Dárkové balíčky

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Kolikrát za rok si lámeme hlavu nad tím, jaký dárek k narozeninám dáme svému manželovi, příteli, tatínkovi nebo bratrovi? Alespoň dvakrát do roka určitě a nápady pomalu ubývají. Přitom bychom rádi obdarovanému udělali radost, jako každý rok.

Velkou výhodu máme v případě, že víme, jaký má dotyčný koníček, čím se zabývá ve svém volném čase nebo po čem touží. Vybírat je opravdu z čeho, jen to chce vkus, originalitu, netradičnost a hlavně osobitost.

Dárkové balíčky, které mají své zastánce, ale i odpůrce, jsou velmi praktické. Ale na druhou stranu označují to, že jsme si vlastně neuměli poradit a z velkého přemýšlení jsme stejně nic kloudného nevymysleli. Jejich obsah může být různý od luxusní kosmetiky, světové delikatesy až po nejlepší vína či balíček v podobě spodního prádla.

Výběr dárků pro ženy je vždy malinko lehčí. Ženy mají rády jakýkoliv dárek, byť by to byla maličkost. Dárky pro muže jsou daleko těžší. Knihy nečte, košili nepotřebuje, holící strojek dostal k vánocům a sport ho nikdy moc nezajímal.

Co teď?

Řešení se vždycky najde, jen musíme umět dobře hledat inspiraci. Firma Manboxeo.cz se věnuje originálním dárkům právě pro mužskou část populace. Dárky mají podobu krásně zpracované dřevěné bedýnky, která obsahuje určitý druh zboží přímo na míru. V nabídce najdeme luxusní potraviny z různých koutů světa, kvalitní čokoládu i dvanáctiletou whisky, ale také speciality pro ty, co rádi chodí do posilovny nebo milují vůni kávy. Originalitu těmto dárkovým balíčkům, nebo spíše balíkům dodá páčidlo, které je součástí balení a je potřebné k tomu, aby si jím mohl oslavenec bedýnku sám otevřít a zjistit tak, copak že je to uvnitř. Prozkoumat tajemné, objevit záhadné.

Skutečně pálivá bedna, tak se nazývá dřevěná bedýnka v podobě dárkového balíčku, kterou firma Manboxeo.cz mimo jiné nabízí. Produkty jsou velice chutné a extra pálivé. Zvláštní leč vynikající kombinaci má v této nabídce bílá čokoláda se sušenými hruškami v kombinaci s chilli papričkou.

Pro milovníky piva je zase připravena bedýnka s kvalitními pivními speciály a originálním chladícím půllitrem.

Nabídka je opravdu široká a na své si přijdou i mlsouni nebo tí, co se považují za masožravce.

 

Vybrat dárek

Něco navíc …

Pokud ovšem stále tápete a nejste přesvědčeni, že by tohle bylo to pravé ořechové, je tu ještě možnost dárkového balíčku v podobě betonové cihly. Ta je zabalena v luxusním balení a obsahuje dárkový voucher, který lze využít  v konkrétním e-shopu.

Dáreček může mít podobu i zlaté cihličky, aby se situace stala ještě výjimečnější a originálnější. Stejně jako u dřevěné bedýnky je součástí balení páčidlo, kterým si oslavenec musí dárek doslova otevřít, cihličku je třeba nejdříve rozbít kladivem, které je rovněž součástí balení.

Voucher může mít různý obsah. Sportovce určitě potěší možnost nákupu nejen sportovního oblečení a doplňků, ale je zde také možnost zakoupit si například kopačky, které nosí i slavní fotbalisté jako je Messi nebo Ronaldo. Výběr je veliký a ocení ho sportovní profesionál i amatér.

Pokud jde ale o tvrdého vyznavače motorkářského stylu, je připravena cihlička s voucherem pro nákup do speciálního e-shopu s kvalitním vybavením a doplňky pro pravého motorkáře.

Dárkové balíčky od společnosti Manboxeo.cz mají styl a náboj. Zábava, kterou si užijete vy a hlavně oslavenec bude nejen skvělá, ale velmi originální. Potěšit můžeme nejen starší, ale i mladší generaci mužů, kteří to určitě ocení. A vidět radost v očích každého oslavence je k nezaplacení.

 Nebo Vás zajímá spíše dárek pro manžela?

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!