Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Dárek pro přítele k narozeninám a svátku

darek-pro-muze


Vybrat dárek

 

Blíží se narozeniny Vašeho přítele? Ať už se jedná o Vašeho partnera či „pouze“ kamaráda, určitě si lámete hlavu nad vhodným dárkem, který by jej nejen potěšil, ale zároveň by jej Váš přítel mohl i používat. Bojíte se, že si uděláte ostudu kvůli nevhodně zvolenému daru? Nebo si myslíte, že jste již v předešlých letech vyčerpaly všechny možnosti zajímavých dárků? Nezoufejte, pomůžeme Vám. Připravili jsme pro Vás několik zaručených tipů na dárek k narozeninám pro přítele. Věřte, že mu udělají radost a obdarovaný je po narozeninové oslavě určitě neodloží někam do ústraní.

Sháníte originální dárek pro přítele k svátku, a rádi byste, aby korespondoval s jeho zájmy? Ať už je gurmán, milovník výborného rumu nebo třeba vyhlášený masožravec, určitě u nás najdete skvělý box plný dobrot přesně pro něj! Vždy vybíráte bedny, jejichž obsah je plný těch nejkvalitnějších surovin, takže si obdarovaný pochutná nebo využije super produkty podle toho, co mu vyberete. Bedny s páčidlem jsou také skvělé jako dárek příteli k narozeninám, protože takové překvapení se hodí pro mnoho příležitostí. Uvidíte, že oslavenec bude nadšený! Vybírejte tedy super dárek k svátku pro přítele a potěšte blízkého člověka svých originálním nápadem.

 

 

Vybrat dárek

 


Bedna pro mlsouna

Znáte jeho záliby?

Pokud dobře znáte záliby svého přítele, nebudete mít s výběrem daru žádné velké problémy. Má rád sport? Potěšte jej nějakým vhodným doplňkem, který využije ve svém oblíbeném tréninku. A jestli je skutečně veliký sportovní fanda, můžete mu věnovat Bednu pro fitkaře.

Pokud Váš milý žádný velký sportovní nadšenec není a dá si raději dobře vychlazené pivo, můžete mu vybrat třeba originální Bednu pro pivaře. Jestliže nejste omezeni žádným finančním limitem, pořiďte jako dárek k narozeninám pro přítele domácí výčepní a chladící zařízení. Troufáme si tvrdit, že tím byste jej skutečně dostala. A jestli má rád zároveň sport i občasné popíjení alkoholu s kamarády, vyberte mu jednu z mnoha stolních her – např. alkoholový golf, basketbal nebo šipky. Věřte, že taková hra rozjede každý mejdan, který budete společně s přítelem pořádat pro své známé či kamarády.

Máte s přítelem rádi dobré a kvalitní víno? Darujte mu tedy domácí vinotéku. Záleží jen na Vás, jaký finanční obnos chcete do tohoto daru investovat. Pořídit můžete od malých levnějších stojanů, přes větší, které se dají připevnit na stěnu, až po speciální chladničky na víno s kontrolou optimální teploty. Darovat mu k tomu můžete i pár vybraných lahví vína, které si pak společně vychutnáte.

Auta – hned po ženách druhá láska většiny mužů

Dokáží svému automobilovému miláčkovi věnovat tolik pozornosti a péče, že se někdy přichytíme u nesmyslného žárlení na jeho opečovávaný vůz. Ale jelikož máme svého přítele rádi, tuto radost mu dopřejeme. Podívejte se po jeho voze, čím byste ho mohli vylepšit. Kupte mu třeba nové potahy na sedačky, lepší autorádio, auto nabíječku, tmavé fólie na zadní skla nebo poukaz do myčky aut na exkluzivní ošetření jak interiéru, tak exteriéru jeho auta.

Je Váš přítel filmovým fandou? Darujte mu filmovou sérii. Jen Vy sama víte, které filmové lahůdky má Váš přítel rád – James Bond, Hvězdné války, Mash, Batman, Superman, Indiana Jones nebo třeba úplně z jiného soudku – Jára Cimrman? Možností je mnoho. Kupte jako dárek k narozeninám pro přítele všechny části jeho oblíbené filmové série, které můžete navíc dostat často také ve speciálních sadách a baleních. Můžete si být jista, že stoupnete v jeho očích.

Lazar

Stěžuje si Váš přítel neustále na bolesti zad či svalů nebo únavu? Ale přitom si nedokáže najít čas sám pro sebe, aby zregeneroval po náročném pracovním dni či sportovní aktivitě? Když to neumí udělat on, pomozte mu Vy. Objednejte jej na sérii masáží, uvidíte, že bude nadšen.

Nebo si prohlédněte nabídky hotelů či slevových portálů a udělejte radost nejen svému příteli, ale i sobě. Vyberte například luxusní víkendový wellness pobyt a vydejte se s přítelem na romantický výlet, který utuží Váš vztah. Opět můžete vybírat z různých cenových možností, zaměřte se však na specializované balíčky, kde dostanete i nějaký bonus navíc.Nebo Vás spíše zajímá dárek pro bratra?

 

Vybrat dárek