DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro bratra

Dárek pro bratra, se kterým zazáříte

Každý, kdo má sourozence mužského pohlaví, hledá minimálně jednou do roka pro něho nějaký dárek. Pro tyto jedinečné příležitosti se hodí jednak úsměvné a jednak netradiční pojetí celého výběru a následného nákupu daru. Ať už po internetu, nebo přímo v kamenných obchodech, nalezneme spousty skvělých věcí pro nezbedy, bohémy i dobrodruhy, kterými naši bratři jsou.

 

Vybrat dárek

 

Máte bratra a každý rok si na jeho narozeniny (nebo na Vánoce) lámete hlavu s tím, co mu dát za dárek, kterým byste ho potěšili? Jedinečná příležitost si žádá speciální dárek! Máme pro vás super tipy na dárky pro bratra k narozeninám (nebo k Vánocům). Obdarujte svého bráchu originálním dárkem od Manboxeo. Můžete vybírat od beden plných kávy, čaje, sladkostí, přes gurmánské speciality, bedny pro masožravce, pivaře, whiskaře nebo milovníky rumu.

 

 

Už víte, jaký box svému bratrovi darujete? ? Ať vyberete jakoukoliv bedýnku, bude to skvělý dárek pro bráchu k narozeninám, svátku, Vánocům či podobné příležitosti. Do bedny se totiž musí dostat sám, pomocí přiloženého páčidla. Při rozbalování si tak užijete i trochu legrace. Nechte se překvapit, jak si brácha poradí s rozbalením bedny.. 

Pro nezbedy: “Ať žijí Gadgety”

Dárek pro nezbedu je třeba černé triko s nápisem SEM a bílou šipkou ukazující někam na zem. Nebo taková vychytávka jako je USB mini chladnička k notebooku, kam se vejde jen plechovka s kolou a při troše štěstí i plechovka s pivem. Pakliže vám ale ani jedna z výše zmíněných věcí nepřijde dosti originální a jedinečná, tak zcela jistě uvítáte některou z našich bedýnek.

darek-pro-muze

Pro bohéma: “Žít na plno”

Bohémy není problém nadchnout, dalo by se říci naštěstí. Bohužel obvykle jim to nadšení dlouho nevydrží a brzy zapomenou, že nějaké nadšení vlastně vůbec bylo. Naprosto nezapomenutelný dárek pro bohémského bratra je akce s velkou dávkou zážitků. Příkladem za všechny jsou lístky na kvalitní koncert či vyhlášený festival, literární akce typu veřejného čtení, předpremiéra nového filmu se setkáním se všemi herci a jiné podobné umělecky laděné setkání s bonusem. 


Anebo mu nadělte nevšední zážitek, který mu přinese jen otevření některé z našich bedýnek. Pro bratry, co žijí naplno, bude skvělý dárek například bedna whisky nebo dárkové balení piva a masových lahůdek.. Darujte jednu z těchto dvou beden a budete sourozenec s nejoriginálnějším dárkem na světě.

Pro dobrodruhy: “Bez adrenalinu nežiju”

Zdání klame: v civilu je to třeba manažer s kravatou, ale v srdci mu dřímá ryzí dobrodruh. Tito lidé jsou přímo nejvděčnějším typem na dárky zcela netradiční. Lístky na seskok padákem, škola smyku, pilotní lekce nebo skok na gumě (bungee jumping) jim určitě vykouzlí šibalský úsměv na tváři..

Čím emotivnější dárek, tím lepší. Dárek pro dobrodruha je rozhodně nejvíce vzdálený jakémukoliv běžnému životu a právě díky tomu si jej nejvíce užijí. A vy budete za hvězdu.

Pro mlsouny

Také jste měli v dětství období, kdy jste zkoušeli všechny možné cukrovinky od pendreků, bonbonů, tyčinek, dropsů přes čokolády všeho druhu? Neznáme muže, co by neměl rád sladké. Proto neváhejte a pořiďte svému bráchovi třeba americké sladkosti - bednu plnou těch nejlepších cukrovinek, co jsou hitem nejenom za velkou louží. ,  Pokud váš sourozenec není až tolik na sladké, ale spíše na pálivé, pak mu jeho choutky zcela zažene tento netradiční chilli dárek.. Pořád jsme se netrefili do noty? Není žádným velkým fanouškem sladkého ani pálivého? Pak mu určitě udělá radost bedna pro gurmána.

Pro sportovce

Tráví váš bratr hodně času v posilovně, ladí postavu do plavek, zkrátka žije zdravým životním stylem? Pak je pro něj zcela ideální některá z těchto zdravých beden, třeba dárek pro sportovce (fitkaře), raw & bio bedna, dárek s jerky masem nebo dárek pro vegana.

Nebo Vás spíše zajímá dárek k výročí pro muže?

 Vybrat dárek

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde