Originální Dárek pro BratraDřevěné bedny       Betonové cihly


D
árek pro bratra, se kterým zazáříte

Každý, kdo má sourozence mužského pohlaví, hledá minimálně jednou do roka pro něho nějaký dárek. Pro tyto jedinečné příležitosti se hodí jednak úsměvné a jednak netradiční pojetí celého výběru a následného nákupu daru. Ať už po internetu nebo přímo v kamenných obchodech, nalezneme spousty skvělých věcí pro nezbedy, bohémy i dobrodruhy, kterými naši bratři jsou.

Pro nezbedy: “Ať žijí Gadgety”

Dárek pro nezbedu, je třeba černé triko s nápisem SEM a bílou šipkou ukazující někam na zem. Nebo taková vychytávka jako je USB mini chladnička k notebooku, kam se vejde jen plechovka s kolou a při troše štěstí i plechovka s pivem. Pakliže Vám ale ani jedna z výše zmíněných věcí nepřijde dosti originální a jedinečná, tak zcela jistě uvítáte některou z našich bedýnek.

Pro tento typ bratrů doporučujeme Bednu s autokosmetikou, které svým obsahem každého bratra zaručeně pobaví. A o přátelský vztah plný zábavy jde v sourozeneckém vztahu především.

 

Dřevěné bedny       Betonové cihly

 

Pro bohéma: “Žít na plno”

Bohémy není problém nadchnout, dalo by se říci naštěstí. Bohužel obvykle jim to nadšení dlouho nevydrží a brzy zapomenou, že nějaké nadšení vlastně vůbec bylo. Tak tedy naprosto nezapomenutelný dárek pro bratra bohéma je akce s velkou dávkou zážitků. Příkladem za všechny jsou lístky na kvalitní koncert či vyhlášený festival, literární akce typu veřejného čtení, předpremiéra nového filmu se setkáním se všemi herci a jiné podobné umělecky laděné setkání s bonusem. A nebo mu nadělte nevšední zážitek, který mu přinese jen otevření některé za našich bedýnek. Pro bratry, jenž žijí naplno, doporučujeme například Bednu pro whiskaře či Bednu pro pivaře. Darujte jednu z těchto dvou a budete sourozenec s nejoriginálnějším dárkem na světě.

Pro dobrodruhy: “Bez adrenalinu nežiju”

Nenechme se oklamat, v civilu je to třeba manažer s kravatou, ale v srdci mu dřímá ryzí dobrodruh. Tito lidé jsou přímo nejvděčnějším typem na dárky zcela netradiční. Lístky na seskok padákem, škola smyku, pilotní lekce, skok na gumě (bungee jumping) a mnoho

dalšího. Čím šílenější, tím lepší. Dárek dobrodruha je rozhodně nejvíce vzdálený jakémukoliv běžnému životu a právě díky tomu si jej nejvíce užijí a vy budete za hvězdu. Darujte svému dobrodružnému sourozenci naši Bednu pro golfistua buďte si jisti, že věci, jimiž je tato bedna naplněná až po okraj, zcela jistě využije při svých čundrech v letních měsících v otevřené přírodě.

Pro mlsouny

Určitě jste každý, kdo mátě sourozence – bratra, při společném dětství zažili touhu po konzumaci sladkých cukrovinek, války a dělení se o jednotlivé dobroty, radost z mikulášských nadílek či z dortů obdržených ke svým narozeninám. Neznáme bratra, který by neměl rád sladké. Proto neváhejte a dopřejte svému bráškovi dostat se do sedmého nebe díky Bedně pro mlsouna, která je naplněna všemi možnými sušenkami, oplatkami, čokoládičkami a bonbonky. Není-li Váš sourozenec na sladké, ale spíše na pálivé, pak mu jeho choutky zcela zažene Bedna s chilli. A že není žádným velkým fanouškem sladkého a pálivého, ale jídlo to on tuze rád? Přichystejte mu jako dárek Bednu pro gurmána.

Pro hráče: „Život je hra“

Dárek pro bratra, který se řídí výše zmíněným heslem, seženete na našem e-shopu pod názvem Bedna pro golfistu xxl.

Nebo Vás spíše zajímá dárek k výročí pro muže? 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

Doprava zdarma

Vybranou dřevěnou bednu, betonovou cihlu či jakýkoliv dárkový set Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím po celé ČR. Objednávky provedené ve všední den do 15:00, budou doručovány následující pracovní den.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Zábava při páčení bedny.
  • + Rychlé vyřízení objednávky
  • + Obdarovaný si páčení užil
  • + Delikatesy uvnitř byly vynikající
  • + Boxeo pak poslouží i jako dekorativní úložný prostor, zdařilé provedení
5 z 5
Super kvalita, perfektni vyber, krasne fotky na bedne, moznost venovani, precizni zpracovani, naprosta spokojenost, muzu jen doporucit.
5 z 5
Piva z Bedny pro pivaře byly vynikající. Nejvíce máme radost z chladících půllitrů, ve kterých lahodný mok vydrží opravdu dlouho studený.
  • + Trvanlivost piv
  • + Výběr piv
  • + Chladící půllitr
Fotka na bednu


Na jakoukoliv bednu z naší
nabídky, Vám přidáme
jakoukoliv Vaší fotografii! Nahrajete ji v košíku..