Píší o nás

Píší o nás! Pomalu, ale jistě, se dostáváme do podvědomí široké veřejnosti v České republice a za to vděčíme i těm, kteří o našem projektu Manboxeo píší. Například o nás napsala jedna známá blogerka Rendy jejíž velkou zálibou a vášní je kosmetika všeho druhu. A ráda se na svém blogu podílí o své zkušenosti a dojmy ze svého „kosmetického života“. Zde je její článek o nás.

Zmínka o našich bednách byla i v online časopise JOY. Tip na naše bedny je zde.

Velice pěkný článek o nás také napsali slečny z VŠEproLIDI.cz. VŠEproLIDI.cz pomáhá plnit Vaše sny i sny Vašich blízkých. Najdete zde tipy na dárek pro každého. VŠEproLIDI.cz Vás inspiruje. Kupte, vytvořte si, nebo si u nich nechte vytvořit ten pravý dárek! Tvorba fotokoláží, kalendářů, fotoknih a dalších fotodárků. Originální a edukativní dětské knihy, kde je hlavní postavou Vaše dítě. Dokonce zde najdete i tvorbu dětských her. VŠEproLIDI.cz Vám s dárky pomůže! Článek o nás najdete zde.

vseprolidi

Vše pro Lidi

Ordinary life

Ordinarylife (níže na stránce)

 

Úryvky článků:

Jak jen udělat radost svému manželovi, příteli, nebo kamarádovi? Čím byste ho nejvíce potěšili?  Přeci tím, co má nejradši! Manboxeo.cz tak může být tím nejlepším řešením!

Manboxeo.cz je dřevěná bedna, ve které je skryto vše, čím můžete muže potěšit. Pokud darujete tuto originální bednu, darujete originální a jedinečný dárek určený třeba pro vinaře, pivaře, whiskaře, rybáře, gurmána, pro Vašeho šéfa, nebo dokonce erotomana! Stačí si vybrat tu pravou bednu, kterou si musí obdarovaný muž – jako správný „dobytovatel“ – vypáčit! Součástí balení je i páčidlo!

Uvnitř bedny pak najde obdarovaný muž spousty lahůdek, specialit od tuzemských výrobců ale i z celého světa a gametů, připravených pro něj na míru!

Manboxeo je spíš chlapská záležitost, respektive je to ideální pánský dárek! Na jejich webu si můžete vybrat bedýnku obsahově vhodnou pro vaší drahou polovičku (tatínka, dědečka, bratra atd.) a dát mu jí jako dárek. Já jsem svému drahému vybrala gurmánskou bedýnku, protože láska prostě prochází žaludkem :) Co se mi na tom všem líbí nejvíce je to, že vašemu drahému (nebo bráchovi, taťkovi, strýčkovi) dorazí dřevěná bedýnka a páčidlo, s jehož pomocí se dovnitř musí dostat. Dejte chlapovi do ruky páčidlo, řekněte mu, že ho čeká něco dobrého a bude jak pětiletý kluk před Vánocema :)Do bedýnky mu můžete nechat poslat i vzkaz (což je kolonka „vzkaz do bedny“, při vyplňování fakturačních údajů). Celý koncept se mi líbí protože je zajímavý a hlavně to páčení bedýnky je pro mužné muže prostě jak dělané :) Ideální, pokud tápete, čím toho svého chlapa obdarovat a nechcete mu dávat ohrané dárky, které dostal už několikrát. A pokud na sehnání dárku nechcete zapomenout, mrkněte sem a mailem vás automaticky upozorní, že je čas dárek vybrat a doporučí mu dárkovou bedýnku na míru :)

 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

Doprava zdarma

Vybranou dřevěnou bednu, betonovou cihlu či jakýkoliv dárkový set Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím do 1-2 pracovních dní po celé ČR.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Zábava při páčení bedny.
  • + Rychlé vyřízení objednávky
  • + Obdarovaný si páčení užil
  • + Delikatesy uvnitř byly vynikající
  • + Boxeo pak poslouží i jako dekorativní úložný prostor, zdařilé provedení
5 z 5
Super kvalita, perfektni vyber, krasne fotky na bedne, moznost venovani, precizni zpracovani, naprosta spokojenost, muzu jen doporucit.
5 z 5
Piva z Bedny pro pivaře byly vynikající. Nejvíce máme radost z chladících půllitrů, ve kterých lahodný mok vydrží opravdu dlouho studený.
  • + Trvanlivost piv
  • + Výběr piv
  • + Chladící půllitr
Fotka na bednu


Na jakoukoliv bednu z naší
nabídky, Vám přidáme
jakoukoliv Vaší fotografii! Nahrajete ji v košíku..