Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
🎈 Manboxeo slaví 7. narozeniny 🎈  Vytočte si 777 Kč na nákup a další odměny Vyhrává úplně každý ✅  Více zde🎈Slavíme 7. narozeniny 🎈 
👉 Vytočte si až 777 Kč
✅ vyhrává úplně každý ✅ 
více zde

Originální dárek pro bratra k narozeninám

darek-pro-muze

Vybrat dárek

Dárek pro bratra, se kterým zazáříte

Každý, kdo má sourozence mužského pohlaví, hledá minimálně jednou do roka pro něho nějaký dárek. Pro tyto jedinečné příležitosti se hodí jednak úsměvné a jednak netradiční pojetí celého výběru a následného nákupu daru. Ať už po internetu nebo přímo v kamenných obchodech, nalezneme spousty skvělých věcí pro nezbedy, bohémy i dobrodruhy, kterými naši bratři jsou.

Máte bratra a každý rok si na jeho narozeniny lámete hlavu s tím, co mu dát za dárek, kterým byste ho potěšili? Jedinečná příležitost si žádá speciální dárek! Máme pro Vás super tipy na dárek pro bratra k narozeninám. Nabízíme totiž bedny s originálním obsahem. Vyberete mu box pro kafaře, bednu s chilli dobrotami nebo má raději sladkosti? Ať tak či tak, bude to skvělý dárek pro bráchu k narozeninám i k svátku či podobné příležitosti. Do bedny se totiž musí dostat sám, pomocí přiloženého páčidla, což zaručuje trochu té legrace při netradičním rozbalování. Dárek pro bratra 20 let bude něčím nezapomenutelným, ale nebojte, ať už je mu dvacet nebo třeba čtyřicet, obsah boxu si jistě vychutná!

Pro nezbedy: “Ať žijí Gadgety”

Dárek pro nezbedu, je třeba černé triko s nápisem SEM a bílou šipkou ukazující někam na zem. Nebo taková vychytávka jako je USB mini chladnička k notebooku, kam se vejde jen plechovka s kolou a při troše štěstí i plechovka s pivem. Pakliže Vám ale ani jedna z výše zmíněných věcí nepřijde dosti originální a jedinečná, tak zcela jistě uvítáte některou z našich bedýnek.

Pro tento typ bratrů doporučujeme Bednu s autokosmetikou, které svým obsahem každého bratra zaručeně pobaví. A o přátelský vztah plný zábavy jde v sourozeneckém vztahu především.

 

Vybrat dárek

 

Pro bohéma: “Žít na plno”

Bohémy není problém nadchnout, dalo by se říci naštěstí. Bohužel obvykle jim to nadšení dlouho nevydrží a brzy zapomenou, že nějaké nadšení vlastně vůbec bylo. Tak tedy naprosto nezapomenutelný dárek pro bratra bohéma je akce s velkou dávkou zážitků. Příkladem za všechny jsou lístky na kvalitní koncert či vyhlášený festival, literární akce typu veřejného čtení, předpremiéra nového filmu se setkáním se všemi herci a jiné podobné umělecky laděné setkání s bonusem. A nebo mu nadělte nevšední zážitek, který mu přinese jen otevření některé za našich bedýnek. Pro bratry, jenž žijí naplno, doporučujeme například Bednu pro whiskaře či Bednu pro pivaře. Darujte jednu z těchto dvou a budete sourozenec s nejoriginálnějším dárkem na světě.

Pro dobrodruhy: “Bez adrenalinu nežiju”

Nenechme se oklamat, v civilu je to třeba manažer s kravatou, ale v srdci mu dřímá ryzí dobrodruh. Tito lidé jsou přímo nejvděčnějším typem na dárky zcela netradiční. Lístky na seskok padákem, škola smyku, pilotní lekce, skok na gumě (bungee jumping) a mnoho

dalšího. Čím šílenější, tím lepší. Dárek dobrodruha je rozhodně nejvíce vzdálený jakémukoliv běžnému životu a právě díky tomu si jej nejvíce užijí a vy budete za hvězdu. Darujte svému dobrodružnému sourozenci naši Bednu pro golfistua buďte si jisti, že věci, jimiž je tato bedna naplněná až po okraj, zcela jistě využije při svých čundrech v letních měsících v otevřené přírodě.

Pro mlsouny

Určitě jste každý, kdo mátě sourozence – bratra, při společném dětství zažili touhu po konzumaci sladkých cukrovinek, války a dělení se o jednotlivé dobroty, radost z mikulášských nadílek či z dortů obdržených ke svým narozeninám. Neznáme bratra, který by neměl rád sladké. Proto neváhejte a dopřejte svému bráškovi dostat se do sedmého nebe díky Bedně pro mlsouna, která je naplněna všemi možnými sušenkami, oplatkami, čokoládičkami a bonbonky. Není-li Váš sourozenec na sladké, ale spíše na pálivé, pak mu jeho choutky zcela zažene Bedna s chilli. A že není žádným velkým fanouškem sladkého a pálivého, ale jídlo to on tuze rád? Přichystejte mu jako dárek Bednu pro gurmána.

Pro hráče: „Život je hra“

Dárek pro bratra, který se řídí výše zmíněným heslem, seženete na našem e-shopu pod názvem Bedna pro golfistu xxl.

Nebo Vás spíše zajímá dárek k výročí pro muže? 

Vybrat dárek