Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro tchýni k narozeninám a svátku

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Oslavy se konají z nejrůznějších důvodů, avšak mezi nejčastější patří právě narozeninám a svátkům. Pro někoho vymyslíme dárek během chviličky, ale někdy je situace tak zapeklitá, že se hodí rada. Pokud neplánujete tradiční dárky jako jsou kazety sprchových gelů, předplatné časopisu nebo kuchařka, určitě zkuste Manboxeo truhly pro ženy. Jedná se o skvělý originální dárek pro tchýni, se kterým se na oslavě všichni i pobavíte. Truhly jsou totiž uzamčeny zámečkem v podobě kabelky, a pro jejich otevření je třeba rozluštit hádanku. A pokud se to nepodaří, musí se oslavenkyně dostat ke svému dárku skrze vlastní zručnost – upilovat zámeček. Do ručně vyráběné truhly můžete vybírat samozřejmě podle jejích chutí. Co bude ideální volba jako dárek pro tchýni k narozeninám? Můžete vybrat například suché či sladké víno, šampaňské, čokoládové dobroty nebo třeba sadu dobrot z oblasti zdravé výživy.