DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárek pro přítele k narozeninám

Blíží se narozeniny vašeho přítele? Ať už se jedná o vašeho partnera či „pouze“ kamaráda, určitě si lámete hlavu nad vhodným dárkem, který by jej nejen potěšil, ale zároveň překvapil a stal by se pro něj krásnou vzpomínkou. Bojíte se, že si uděláte ostudu kvůli nevhodně zvolenému daru? 

Nebo si myslíte, že jste již v předešlých letech vyčerpali všechny možnosti zajímavých dárků? Nezoufejte, pomůžeme vám. Připravili jsme pro vás několik zaručených tipů na dárek pro přítele k narozeninám. Věřte, že mu udělají radost a obdarovaný je po narozeninové oslavě určitě neodloží někam do ústraní.

Sháníte originální dárek pro přítele k narozeninám, a rádi byste, aby korespondoval s jeho zájmy? Ať už je gurmán, milovník výborného rumu nebo třeba vyhlášený masožravec, určitě u nás najdete skvělý dárkový box plný dobrot či vybavení přesně pro něj. Vždy vybíráte z beden, jejichž obsah je plný těch nejkvalitnějších produktů, takže si obdarovaný pochutná nebo využije super produkty podle toho, co mu vyberete. 

Bedny s páčidlem jsou skvělé jako narozeninový dárek pro přítele, protože takové překvapení určitě dlouho nezažil. Uvidíte, že oslavenec bude nadšený. Vybírejte tedy netradiční dárek pro přítele a potěšte blízkého člověka svým originálním nápadem.

Znáte jeho záliby?

Pokud dobře znáte záliby svého přítele, nebudete mít s výběrem daru žádné velké problémy. Má rád sport? Potěšte jej nějakým vhodným doplňkem, který využije ve svém oblíbeném tréninku. A jestli je skutečně veliký sportovní fanda, můžete mu věnovat dárkovou Bednu pro fitkaře. Je plná prémiových proteinových dobrot, nakopávačů a BCAA.

Pokud váš milý žádný velký sportovní nadšenec není a dá si raději dobře vychlazené pivo, můžete mu vybrat třeba originální box s páčidlem pro pivaře. Najde v něm světové pivní speciály a výborné pochoutky k pivu. Skvělý dárek pro pivaře bude i dárková bedna s páčidlem Manboxeo, ve které se ukrývá domácí pivovar. Během sedmi dnů bude netrpělivě pozorovat sud a čekat na to, až bude moci svůj výtvor konečně ochutnat. Bude to ten nejlepší narozeninový dárek pro přítele, jaký si mohl přát.. 

Máte s přítelem rádi dobré a kvalitní víno? Pak bude tou nejlepší volbou box s páčidlem pro vinaře. Najde v něm luxusní vína z Moravy, křupavé sýrové vafle nebo lahodný čokoládový koláč s příchutí vína Rulandské modré a Riesling. 

darek-pro-muze


Vybrat dárek

Auta – hned po ženách druhá láska většiny mužů

Dokáží svému automobilovému miláčkovi věnovat tolik pozornosti a péče, že se někdy přichytíme u nesmyslného žárlení na jeho opečovávaný vůz. Ale jelikož máme svého přítele rádi, tuto radost mu dopřejeme. Podívejte se po jeho voze, čím byste ho mohli vylepšit. Kupte mu třeba nové potahy na sedačky, lepší autorádio, auto nabíječku, tmavé fólie na zadní skla nebo poukaz do myčky aut na exkluzivní ošetření jak interiéru, tak exteriéru jeho auta. 

Největší nadšení u něj ale vzbudí dárkové balení Manboxeo s luxusní americkou autokosmetikou Meguiar’s. Najde v něm třeba tekutý vosk s přírodní karnaubou, odstraňovač hmyzu a asfaltu, leštěnku na plasty, čistič a kondicionér na kůži nebo osvěžovač vzduchu s příjemnou, dlouhodobou vůní. Pokud na své auto nedá dopustit, je špičková autokosmetika ten pravý dárek pro přítele k narozeninám.

Sladkosti jako skvělý narozeninový dárek pro přítele

I muži si rádi na něčem smlsnou. Pokud je váš přítel milovníkem sladkého, pak bude s dárkovou bednou plnou sladkostí skákat radostí jako malý kluk. Je totiž plná originálních západních tyčinek, bonbonů a čokoládových pomazánek. Nechybí proslulé Reese’s košíčky, Hershey’s preclíky nebo bonbonky Jelly Bean.

Možná ale dá přednost ryze čokoládovému potěšení. V tom případě zkuste dárkový box s páčidlem plný čokolády. Obsahuje nejlepší produkty čokoládových mistrů z rodinných německých firem. Kvalita je zaručena, a až si budete spolu pochutnávat na čokoládových tabulích s mandlemi, pralinkami se šampaňským nebo čokoládových koláčích, určitě nebudete litovat.

Nebo vás spíše zajímá dárek pro bratra?

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde