g – Výjimečná kombinace mořské soli a britského octa je tak perfektně vyvážená, že si na ní dost možná vytvoříte závislost. Bez lepku, vhodné pro vegetariány.

Křupavé, ručně vyráběné Brown Bag Crisps s krevetami a limetkou 40 g – tato netradiční příchuť v sobě kombinuje čerstvé krevety, špetku chilli a trochu limetkové šťávy. Bez lepku.

Luxusní pivní popcorn Joe & Seph's s příchutí německého pšeničného speciálu 32 g – Popcorn Joe & Seph's obalený v jemném máslovém karamelu obsahuje 29 % německého pšeničného piva, které chuti dodává příjemně hořký závěr.

Luxusní popcorn Joe & Seph's se zkaramelizovanou solí a černým pepřem 32 g – vychutnejte si sladkoslaný kontrast zkaramelizované soli zakončený nečekaně jemným nádechem černého pepře v luxusním popcornu Joe & Seph's.

Kompaktní nářadí na cesty

Multitool 13v1 – Šikovný pomocník do nepohody, který se vejde do kapsy! Tento multifunkční nástroj v sobě skrývá všechno, co kutil na cestách potřebuje, od nožíku, přes pilku až po kladívko.

Co říkají naši zákazníci