• Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Doporučujeme neotálet s objednávkou na Vánoce. Zájem o bedny je obrovský a máme jich pouze omezené množství.
Trvanlivost všech beden je do jarních měsíců 2019 a déle. Skladovatelnost do 20°C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)

originální dárkové balení

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek


Většina žen se přiklání k názoru, že muž nepotřebuje v životě tolik věcí, jako jeho něžný protějšek. Tím zde bohužel vznikl takový malý problém, co mu teda vlastně koupit? Police se plní suvenýry a jsou z nich jen lapače prachu, skříň je již plná a knihovna taky. Kdysi celkem oblíbené kravaty, manžetové knoflíčky nebo obyčejné ponožky se časem opravdu omrzí. Proto je na řadě dárkové balení.

Hlavní a bohužel velmi častou chybou všech moderních žen je, nechat vše na poslední chvíli. Nejenže žádný vhodný dárek nemusíte sehnat, ale asi daleko horší je, že propadnete panice a v záchvatu zoufalství koupíte něco, co se může stát totálním fiaskem.


Co takhle zkusit něco jiného, něco, na co bude oslavenec dlouho vzpomínat. Zapojme svůj ženský důvtip a určitě na něco přijdeme.


Na řadu tedy přicházejí dnes velmi oblíbené netradiční dárky, které mají různou podobu. Zapomeňme proto na nějaké stužky a barevný papír, na dárky měkkého původu a podívejme se například pod pokličku firmy Manboxeo.cz, která nabízí dárky pro muže v netradičním dárkovém balení.

 

Vybrat dárek


Golfista nebo rybář


Netradiční dárky této firmy neztrácejí svou originalitu a nápad. Muži jsou odjakživa velmi zvídaví a rádi zkoumají dosud neobjevené. Dárkové balení dárečků firmy Manboxeo.cz je například dřevěná bedýnka, která v sobě ukrývá to, co má dotyčný zrovna rád. Páčidlo, které je součástí balení slouží právě k tomu, aby si oslavenec sám mohl bedýnku otevřít a podívat se, co že se to vlastně skrývá uvnitř. Pořádný mužský v sobě pak objeví Gladiátora, jenž má jedinečnou příležitost ukázat, co v něm vlastně je.


Nabídka je opravdu široká. Muž tam může najít například skvělé návnady pro sumce či štiku pokud je vášnivý rybář, golfista tam může najít kvalitní vybavení na zelený pažit, sportovní fanda zase výběr z nabídky třeba fotbalových klubů a gurmán plno českých delikates. A že je z čeho vybírat! Například jelení paštiku nesnídáme přece každý den. Tento dárek určitě nezklame, protože pocit mít něco nedostupného přímo u sebe muži přímo milují.


Dary, dárky, dárečky


Pokud jde o dárky pro naše pány tvorstva, nemusíme se bát, že by byli od firmy Manboxeo.cz nějak fádní a nezáživné. Mimo již zmíněných dřevěných bedýnek, které nádherně voní dřevem a opravdu skvěle vypadají, se přidá i originální betonová cihla. Ta na rozdíl od bedýnky obsahuje dárkový voucher, který udává částku, kterou lze utratit v odpovídajícím e – shopu. Nabídka je veliká a vaší fantazii se meze nekladou. Vybereme zde dárek pro motorkáře, hokejistu, gentlemana nebo cyklistu. Stejně jako u dřevěných bedýnek je součástí páčidlo, u betonové cihličky je zabaleno i originální kladívko pro rozbití. Název „Rozbij mě“, přímo vybízí k tomu, aby muž uchopil kladívko a cihlu si sám rozbil. Nabídka nabízí i originalitu v podobě „zlaté“ cihly.


Dárková balení všech ostatních dárků a dárečků budou pak jen zelenat závistí.
A jestli se nerozzáří oči zvědavostí těch velkých chlapáků, tak se výběr dárků pro muže zdá být ještě složitější, než bychom čekali.


Takže pokud zrovna sháníme dárek pro přítele, bratra nebo manžela, tento článek je skvělou inspirací pro ty, co si zrovna nevědí rady.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
30 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 30 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Obchod doporučuji, moc se mi líbí, že si můžete zvolit datum dodání. Bednu jsem manželovi darovala k 1.výročí a byl z ní naprosto nadšený.
  • + krásně zabaleno
  • + rychle dodáno
  • + skvělá komunikace
5 z 5
Přehledný výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky. Super nápad, chvíli trvá, neż obdarovaný bedýnku otevřel,bavili se všichni kolem. Výrobky v bedýnce dobře zajistěny. Výběr dárku bez běhání po obchodech v klidu domova.
5 z 5
Velmi dobré dary pro muže, vše šikovně zabalené, moc se líbilo.
  • + Rychlé dodání
  • + Dobrý výběr
  • + Přijatelná cena